TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vođen zdravim razumom i vlastitom analizom ( PLI analiza ) došao sam do 15 – tak dionica između kojih je trebalo izabrati 10. Kao i ove godine , vjerujem da će ovaj portfelj u prvim tjednima i mjesecima slijedeće godine biti među prvih 5, prognozirati za cijelu godinu je dosta teško, ipak će se desiti podosta novih događaja koji će odrediti kretanje cijena pojedinih dionica, a koje je nemoguče predvidjeti.

Evo ga ( abecednim redom ) :

ADPL – R-A
ATPL – R-A
HUPZ -R-A
IGH – R-A
INGR – R-A
JNAF – R-A
TOZ – R-A
VART – R-A
ZABA – R-A
ZVZD – R-A

Bez uvrede, nadam se da neće jer nemamo ni jednu zajedničku dionicu. Puno zdravlja ti želim u 2008 g.[cool]


dobar dan. dugo vas već čitam, pa da se konačno i javim.

ATPL
BZJK
IGH
IPKK
JDPL
LPLH
RIBA
TISK
VIRO
ZVCV

malo previše brodara pa sam dva morao izbaciti.

??????????
Konačno da se javiš a imaš preko 2000 postova? Da nisi uključio krivi nick?[angry]

Pozdrav svima

Evo i mojih favorita za 2008.

AGMM-R-A
BPBA-R-A
BZJK-R-A
DDJH-R-A
HRDH-R-A
IPKK-R-A
LPLH-R-A
LRH-R-A
PTKM-R-A
TNSA-R-A

Svima želim puno uspjeha u 2008.


TunaSalad: ” dobar dan. dugo vas već čitam, pa da se konačno i javim. ATPL BZJK IGH IPKK JDPL LPLH RIBA TISK VIRO ZVCV malo previše brodara pa sam dva morao izbaciti. ” ?????????? Konačno da se javiš a imaš preko 2000 postova? Da nisi uključio krivi nick?[angry]

mislio sam na ovom topicu [tongue][tongue][tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


??????????
Konačno da se javiš a imaš preko 2000 postova? Da nisi uključio krivi nick?[angry]

a kad si ti točno izgubio smisao za humor? izgleda da sam propustio taj trenutak [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


tenkista: ” TunaSalad: ” dobar dan. dugo vas već čitam, pa da se konačno i javim. ATPL BZJK IGH IPKK JDPL LPLH RIBA TISK VIRO ZVCV malo previše brodara pa sam dva morao izbaciti. ” ?????????? Konačno da se javiš a imaš preko 2000 postova? Da nisi uključio krivi nick?[angry] ” mislio sam na ovom topicu [tongue][tongue][tongue]

Tenkista, mig te zeza. Nije on tuna, ja sam drugi tunin nick[bye]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

tenkista:

TunaSalad: ” dobar dan. dugo vas već čitam, pa da se konačno i javim. ATPL BZJK IGH IPKK JDPL LPLH RIBA TISK VIRO ZVCV malo previše brodara pa sam dva morao izbaciti. ” ?????????? Konačno da se javiš a imaš preko 2000 postova? Da nisi uključio krivi nick?[angry]

mislio sam na ovom topicu [tongue][tongue][tongue]

Kak pak sad ti odgovaraš umjesto njega? [shocked]

INDG-R-A
FNVC-R-A
ELPR-R-A
JNAF-R-A
BZJK-R-A
ADRS-P-A
VIS-R-A
PTKM-R-A
EIG-R-A
SPPL-R-A


MiG29: ” tenkista: ” TunaSalad: ” dobar dan. dugo vas već čitam, pa da se konačno i javim. ATPL BZJK IGH IPKK JDPL LPLH RIBA TISK VIRO ZVCV malo previše brodara pa sam dva morao izbaciti. ” ?????????? Konačno da se javiš a imaš preko 2000 postova? Da nisi uključio krivi nick?[angry] ” mislio sam na ovom topicu [tongue][tongue][tongue] ” Kak pak sad ti odgovaraš umjesto njega? [shocked]

joooooj..provalio si me (nas).. [pray]

pametni moj[kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Majke ti sami multinickovi na forumu[tongue]

1. KORF-R-A
2. LLRB-R-A
3. TISK-R-A
4. PBZ-R-A
5. MLNR-R-A
6. LVCV-R-A
7. ULPL-R-A
8. ATPL-R-A
9. INGR–R-A
10. JNAF-R-A

tenkista:

MiG29: ” tenkista: ” TunaSalad: ” dobar dan. dugo vas već čitam, pa da se konačno i javim. ATPL BZJK IGH IPKK JDPL LPLH RIBA TISK VIRO ZVCV malo previše brodara pa sam dva morao izbaciti. ” ?????????? Konačno da se javiš a imaš preko 2000 postova? Da nisi uključio krivi nick?[angry] ” mislio sam na ovom topicu [tongue][tongue][tongue] ” Kak pak sad ti odgovaraš umjesto njega? [shocked]

joooooj..provalio si me (nas).. [pray]

pametni moj[kiss]

Dečki, pomiješali ste praznike, danas je stara godina a ne prvi april. I ja sam tradicionalno ozbiljan na staru godinu.[cool]

New Report

Close