TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dejavue:

Dakle, financiramo vas mi koji radimo[rolleyes][lol]

Dejavue možeš li nekako pored imena natjecatelja u tablici “rezultati” ubaciti i redni broj pod kojim se vodi portfelj istog.

Poželio sam pogledati portfelje prvih par natjecatelja ali ko bi im našao portfelje kad ih ima skoro 400 [shocked]


traži s ctrl + f

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

wunderkind:

i sad ispada da ja jedini valjda na forumu nisam prijavio portfelj jer sam zakasnio s prijavom iz alkoholnih razloga i nisam htio bit nepošten da prijavljujem after deadline! [lol]

A kud si čekao zadnje dane. Ja sam svoj prijavio početkom 12 mj. Možda sam uranio ali to su moj top 10 i od ranije. A ko bi znao za Todu… možda mu je to jedini porast ove godine…

ma htio sam ga okačit iz fore taman nešto prije ponoći, al čudno da sam to zaboravio dočekujući novu godinu! [lol]


m.dioničar: ” Dejavue: ” NEMA VISE PRIJAVA[lol] Dobro, necu vikati 🙂 Prijave su bile prosle godine…ove nista do prosinca[thumbsup] Zao mi je kolege, ja sam vam jako principijelan, pravila koje su igraci prihvatili su : rok prijava do 31.12.2007. u ponoc. Lijepi pozdrav i sretno svima od sutra pa do…dokle vam pase[pray] ” Ma daj ubaci još nas par, nitko ti neće zamjeriti tu malu neprincipijelnost! Pokaži dobru volju na početku 2008. i Bog će te nagraditi iznadprosječnim prihodima! [wink] [pray] ” Kužim kolegu Dejavua i principijelnost koje se drži. No ja sam bio slobodan i napravio usporednu tablicu 10 naj 2008 + koja uključuje natjecatelje koje Dejavue nije uključio zbog zakašnjelih prijava. U tablici su označeni narančastom bojom, što govori da su van konkurencije, ali pošto su (smo) prijave predali prije početka trgovanja 2008. smatram da imaju (imamo) pravo na praćenje rezultata. Na kraju, ovo je samo zanimljiva igra u okviru foruma. So, let’s play! Dakle natjecatelji van konkurencije su slijedeći: jurexx, mkovacev, icey, piero2, mali008, scott i moja malenkost [color=blue]M.dioničar[/color]. Nadam se da nisam zaboravio nikoga, a da pripada u gore navedenu kategoriju natjecatelja. Rezultati U 10 naj 2008 + kolega piero2 zauzima 27. mjesto, sa respektabilnih 4,8%, dok kolega jurexx i ja možemo biti zadovoljni sa prinosima od 3+%. Nadam se da se stvarni portfelj kolege mali008 razlikuje od ovog (kasno) prijavljenog, jer sa -0,79% zauzima tek 381 mjesto. mali, više sreće ubuduće! Nadam se da kolega Dejavue i ostali ovo neće smatrati spamom. Osvježavanje će biti povremeno. Pozdrav[thumbsup]

