TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svaka čast , + 1.76% pa i nije loše ,

[cry]…kasnim…[bye]
1.blje-r-a
2.viro-r-a
3.hdel-r-a
4.dlkv-r-a
5.adrs-r-a
6.adpl-r-a
7.ina-r-a
8.kras-r-a
9.lkri-r-a
0.ht-r-a
[pray][color=black][/color]

"Svatko želi biti netko, nitko ne želi raditi na tome!"

početnička sreća dakle pali i na burzi[cool][cool][cool]

Evo excela sa malim macro-om koji slaže sve po redosljedu, te uspoređuje dva natjecatelja!
Upišeš dva imena i kažeš CTRL+A.

Pozdrav

Ovo mi se svidja, dodat cu na sluzbenu tablicu ako se kolega slaze…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Naravno

Jučer nisam gledao tabelu, neću ni danas. nebi mi bilo lijepo vidjeti se u top 10 odostraga.[embarass]

A danas mi još pala Kaba. Sutra kad se ponovo digne na 340 ću pogledati gdje sam.[shocked]


A danas mi još pala Kaba. Sutra kad se ponovo digne na 340 ću pogledati gdje sam.[shocked]

Uzmi odma ujutro jednu po asku, i odma potjeraj u blokadu
[proud]

Mene hebe majstor koji je srusio PLAG s 5 dionica[angry]

evo i najnovije…ali stara verzija tablice…nova mi ostala na poslu[lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Kad vec dosta ljudi komentira, da se i ja pohvalim…za sada sam na 15. mjestu. Nije lose, nije lose[thumbsup]
Valjda ce i bolje biti [lol]

tenkista:

A danas mi još pala Kaba. Sutra kad se ponovo digne na 340 ću pogledati gdje sam.[shocked]

Uzmi odma ujutro jednu po asku, i odma potjeraj u blokadu
[proud]

Mene hebe majstor koji je srusio PLAG s 5 dionica[angry]

nemoguće. prosječna cijena je bila cca 337 kn, znači gornja blokada je na 370kn a donja na 304. Sve isto ko i danas.

New Report

Close