TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A kaj mislite kak je meni, ja moram cekati CIJELU godinu da budem na prvom mjestu, a vi se svi mozete izmjenjivati do tada[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


kolega Dejavue, danas su moje dionice imale potonuće pa bi za mene bilo bolje da danas ne objaviš podatke. Ipak zanima me , na poslovnom daju prosjek a ti uzimaš zadnju cijenu pa sam možda kod tebe bolje prošao.
Pravi portffelj mi se malo razlikuje pa me malo izvlači PBZ kojeg nemam u tablici. Belje hvala bogu imam i simo i tamo.

Čak sam poduplao postotak i popeo se sa 245 na 230 mjesta. Ako tako nastavim za 16 dana sam prvi na listi.[rolleyes]

Tenkista jel ti spavas ikada ? Ja sam prdnuo u cabar,dobro je da od navedenih dionica u igri zasad imam.. ULPL,ATPL,TISAK i DIOKI .ipak mi je razum nadvladao pohlepu……..uhhhhh

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

jao, Geronimo je ispred mene, ‘ko ce ga istrpit majko mila[lol] [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

KODT-P-a je kriv što nisam u prvih 5.[cool]


Tenkista jel ti spavas ikada ? Ja sam prdnuo u cabar,dobro je da od navedenih dionica u igri zasad imam.. ULPL,ATPL,TISAK i DIOKI .ipak mi je razum nadvladao pohlepu……..uhhhhh

Spavam ali nikad ne radim.[rolleyes]

E konacno jedan kao ja,da nigdje ne radi ili da nikad ne radi[thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


A kaj mislite kak je meni, ja moram cekati CIJELU godinu da budem na prvom mjestu, a vi se svi mozete izmjenjivati do tada[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Sve je moguće. Bolje biti u sjeni pa iznenaditi pred kraj

you think your special you do, i can see it in your eyes

eh… i primate naknadu za nezaposlene
[angry]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Dakle, financiramo vas mi koji radimo[rolleyes][lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ja sam pri uvrštenju svojih top 10 napisao da uzimajuči u obzir zdrav razum i PLI analizu, prvih tjedana i mjeseci moram biti među vodećima.
A onda su mi se par njih nasmijali , kao pišem smijurije kakav zdrav razum na burzi i kakva analiza.
Evo sada lijepo vide da sam bio u pravu po ne znam koji puta.
Unatoč masi duplih nickova ipak sam 5.
[yawn]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ja sam pri uvrštenju svojih top 10 napisao da uzimajuči u obzir zdrav razum i PLI analizu, prvih tjedana i mjeseci moram biti među vodećima. A onda su mi se par njih nasmijali , kao pišem smijurije kakav zdrav razum na burzi i kakva analiza. Evo sada lijepo vide da sam bio u pravu po ne znam koji puta. Unatoč masi duplih nickova ipak sam 5. [yawn]

bravo kolega čestitam

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close