TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rekao sam ja, dupli nikovi ne mogu nikoga omesti, naravno ako je siguran u sebe…
AKo netko ne moze znaci top 10, ne vjerujem da ce pogadjanjem nesto postici

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Dakle, financiramo vas mi koji radimo[rolleyes][lol]

Dejavue možeš li nekako pored imena natjecatelja u tablici “rezultati” ubaciti i redni broj pod kojim se vodi portfelj istog.

Poželio sam pogledati portfelje prvih par natjecatelja ali ko bi im našao portfelje kad ih ima skoro 400 [shocked]


Dejavue: ” Dakle, financiramo vas mi koji radimo[rolleyes][lol] ” Dejavue možeš li nekako pored imena natjecatelja u tablici “rezultati” ubaciti i redni broj pod kojim se vodi portfelj istog. Poželio sam pogledati portfelje prvih par natjecatelja ali ko bi im našao portfelje kad ih ima skoro 400 [shocked]

odeš u sheet sa tabelama natjecatelja. zatim edit pa find pa utipkaš nick natjecatelja i automatski ti prikaže njegov portfelj.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


odeš u sheet sa tabelama natjecatelja. zatim edit pa find pa utipkaš nick natjecatelja i automatski ti prikaže njegov portfelj.

Hvala [smiley]

mogu, valjda cu se toga sjetiti u ponedjeljak :)[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


mogu, valjda cu se toga sjetiti u ponedjeljak :)[thumbsup]

ne nalazim nikakav nedostatak u tvojim tabelama. dapače, sve je upravo bolesno pregledno i uredno.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Dejavue: ” mogu, valjda cu se toga sjetiti u ponedjeljak :)[thumbsup] ” ne nalazim nikakav nedostatak u tvojim tabelama. dapače, sve je upravo bolesno pregledno i uredno.

Hvala kolega…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


mogu, valjda cu se toga sjetiti u ponedjeljak :)[thumbsup]

Nema potrebe [thumbsup]
Febo me je podučio kako se služit tablicama i to je dovoljno.

Dejavue:

NEMA VISE PRIJAVA[lol]
Dobro, necu vikati 🙂
Prijave su bile prosle godine…ove nista do prosinca[thumbsup]
Zao mi je kolege, ja sam vam jako principijelan, pravila koje su igraci prihvatili su : rok prijava do 31.12.2007. u ponoc.

Lijepi pozdrav i sretno svima od sutra pa do…dokle vam pase[pray]

Ma daj ubaci još nas par, nitko ti neće
zamjeriti tu malu neprincipijelnost!

Pokaži dobru volju na početku 2008.
i Bog će te nagraditi iznadprosječnim prihodima! [wink]
[pray]

Kužim kolegu Dejavua i principijelnost koje se drži.
No ja sam bio slobodan i napravio usporednu tablicu 10 naj 2008 + koja uključuje natjecatelje koje Dejavue nije uključio zbog zakašnjelih prijava. U tablici su označeni narančastom bojom, što govori da su van konkurencije, ali pošto su (smo) prijave predali prije početka trgovanja 2008. smatram da imaju (imamo) pravo na praćenje rezultata.
Na kraju, ovo je samo zanimljiva igra u okviru foruma. So, let’s play!

Dakle natjecatelji van konkurencije su slijedeći:

jurexx, mkovacev, icey, piero2, mali008, scott i moja malenkost [color=blue]M.dioničar[/color].

Nadam se da nisam zaboravio nikoga, a da pripada u gore navedenu kategoriju natjecatelja.

Rezultati
U 10 naj 2008 + kolega piero2 zauzima 27. mjesto, sa respektabilnih 4,8%, dok kolega jurexx i ja možemo biti zadovoljni sa prinosima od 3+%. Nadam se da se stvarni portfelj kolege mali008 razlikuje od ovog (kasno) prijavljenog, jer sa -0,79% zauzima tek 381 mjesto.
mali, više sreće ubuduće!

Nadam se da kolega Dejavue i ostali ovo neće smatrati spamom. Osvježavanje će biti povremeno.

Pozdrav[thumbsup]

i sad ispada da ja jedini valjda na forumu nisam prijavio portfelj jer sam zakasnio s prijavom iz alkoholnih razloga i nisam htio bit nepošten da prijavljujem after deadline! [lol]


i sad ispada da ja jedini valjda na forumu nisam prijavio portfelj jer sam zakasnio s prijavom iz alkoholnih razloga i nisam htio bit nepošten da prijavljujem after deadline! [lol]

A kud si čekao zadnje dane. Ja sam svoj prijavio početkom 12 mj. Možda sam uranio ali to su moj top 10 i od ranije. A ko bi znao za Todu… možda mu je to jedini porast ove godine…

you think your special you do, i can see it in your eyes


i sad ispada da ja jedini valjda na forumu nisam prijavio portfelj jer sam zakasnio s prijavom iz alkoholnih razloga i nisam htio bit nepošten da prijavljujem after deadline! [lol]

A što piješ kad ti škodi.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close