TOP 10 – vlasnička struktura

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – vlasnička struktura

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kriv sam priznajem (sada radi [smiley1]) ali nemojte se bojati usluga se neće smanjivati već naprotiv želim ju proširivati pa su sve sugestije/primjedbe/pohvale više nego dobrodošle.

svaka cast majstore! nego, reci jel opterecujemo previse server sa updateanjem?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Kriv sam priznajem (sada radi [smiley1]) ali nemojte se bojati usluga se neće smanjivati već naprotiv želim ju proširivati pa su sve sugestije/primjedbe/pohvale više nego dobrodošle.

U tom slučaju moje isprike što sam vas nazvao “bandom”.
Nemam nikakve primjedbe, samo pohvale za nove Web stranice.

Ako je problem preopterecenje servera pri update-u tablica, mozemo onda to drugacije rijesiti.

Posto SDA stavlja nove podatke oko 20h, opce nije problem kad napravim (ili netko drugi) update da cijelu tablicu postavim na server, svima dam link i neka skidaju sa servera.
Kompresirana tablica je cca 500KB, dnevni bandwidth je 1GB, pa tko hoce neka skida.

http://www.mydatabus.com/public/Carni/z/SDATop101004.rar

zadnji update prije 15min.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Hvala,hvala, hvala svima!!!
Nakon samo par dana skidanja, jučer i danas osjećao sam se kao da nisam nit marendao, nit ručao nit večerao, nit susjedu Anđu razveselio!!!


Hvala,hvala, hvala svima!!!
Nakon samo par dana skidanja, jučer i danas osjećao sam se kao da nisam nit marendao, nit ručao nit večerao, nit susjedu Anđu razveselio!!!

Da, ja sam se osjećao kao prošle godine kad su sa ZSE zabranili monitor na Rast-u.
Nešto kao kad djetetu ukradeš igračku.

JudgeDredd:

Kriv sam priznajem (sada radi [smiley1]) ali nemojte se bojati usluga se neće smanjivati već naprotiv želim ju proširivati pa su sve sugestije/primjedbe/pohvale više nego dobrodošle.

svaka cast majstore! nego, reci jel opterecujemo previse server sa updateanjem?

Za sada sve 5 ali ako prevršite mjeru [smiley7] ukidam vas [smiley2]. Nego recite mi što bi još voljeli vidjeti na webu osim svih dioničara svih vrijednosnih papira [smiley1] ?

Democracy is not for the people

Evo i ja se pridružujem zahvalama…. svima koji su se trudili da nama gotovanima omoguće lakše praćenje stanja na top 10 u vlasničkoj strukturi… uvelike ste nam olakšali život i zato još jednom od srca hvala!! [smiley2][smiley2][smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Za sada sve 5 ali ako prevršite mjeru [smiley7] ukidam vas [smiley2]. Nego recite mi što bi još voljeli vidjeti na webu osim svih dioničara svih vrijednosnih papira [smiley1] ?

Evo jedan prijedlog ako je moguće:
Pod e-računom omogućiti uvid u listu svih dioničara za firme u kojima si dioničar. Mislim da na to zakonski imamo pravo, ali onda vam nitko neće kupiti CD? [smiley2]

I još jedna stvar:
U TOP 10 BCIN-R-A stoji “TURIST” bez ikakvog objašnjenja što je to, firma, ime, prezime, nadimak?
Vidim da ako je firma obično piše i d.o.o. ili d.d. uz ime pa pretpostavljam da nije firma.


JudgeDredd: ” Za sada sve 5 ali ako prevršite mjeru [smiley7] ukidam vas [smiley2]. Nego recite mi što bi još voljeli vidjeti na webu osim svih dioničara svih vrijednosnih papira [smiley1] ? ” Evo jedan prijedlog ako je moguće: Pod e-računom omogućiti uvid u listu svih dioničara za firme u kojima si dioničar. Mislim da na to zakonski imamo pravo, ali onda vam nitko neće kupiti CD? [smiley2]

E to, to jebote!!!

ivanr:

JudgeDredd: ” Za sada sve 5 ali ako prevršite mjeru [smiley7] ukidam vas [smiley2]. Nego recite mi što bi još voljeli vidjeti na webu osim svih dioničara svih vrijednosnih papira [smiley1] ? ” Evo jedan prijedlog ako je moguće: Pod e-računom omogućiti uvid u listu svih dioničara za firme u kojima si dioničar. Mislim da na to zakonski imamo pravo, ali onda vam nitko neće kupiti CD? [smiley2]


treba li negdje potpisati peticiju za tu opciju

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


nathan47: ” JudgeDredd: ” Kriv sam priznajem (sada radi [smiley1]) ali nemojte se bojati usluga se neće smanjivati već naprotiv želim ju proširivati pa su sve sugestije/primjedbe/pohvale više nego dobrodošle. ” svaka cast majstore! nego, reci jel opterecujemo previse server sa updateanjem? ” Za sada sve 5 ali ako prevršite mjeru [smiley7] ukidam vas [smiley2]. Nego recite mi što bi još voljeli vidjeti na webu osim svih dioničara svih vrijednosnih papira [smiley1] ?

Tko je ovaj dredd, ako smijem pitati?!?!

Lijepo sam ja pisao, treba jedna osoba napraviti update i postaviti na ovu temu, a ne ovako svi skidamo ko sumanuti.

Slaziću, molim te lijepo da objasniš meni, a i širem puku: kada SDA objavljuje promjene u top 10, mislim u koliko sati i za koji se to dan odnosi (T-4) pa da na jednom mjestu imamo sve info.

Ajmo se lijepo dogovoriti na koji način ćemo skidati podatke, pa da budemo sretni i mi i SDA.

Hvala lijepo svima na trudu.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close