TOP 10 – vlasnička struktura

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – vlasnička struktura

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko vidim, opet nesto neradi ipak izgleda daje dosao Judge day…
Probajte pa vidite …
Pozdrav

[b]Real JUDGE[/b]

Tko je ovaj dredd, ako smijem pitati?!?!


A tko si pak ti?
Ako si otvorio temu to ne znači da možeš napraviti squeeze-out ostalih forumaša.[smiley1]

Čovjek je rekao da radi na dizajnu ovih novih web stranica na SDA i pitao za prijedloge/primjedbe/pohvale.
Vidim da je jednu primjedbu već i uvažio i dodao datum zadnjeg update-a baze sa dioničarima.

JudgeDredd:

nathan47: ” JudgeDredd: ” Kriv sam priznajem (sada radi [smiley1]) ali nemojte se bojati usluga se neće smanjivati već naprotiv želim ju proširivati pa su sve sugestije/primjedbe/pohvale više nego dobrodošle. ” svaka cast majstore! nego, reci jel opterecujemo previse server sa updateanjem? ” Za sada sve 5 ali ako prevršite mjeru [smiley7] ukidam vas [smiley2]. Nego recite mi što bi još voljeli vidjeti na webu osim svih dioničara svih vrijednosnih papira [smiley1] ?

Tko je ovaj dredd, ako smijem pitati?!?!

Lijepo sam ja pisao, treba jedna osoba napraviti update i postaviti na ovu temu, a ne ovako svi skidamo ko sumanuti.

Slaziću, molim te lijepo da objasniš meni, a i širem puku: kada SDA objavljuje promjene u top 10, mislim u koliko sati i za koji se to dan odnosi (T-4) pa da na jednom mjestu imamo sve info.

Ajmo se lijepo dogovoriti na koji način ćemo skidati podatke, pa da budemo sretni i mi i SDA.

Hvala lijepo svima na trudu.

Ja sam tajni agent Dredd Judge Dredd [smiley2]

Democracy is not for the people


fazan: ” Tko je ovaj dredd, ako smijem pitati?!?! ” A tko si pak ti? Ako si otvorio temu to ne znači da možeš napraviti squeeze-out ostalih forumaša.[smiley1] Čovjek je rekao da radi na dizajnu ovih novih web stranica na SDA i pitao za prijedloge/primjedbe/pohvale. Vidim da je jednu primjedbu već i uvažio i dodao datum zadnjeg update-a baze sa dioničarima.

Možda sam pitanje postavio u ružnom tonu ali mi nije bila namjera …

I love the Smell of Profits in the Morning

fazan:

JudgeDredd:

nathan47: ” JudgeDredd: ” Kriv sam priznajem (sada radi [smiley1]) ali nemojte se bojati usluga se neće smanjivati već naprotiv želim ju proširivati pa su sve sugestije/primjedbe/pohvale više nego dobrodošle. ” svaka cast majstore! nego, reci jel opterecujemo previse server sa updateanjem? ” Za sada sve 5 ali ako prevršite mjeru [smiley7] ukidam vas [smiley2]. Nego recite mi što bi još voljeli vidjeti na webu osim svih dioničara svih vrijednosnih papira [smiley1] ?

Tko je ovaj dredd, ako smijem pitati?!?!

Lijepo sam ja pisao, treba jedna osoba napraviti update i postaviti na ovu temu, a ne ovako svi skidamo ko sumanuti.

Slaziću, molim te lijepo da objasniš meni, a i širem puku: kada SDA objavljuje promjene u top 10, mislim u koliko sati i za koji se to dan odnosi (T-4) pa da na jednom mjestu imamo sve info.

Ajmo se lijepo dogovoriti na koji način ćemo skidati podatke, pa da budemo sretni i mi i SDA.

Hvala lijepo svima na trudu.

