TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Primljeno na znanje! Hvala!
Sredit cemo to

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Primljeno na znanje! Hvala!
Sredit cemo to

Molim

Ma nije da mi to baš nešto puno smeta, ali vidim da ti i ”moj brat” također” to hoćete dovest do savršenstva pa reko red je da vas upozorim na svaku i najmanju pogrešku. [thumbsup]

Usput rečeno, meni je još uvijek bolje pratit stanje mog portfelja u PBZ investoru nego u vašim tablicama [tongue]

Nije li svatko morao staviti 10 dionica u portfelj. natjecatelji AGROKOR i CROBEX ne igraju po pravilima. [yawn]


Nije li svatko morao staviti 10 dionica u portfelj. natjecatelji AGROKOR i CROBEX ne igraju po pravilima. [yawn]

– to je za crveni karton ?


Nije li svatko morao staviti 10 dionica u portfelj. natjecatelji AGROKOR i CROBEX ne igraju po pravilima. [yawn]

Mogao sam sam agrokor dodati u top 10 i smanjiti mu prinos, nije losa ideja[lol]
A kaj se tice crobex-a. taj ti je prejak da bi ga ja mijenjao[lol] [pray]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

najnovije 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Strašno …svaki dan tonem i tonem…

na 4300 sve prodajem...


Strašno …svaki dan tonem i tonem…

Ja sam zlatna sredina, 18x.[cry]

Mmmmmm lijepo je okusiti top10. [cool]


Mmmmmm lijepo je okusiti top10. [cool]

lega to je samo virtualno, kao filmovi na televizoru, nemaju okus…
realnost je puno vaznija[cool]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

toliko sam očajan da mi je bed i javljat se[cry][cry][cry]
nadajmo se boljem[bye]

Moderatora treba zabranit!!!

kolege, cemu zdvajanje..
osim sto je najbitnije kako vam radi pravi portfelj, mozda ce bas vase dionice potegnuti kasnije..imaju zakasnjelo paljenje, pa i pobijedite na kraju..ovo je igra na malo dulji rok..[thumbsup]

al nije mi drago sto sam ispao iz top10..[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close