TOP 10 – vlasnička struktura

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – vlasnička struktura

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Znaci, izvjestaj od cetvrtka 5.4. se odnosi na stanje/trgovinu od ponedjeljka 2.4.?

DA [smiley2]

Democracy is not for the people

Hm….a što je ka d uhvati vikend….jel i onda D-3 ali se ne računaju subota nedjelja i neradni dani za sda ili kako?

Hm,….

2.4. je protrgovano 9043 komada.
Viktoria i HPB kupili 9247.

Vjerojatno je i netko od manjih kupovao.

Sve u svemu, OK kao indikator.

Kad pokrenem Top10 javi mi poruku: “Macros in this workbook are disabled because a security level is high, and macros have not been digitaly signed or verified as safe.”
Kad hoću apdejtat stanje javi mi istu poruku i ništa ne napravi.
Bio bih zahvalan na pomoći.
Sretan Uskrs!

Ne quark se je izgleda uplašio !
[smiley10][smiley10]


Kad pokrenem Top10 javi mi poruku: “Macros in this workbook are disabled because a security level is high, and macros have not been digitaly signed or verified as safe.”
Kad hoću apdejtat stanje javi mi istu poruku i ništa ne napravi.
Bio bih zahvalan na pomoći.
Sretan Uskrs!

Tools/options/security/macro security pa security level stavi na “medium”

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Hvala deimos

Kod mene je valjda stariji office pa ide s Tools/macro/security/ pa security level stavi na “medium”

Hvala i autoru(ima) programa!

malo pitanje za tunu i slazica, dal se ikako moze podesit da tablica radi na sarajevskoj burzi,

Prosli tjedan mi je sve super radilo sad mi javlja

Runtime error 1004

Moze pomoc?

Hvala.


Prosli tjedan mi je sve super radilo sad mi javlja

Runtime error 1004

Moze pomoc?

Hvala.

Mislim da ti je to zbog toga sto ti se locale u windowsima promjenio (ili se mijenjao decimal symbol ili nesto od toga). Provjeri da ti je pod control panel/regional options namjesteno your locale na “croatian”. Decimal symbol bi ti trebao biti “,” (bez navodnika, naravno)

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Prosli tjedan mi je sve super radilo sad mi javlja

Runtime error 1004

Moze pomoc?

Hvala.

Neka greska je na SDA.
Ni na njihovoj stranici nemoze se otvoriti TOP10

Sesija je završena!

Razlog tome je:

* Regularna odjava (preko linka “Odjava”)
* Kontinuirana neaktivnost od najmanje 10 minuta(e).
* Nepravilan ulazak na neku WEB stranicu (obično uporaba “back” poziva)
* Nedozvoljeni poziv neke stranice kroz URL
* Promjena statusa dostupnosti servisa sustava

Sve akcije koje ste započeli a niste završili (dobili potvrdu od sustava) su opozvane tj. kao da se nisu niti dogodile.
To se ne odnosi na akcije za koje ste primili poruku od sustava da su odrađene! Ova akcija nije nikakva pogreška niti povlači za sobom kakve štetne događaje po Vaš status u sustavu, već je to jedna vrsta zaštite sustava.
SDA d.d.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Ja mislim da to nije greška, nego nas je banda s***ala.
Trebat će smislit novi način za izvući podatke, inače nam ne gine obični copy/paste.

Eh da, ako netko smisli nekakav novi način molim na PM da ne bi opet bilo za par dana nismo znali.[smiley10]

New Report

Close