Iskreno mi se ne svidja ovo..a smatram da imam i dobar razlog zasto…
24 dana je bio rok prijave…a sebi sam ostavio 1 dan da slozim tablicu kako bi 02.01. ODMAH nakon zavrsetka dana tablica i bila tu…
Upisivanje portfelja i nije bas jednostavno…no jednostavno je na tablicu koju je netko drugi satima radio dodati sto ti pase i postati to na forum.
Osobno smatram da radite spam na igru…jer stavljate u igru osobe koje se ne natjecu…sve mi to slici kao da netko tko nema pravo recimo skijati jer se nije prijavio na vrijeme ipak skija izmedju skijasa koji na to imaju pravo, a komentator onda govori.
Miller je 2, ali eto, on nema pravo natjecati se…pa je onda drugi Kostećić.
Pa onda opet na 10-om mjestu imamo Palandera, ali on isto nije u konkurenciji…pa je onda u biti Sasaki nije 10 ti nego 8 mi kad izbacimo ova 2 van iz poretka…joj sto sam se zbunio…pricekajte da racunalo izbaci sve uljeze….
Molio bih vas kolega da tu tablicu radite za osobne potrebe i saljite interno onome tko ju zeli…ovdje na forumu ce biti samo ona sa korisnicima koji sudjeluju u igri..
Hvala!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ja stvarno neznam zakaj toliko zajebavate kolegu dejavuea pa zar se nije covjek dovoljno trudio? umjesto da mu zahvalite i budete sretni sto imate nekog ko se hoce s tim zajebavati vi sad trubite zakaj niste uvrsteni, pa lijepo je gospodin dejavue rekao da prijave traju do 31.12. a to je rekao valjda mjesec dana prije tako da stvarno neznam u cemu je problem, niste se na vrijeme prijavili pa ne sudjelujete i tocka! kolega dejavue vas bi zamolio da jednostavno ignorirate ove sto stalno kvocaju ko babe, ja recimo se prosle godine nisam na vrijeme prijavio i uopce mi nije palo na pamet da ga zicam da me 10.1 stavi na listu. covjek je postavio pravila i izvolite ih postovati!

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


m.dioničar: ” m.dioničar: ” Dejavue: ” NEMA VISE PRIJAVA[lol] Dobro, necu vikati 🙂 Prijave su bile prosle godine…ove nista do prosinca[thumbsup] Zao mi je kolege, ja sam vam jako principijelan, pravila koje su igraci prihvatili su : rok prijava do 31.12.2007. u ponoc. Lijepi pozdrav i sretno svima od sutra pa do…dokle vam pase[pray] ” Ma daj ubaci još nas par, nitko ti neće zamjeriti tu malu neprincipijelnost! Pokaži dobru volju na početku 2008. i Bog će te nagraditi iznadprosječnim prihodima! [wink] [pray] ” Kužim kolegu Dejavua i principijelnost koje se drži. No ja sam bio slobodan i napravio usporednu tablicu 10 naj 2008 + koja uključuje natjecatelje koje Dejavue nije uključio zbog zakašnjelih prijava. U tablici su označeni narančastom bojom, što govori da su van konkurencije, ali pošto su (smo) prijave predali prije početka trgovanja 2008. smatram da imaju (imamo) pravo na praćenje rezultata. Na kraju, ovo je samo zanimljiva igra u okviru foruma. So, let’s play! Dakle natjecatelji van konkurencije su slijedeći: jurexx, mkovacev, icey, piero2, mali008, scott i moja malenkost [color=blue]M.dioničar[/color]. Nadam se da nisam zaboravio nikoga, a da pripada u gore navedenu kategoriju natjecatelja. Rezultati U 10 naj 2008 + kolega piero2 zauzima 27. mjesto, sa respektabilnih 4,8%, dok kolega jurexx i ja možemo biti zadovoljni sa prinosima od 3+%. Nadam se da se stvarni portfelj kolege mali008 razlikuje od ovog (kasno) prijavljenog, jer sa -0,79% zauzima tek 381 mjesto. mali, više sreće ubuduće! Nadam se da kolega Dejavue i ostali ovo neće smatrati spamom. Osvježavanje će biti povremeno. Pozdrav[thumbsup] ” Iskreno mi se ne svidja ovo..a smatram da imam i dobar razlog zasto… 24 dana je bio rok prijave…a sebi sam ostavio 1 dan da slozim tablicu kako bi 02.01. ODMAH nakon zavrsetka dana tablica i bila tu… Upisivanje portfelja i nije bas jednostavno…no jednostavno je na tablicu koju je netko drugi satima radio dodati sto ti pase i postati to na forum. Osobno smatram da radite spam na igru…jer stavljate u igru osobe koje se ne natjecu…sve mi to slici kao da netko tko nema pravo recimo skijati jer se nije prijavio na vrijeme ipak skija izmedju skijasa koji na to imaju pravo, a komentator onda govori. Miller je 2, ali eto, on nema pravo natjecati se…pa je onda drugi Kostećić. Pa onda opet na 10-om mjestu imamo Palandera, ali on isto nije u konkurenciji…pa je onda u biti Sasaki nije 10 ti nego 8 mi kad izbacimo ova 2 van iz poretka…joj sto sam se zbunio…pricekajte da racunalo izbaci sve uljeze…. Molio bih vas kolega da tu tablicu radite za osobne potrebe i saljite interno onome tko ju zeli…ovdje na forumu ce biti samo ona sa korisnicima koji sudjeluju u igri.. Hvala!

