TOP 10 – 2009.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2009.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1. vdkt
2. arnt
3. hdel
4. hrbc
5. ulpl
6. zlar
7. thnk
8. jdba
9. lplh
10. lkri

"Meni je baš genza, imat ću brdo para i vozit mercedesa benza."

DIOK-R-A
JDPL-R-A
TNPL-R-A
ATPL-R-A
KORF-R-A
ZVZD-R-A
DLKV-R-A
LKPC-R-A
LEDO-R-A
KOEI-R-A

1.ATPL
2.JDPL
3.KOEI
4.DLKV
5.INGR
6.MGMA
7.ATGR
8.LEDO
9.ADRS-P-A
10.ZABA

na 4300 sve prodajem...

VDKT-R-A
DIOK-R-A
ZVZD-R-A
MMTZ-R-A
TISK-R-A
VIRO-R-A
PBZ-R-A
ATPL-R-A
KRAS-R-A
JNAF-R-A

1.LEDO-R-A
2.KABA-R-A
3.KRAS-R-A
4.BLJE-R-A
5.KOEI-R-A
6.VIRO-R-A
7.SUNH-R-A
8.ADPL-R-A
9.HDEL-R-A
10.DIOK-R-A
Na kraju ove puno sreće i zdravlja u Novoj 2009-oj

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

atpl zaba ledo atgr lkpc tnpl ingr rivp tshc
ulpl [kiss]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

1. KODT-R-A
2. PTKM-R-A
3. BZJK-R-A
4. DIOK-R-A
5. ZVCV-R-A
6. TNPL-R-A
7. JDBA-R-A
8. IPKK-R-A
9. ATPL-R-A
10. DLKV-R-A

Sve najbolje u novoj godini!

DLKV-R-A
ATPL-R-A
LEDO-R-A
HPDG-R-A
PTKM-R-A
IGH-R-A
ZVZD-R-A
TISK-R-A
INGR-R-A
PUNT-R-A

ja se skruseno posipam pepelom i molim Dežavija da me uvrsti, jer sam totalno zaboravio metnut svoje favorite, trazeci ducane koji jos rade i obavljajuci ostale kupovine i pripreme u zadnji cas.

ako mogu, ja bih ostavio svoju listu:
KRAŠ
INA
PTKM
HRDH
MIV
ATPL
LKPC
TNPL
KODT-R
FNVC

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Prije svega želio bi svim forumašima sretnu i uspješnu Novu Godinu

Malo sam letimično prelistao tko je sve stavio svoje favorite za 2009g i primjetio sam da fali dosta uvaženih kolega kao prvo nema Ivane7 bez koje ova igra poprima sasvim drugo značanje zatim nema kolege Vlada iskreno me zanima koje bio on dionice stavio za 2009g te ostalih forumaša s tehničke analize, zatim fali mi ekipa s Petrokemije Mika, Bigboss,Cartmann i ostali.
Kako burza tek otvara u Ponedeljak 05.01.2009 predlažem da do 23.59 04.01.2009 se prolongira rok za prijavu

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Goran8

potpuno te podržavam i pozivam sve glumce što nisu stavili portfolio da naprave isto u zadanom roku


Prije svega želio bi svim forumašima sretnu i uspješnu Novu Godinu

Malo sam letimično prelistao tko je sve stavio svoje favorite za 2009g i primjetio sam da fali dosta uvaženih kolega kao prvo nema Ivane7 bez koje ova igra poprima sasvim drugo značanje zatim nema kolege Vlada iskreno me zanima koje bio on dionice stavio za 2009g te ostalih forumaša s tehničke analize, zatim fali mi ekipa s Petrokemije Mika, Bigboss,Cartmann i ostali.
Kako burza tek otvara u Ponedeljak 05.01.2009 predlažem da do 23.59 04.01.2009 se prolongira rok za prijavu

Zašto bi zbog njih produžavali ikakav rok? Tema je tu već 15 dana. Kaj se njih mora molit il kaj? Ja uopće ne želim vidjet njihove favorite. Inoako nisu kupili Ledo po 3500, znači da nemaju blage veze.

I'LL BE BACK

New Report

Close