TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


NEMA VISE PRIJAVA[lol]
Dobro, necu vikati 🙂
Prijave su bile prosle godine…ove nista do prosinca[thumbsup]
Zao mi je kolege, ja sam vam jako principijelan, pravila koje su igraci prihvatili su : rok prijava do 31.12.2007. u ponoc.

Lijepi pozdrav i sretno svima od sutra pa do…dokle vam pase[pray]

Ma daj ubaci još nas par, nitko ti neće
zamjeriti tu malu neprincipijelnost!

Pokaži dobru volju na početku 2008.
i Bog će te nagraditi iznadprosječnim prihodima! [wink]
[pray]


trebo je deadline bit 10:00 3.1.2008. prije početka ovogodišnjeg trgovanja… bem ti principijelnost takvu, sad zbog par sati i oporavka od pijanstva nemrem sudjelovat! [bye]

Dejavue

korisnik od: 24.02.2006.
lokacija:
broj poruka: 4761
febo:
” imam pitanje za Deja-vua. slučajno mi palo napamet. ako je deadline za podnošenje portfelja na natječaj za 2008. godinu zaključno 31.12.2007. u 24 h,što će biti ako neki korisnik koji biva moderiran , portfelj objavi npr. u 23:50 a moderatori ga ne odmoderiraju do ponoći ? da li će mu se tada priznati da je predao portfelj na vrijeme?

Ako ce netko u to vrijeme stvarno prijavljivati portfelj…na staru godinu neposredno prije ponoci…e svaka mu cast…a ako ce nakon ponoci…jos mu veca cast…mada tocno znam tko ce 01.01.2008. godine prijaviti portfelj i traziti da ga se ubaci u igru…i imat ce pri tome svoje argumente…
To su vam takvi ljudi

——————————————————————————–
“Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis.”

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ljudi, stvarno ne kuzim kaj vam tu nije jasno! 388 ljudi je prijavilo portfelj na vrijeme…bez prigovora.
Da portfelj sad prijavi neki novi korisnik…razumio bi da nije znao deadline. Ali korisnici koji su pisali na ovoj temi, znali do kad je rok…i sad traze ustupke…e to mi nije jasno…
Stavio sam rok 31.12.2007. da SEBI ostavim vremena da slozim sve tablice…da bude spremno za danasnji dan…znaci, nekima nije dosta 3 tjedna za prijavu portfelja od 10 dionica, a kladio bi se da bi ti koji bi prijavili jucer i danas..na temi danas popodne prvi trazili rezultate prvoga dana.
Ljudi, danas je radni dan…i burza radi…tablice sam napravio jucer…i to je to.
SLK, plavi, znanac, Posejdon, Arap, febo, blueman,cayman006, zmrklic, davids, super24, sasko, optimist, avax10, cartmann, Croblack, TOŽ, flyer, stock, Small_Fish, beholder, ides, mateja, Elvar, RealBear, borut70, slatka, karoje, Sarah-Kay, vodoinst, kuna, TunaSalad, MiG29, ivana7, Sonniboy, leon swpr…i mnogi, mnogi drugi kolege su bez pogovora prijavili portfelj ( neki cak i 15 i vise dana prije kraja godine).

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Slažem se Dejavue! Treba složiti to za 388 ljudi.
Ko se nije skrio magarac je bio…[wink]

you think your special you do, i can see it in your eyes


Dejavue: ” usput sam napravio i 4 verzije portfelja po likvidnosti dionica i zastupljenosti u portfeljima. ” – jesu li to 4 verzije s teme znanac. – ako ti nije teško, možeš i tu napisati koje su dionice u kojoj VERZIJI. Pozdrav !

VERZIJA 1.
HT-R-A
ATPL-R-A
DLKV-R-A
PTKM-R-A
JDPL-R-A
IGH-R-A
TISK-R-A
DDJH-R-A
INA-R-A
VIRO-R-A

VERZIJA 2.
DIOK-R-A
BLJE-R-A
ULPL-R-A
JNAF-R-A
LEDO-R-A
ADPL-R-A
LRH-R-A
KORF-R-A
ATGR-R-A
MLNR-R-A

VERZIJA 3.
BZJK-R-A
EIG-R-A
DKVS-R-A
VART-R-1
FNVC-R-A
KODT-P-A
ZVCV-R-A
AGMM-R-A
ZVZD-R-A
MAIS-R-A

VERZIJA 4.
HT-R-A
ATPL-R-A
DLKV-R-A
PTKM-R-A
DIOK-R-A
BLJE-R-A
ULPL-R-A
BZJK-R-A
EIG-R-A
DKVS-R-A

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Dejavu, hvala ti majstore! tablica izgleda super, a vidim da imamo i 10 dionica s više od 100 glasova[thumbsup] i osim toga iste tvore respektabilan portfelj…
vidim velika su očekivanja i od čađare, a ovo je oštra (a može biti i duga) zima[sealed]

Ako nije prekasno…

HT-R-A
INA-R-A
ATPL-R-A
VIRO-R-A
DLKV-R-A
BLJE-R-A
KOEI-R-A
DDJH-R-A
MIV-R-A
LKRI-R-A

Svaka čast Dejavu. [thumbsup]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

SUPER…..
Svaka čast , sretno svima neka najbolji najviše zaradi!

Dogovorili smo se do 31.12 u 24 h,pa nek tako i ostane.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Život nije crno bijel. Ajde ubaci još nas par koji smo zakasnili iz bilo kojeg razloga kad stigneš. Pozdrav i sve najbolje tebi i svim forumašima u 2008.-oj

Ne shvaćam kakve su to 40 verzije, što to znači? lani nisam sudjelovao pa neznam.[undecid]

New Report

Close