TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


napredovao sam, sa vecim minusom nego sto sam imao u petak [lol] odnosno, u petak sam bio u plusu, sad sam u minusu a isao sam naprijed [lol] [lol]

I kod mene slično, u petak sam bio u većem plusu nego danas, a napredovao stotinjak mjesta.

Nego, što će nam novinar (barmen) napisati u izvješću? Drži predzadnje mjesto…
RealBear nema niti jednu dionicu u plusu…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Dejavue: ” Ljudi, ja se ispricavam…no bio sam 2 sata u nesvijesti[lol] [lol] [lol] [lol] [pray][pray][pray][pray] ” Što se dogodilo? Kakva nesvjest?

Radio sam cijeli dan…dosao i vidio sto ste napravili danas! pa jel vi znate samo prodavati ili i kupovati[lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Prvi dan sam bio 359, e sad sam na prihvatljivom 108 mjestu.[thumbsup]
Naravno moje investicije su dugoročne, barem tjedan dana[cool]


boss: ” Dejavue: ” Ljudi, ja se ispricavam…no bio sam 2 sata u nesvijesti[lol] [lol] [lol] [lol] [pray][pray][pray][pray] ” Što se dogodilo? Kakva nesvjest? ” Radio sam cijeli dan…dosao i vidio sto ste napravili danas! pa jel vi znate samo prodavati ili i kupovati[lol]

Očito znamo i jedno i drugo.
[thumbsup][smiley][pray]

Napredovao 67 mjesta, nije loše, al još uvijek u minusu. Dejavue, nemaš se ti šta nikome od nas ispričavati, svaka ti čast majstore na trudu i zalaganju[thumbsup]

Knjige i kava

ja sam u plusu, čini se da me ledo izvlači =)

..........................................................................................


Evo ideje: kako excel može automatski importirati podatke s web stranice, možda ne bi bilo loše da malo “podesimo” Dejavuov (autorski) uradak tako da si svako sam može downloadati excel datoteku i pratiti rezultate gotovo real time. Za to trebamo i web stranicu koja ima potpuni pregled tržišta (sve dionice) i ako se još refresha svakih 15 min, ih…

Evo ako jos netko ima želju pratiti real time ili proucavati kako sve to funkcionira – treba uskladiti ovu tablicu s natjecateljima koji su ovdje i to je to. [smiley]

IF funkcija trazi podatke na ZSE live trgovanju, ako ih ne nadje trazi ih na Rastovoj godisnjoj tj. potpunoj tablici.

Sad sam barem bolji od CROBEXa

Ja se držim solidno [thumbsup]

Evo tablice koju si svatko moze osvjezavati za svoje potrebe, radi po cartmann-ovom principu (hvala kolega na gotovoj matrici).
Molim vas da ne postate tablicu ovdje…vec da to radite interno svatko za sebe…ja cu tablicu na kraju dana stavljati na temu, kao sluzbenu.
Molim moderatora da uvazi ovo…inace ce forum biti zatrpan tablicama i komentarima, a to nam nije cilj.
Dakle, jos jednom ponavljam…Tablica je za internu upotrebu, neka si svako gleda kako napreduje unutar dana, ako ga to zanima, a sluzbena verzija ce na foruma nakon kraja radnoga dana burze.[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

decki, bravo za tablice[thumbsup]
stvarno ste to dobro napravili[thumbsup][cool]

Moderatora treba zabranit!!!

Moja greska, ovo je tablica sa unutardnevnim trgovanjem
jedino sto trebate napraviti kad je otvorite i kad vam se podaci osvjeze je sortirati korisnike…da vidite gdje ste[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close