podržavam te dejavu i razumijem u potpunosti

kriv je moderator to mu se nije smijelo dogoditi

pa nije red da se svi mi .eremo na tvoj trud i muku koju radiš za nas a bome i za PD

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


ja stvarno neznam zakaj toliko zajebavate kolegu dejavuea pa zar se nije covjek dovoljno trudio? umjesto da mu zahvalite i budete sretni sto imate nekog ko se hoce s tim zajebavati vi sad trubite zakaj niste uvrsteni, pa lijepo je gospodin dejavue rekao da prijave traju do 31.12. a to je rekao valjda mjesec dana prije tako da stvarno neznam u cemu je problem, niste se na vrijeme prijavili pa ne sudjelujete i tocka! kolega dejavue vas bi zamolio da jednostavno ignorirate ove sto stalno kvocaju ko babe, ja recimo se prosle godine nisam na vrijeme prijavio i uopce mi nije palo na pamet da ga zicam da me 10.1 stavi na listu. covjek je postavio pravila i izvolite ih postovati!

za igru se zna vec odavno i potpuno je nepotrebno i neposteno da se javljaju ideje o dodatnim “sarenim” tablicama, ponajvise prema cijenjenom kolegi Dejavue, a zatim i prema ostalim sudionicima koji su (ukljucujuci i mene) postali svoje prijedloge cak mjesec dana unaprijed dajuci vec tada drugima fore za bolje startne pozicije… dovoljna je vec i cinjenica da u aktualnoj igri sudjeluje odjednom 3x vise nickova nego sto ustvari postoji forumasa
hm, u biti mogao bih otvoriti nekoliko nickova jos, pa neka ih m.dionicar ukljuci u svoju tablicu… mozda onda pobjedim pa cu biti glavna faca za godinu dana[cool]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Do na godinu![proud] Iovako su to dupli nickovi![thumbsup]

Dejavue je car, ne znam kako mu se uopće da voditi brigu o svemu. Stvarno nemojte ga još zafrkavati s naknadnim ubacivanjima i kojekakvim glupostima.

Molim Vas da se držite samo službene tablice. Ostale objavljujte na “Bez cenzure”

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik


Molim Vas da se držite samo službene tablice. Ostale objavljujte na “Bez cenzure”

Bravo a i moderatora molimo da briše sve spamove koji se javljaju.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Samo da budem u plusu sa svojim miljenicama lako za nagrade,pretplate.Sam cu se nagradit

Stvari nisu onakve kakvima se čine...

Baš zanimljivo.”Nije se imalo vremena prijaviti TOP10 do određenog roka,pa se sad najedanput gubi puno više vremena na dodatna ubacivanja u tablicu i kojekakva preračunavanja.
Tako i ja nisam kupio sve dionice u 11mj. koje sam htio(ali ne zato što sam zakasnio,nego sam potrošio svu lovu,i jednostavno više nije bilo),pa sad tražim da mi malo vratite vrijeme da uđem po tim cijenama.
Kolega Dejavue žrtvuje svoj privatni život radi ove igre !!!!
Dobro je nekoliko postova prije napisao(ne znam da li sam dobro zapamtio) da će biti onih koji se možda i namjerno neće stići prijaviti pa će poslije tražiti dlaku u jajetu.

New Report

Close