Ja sam tajni agent Dredd Judge Dredd [smiley2]

A ja sam njegov ROBIN

[b]Real JUDGE[/b]

Pa Update na Webu je svako vecer oko 20 sati, tj tada ti je sigurno, prati malo pa ces vidjeti
Zatim prikazuje stanje na datum napire tj na T+3, tj vidis podatke stare 4 dana (pošto se ažuriraju navećer) jt
ako je radni tjedan od PON-PET, ono što je trgovano u PON, vidjet ćeš tek u PETak
OK

JudgeDredd:

nathan47: ” JudgeDredd: ” Kriv sam priznajem (sada radi [smiley1]) ali nemojte se bojati usluga se neće smanjivati već naprotiv želim ju proširivati pa su sve sugestije/primjedbe/pohvale više nego dobrodošle. ” svaka cast majstore! nego, reci jel opterecujemo previse server sa updateanjem? ” Za sada sve 5 ali ako prevršite mjeru [smiley7] ukidam vas [smiley2]. Nego recite mi što bi još voljeli vidjeti na webu osim svih dioničara svih vrijednosnih papira [smiley1] ?

Tko je ovaj dredd, ako smijem pitati?!?!

Lijepo sam ja pisao, treba jedna osoba napraviti update i postaviti na ovu temu, a ne ovako svi skidamo ko sumanuti.

Slaziću, molim te lijepo da objasniš meni, a i širem puku: kada SDA objavljuje promjene u top 10, mislim u koliko sati i za koji se to dan odnosi (T-4) pa da na jednom mjestu imamo sve info.

Ajmo se lijepo dogovoriti na koji način ćemo skidati podatke, pa da budemo sretni i mi i SDA.

Hvala lijepo svima na trudu.

Pa Update na Webu je svako vecer oko 20 sati, tj tada ti je sigurno, prati malo pa ces vidjeti
Zatim prikazuje stanje na datum napire tj na T+3, tj vidis podatke stare 4 dana (pošto se ažuriraju navećer) jt
ako je radni tjedan od PON-PET, ono što je trgovano u PON, vidjet ćeš tek u PETak
OK

[b]Real JUDGE[/b]

Pošto sam već napisao hvalospjeve i zahvale svima koji su se potrudili oko ove excell tabele, molio bi iste da probaju riješiti problem , jer izgleda da nešto nije u redu i dalje mi izbacuje onu istu poruku : runtime error….

Na poslu nisam mogao probati, pa sam pretpostavio da radi pošto su već neki bili napisali da je u redu, ali izgleda da ipak nije.

pozdrav i još jednom hvala svim dobrovoljcima koji se trude po ovom pitanju.[smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ajde ako već tražite primjedbe i prijedloge,

dušu bi dalo kada bi imali arhivu za pojedine dionice, tj. da se može napraviti usporedba po pojedinoj dionici.
Nešto slično što mi imamo s ovom našom tablicom.

A suci?

I love the Smell of Profits in the Morning


Ajde ako već tražite primjedbe i prijedloge,

dušu bi dalo kada bi imali arhivu za pojedine dionice, tj. da se može napraviti usporedba po pojedinoj dionici.
Nešto slično što mi imamo s ovom našom tablicom.

A suci?


Možda su u šumi?

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Ajde ako već tražite primjedbe i prijedloge, dušu bi dalo kada bi imali arhivu za pojedine dionice, tj. da se može napraviti usporedba po pojedinoj dionici. Nešto slično što mi imamo s ovom našom tablicom. A suci?

Potpisujem.. ako je neki problem napravit dnevnu arhivu, onda bar tjednu ili mjesecnu….. godisnju?[smiley6]

@JudgeDredd ..inace, kad sam bio na jednom predavanju brokeri koji su ga vodili imali su puna usta hvale za trud i rad ekipe iz SDA.
Rekose da ih skoro svaki dan cekalo neko poboljsanje.. pa shodno tome cestitam na svemu.. zarazite malo i ekipu iz ZSE da vide kako se radi [smiley2] Koliko vidim bar su sredili pristup stranici s novim FI, a i njihovo skidanje je bilo brzo posljednjih dana.

dušu bi dalo kada bi imali arhivu za pojedine dionice, tj. da se može napraviti usporedba po pojedinoj dionici.
Nešto slično što mi imamo s ovom našom tablicom.

I to se moze rijesiti.
Imam bazu s TOP10 dionicara (nazalost bez postotaka), fali samo za jedan tjedan u 1. mjesecu.
Ako stignem stavicu danas link.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

New Report

Close