TOP 10 – 2009.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2009.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Stanje od jucer…

Kriva tablica?


Stanje od jucer…


več sam se usra kolko sam izgubia u 14 dana [lol] [lol]

stanje od jucer, ovaj put stvarno :)…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Za one koji su zakasnili s prijavom na TOP 10 poslovnog – imate priliku za popravni na

http://www.mojedionice.com/portfelj/NajPortfelj.aspx

Ovom prilikom pozivam sve koji su prijavili portfelje za TOP 10 poslovnog da to učine i na gore navedeni link.

Također se bira portfelj s najvećim prinosom u 2009-oj godini, ali pravila su malo drugačija. U prinos se računaju i dividende, bira se 3-6 dionica. Na dnevnoj rang listi prikazan je i prinos pojedinog portfelja u odnosu na CROBEX.

Biti će zanimljivo na kraju godine usporediti rezultate obje liste.

MojeDionice.com - stock screener, fundamentalna analiza, vođenje portfelja...

Ispravan link je Vaš link

MojeDionice.com - stock screener, fundamentalna analiza, vođenje portfelja...


stanje od jucer, ovaj put stvarno :)…

čim se Investco prestane iskrcavati na RIBA evo mene na prvom mjestu [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALO DEJAVUE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne znam što se dogodilo, ali si mi u tablici pripisao portfelj koji uopče nije moj

Molim te da ga ispraviš!!!!!

Dolje ti je moj pravi portfelj kojeg sam prijavio 4. 1. 2009. što možeš i provjeriti na ovoj temi!

HVALA

Post od 4. 1. 2009.

Pozdrav kolegi Dejavue-u!

1. DIOK
2. LRH
3. JNAF
4. HT
5. MGMA
6. DDJH
7. MAIS
8. ATPL
9. EIG
10. IGH
Zadnja izmjena: Posejdon (04.01.2009. 12:57)

La vita e bella!

kolega Posejdon to ti je namjerno napravljeno jer si vec par puta bio na TV-u a nisi potegnuo neki druk za dionice [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


kolega Posejdon to ti je namjerno napravljeno jer si vec par puta bio na TV-u a nisi potegnuo neki druk za dionice [lol]

He, he!
Dobar razlog! Morati ću javno obznaniti da je krajnje vrijeme da ****- R-A mora porasti. [lol]

La vita e bella!

Ovako, naletio sam na ovo na netu…radi se o firmi koja je osnovana prije 3 tjedna….biti će nešto kao novi facebook, youtube, chat, i još puno toga, sve u jednom….

E sad, ono što je najbitnije, svako me tko se prijavi daju 1000 dionica te firme, kada se netko prijavi preko tebe, dobiješ 3000. Sad se vjerovatno pitate zašto bi oni dijelili dionice….zato što je to genijalan način da se pročuje za njih…u samo 3 tjedna su skupili preko 60 000 članova, a te dionice sad vrijede 0,001 funtu valjda, znači ništa….al procjenjuju da će do 2012. godine vrijedit 0,58 funti jer će do tad stranica imat desetke milijuna članova, hrpu sponzora i reklama…..znači ako se prijavite sad i preporučite nekom frendu i on se prijavi, imat će te par desetaka tisuća kuna za 3-4 godine….

Registracija je besplatna, traje ne više od minutu…treba vam samo ime, prezime, mail…….Čak i ako ne bude ništa od toga, niste ništa izgubili…pa vam preporučujem da se prijavite, jer ćete i vi i ja imat vjerovatno koristi od toga…

evo link: http://www.me2everyone.com/49717


Ovako, naletio sam na ovo na netu…

I ja naletim na svašta na netu pa ne se ne kurčim [angry]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

I ja naletim na svašta na netu pa ne se ne kurčim [angry]

Ako se netko može kurčiti, to bi onda bio ja.
Džabe Vam to sve, kad sam ja jedini bio svojevremeno u Jutarnjem listu, kao šampion, u prvoj nagradnoj igri te vrste.
Za pamćenje.

[tongue]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close