TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PTKM
KORF
LPML
EIG
VART
ELKL
INDG
BLJE
JNAF
DIOK

živjeli.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Slutim da bi dogodine pun pogodak mogao biti ovaj uzorak:
1. ATGR-R-A
2. ATPL-R-A
3. CROS-R-A
4. DLKV-R-A
5. IGH-R-A
6. INGR-R-A
7. LKPC-R-A
8. PODR-R-A
9. THNK-R-A
10. VIRO-R-A

Svima na, u i oko Foruma želim sretnu i jaaaako uspješnu NG!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

1, ATPL
2. PTKM
3 TOZ
4, BLJE
5, JDPL
6, INA
7, HT
8 IGH
9, DLKV
10 ATLN

Evo i mojih favorita
Pozdrav svima i Sretna Nova Godina

Evo i mene sa mojih TOP 10 na sam zaključak igre te usput želio bi uputiti svim forumašima sve najbolje
u 2008 godine sa puno puno zdravlja i puno puno zelenh dana za burzi

1.LRH-R-A
2.INDG-R-A
3.IMZV-R-A
4.IGH-R-A
5.HDEL-R-A
6.ATPL-R-A
7.ATGR-R-A
8.PTK-R-A
9.CRAL-R-A
10.KNZM-R-A

Ispričavam se moderatoru i kolegi Dejavu koji je uključen u ovoj igri na mojoj grešci iz prethodnog posta gdje sam napisao dvije iste dionice pa sam sada to ispravio !

Unaprijed zahvaljujem !

na 4300 sve prodajem...


Danas su navalili ovi što imaju po nekoliko nickova, mislim da ne bi trebalo uvažiti sve koji su se registrovali od dana kada je objavljeno da će biti natjecanje.

meni to osobno ne smeta.
Zasto?
zato jer smatram da ukoliko je netko nesiguran, pa misli da ce vise pokusaja donjeti vise znanja…vara se.
Smatram da mogu u 1 pokusaju i sa 1 portfeljom biti bolji od nekoga sa 10 portfelja tko nije siguran u svoj 1, vec ih mora imati 10 modifikacija[lol] [lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ADRS-P-A
DDJH-R-A
EIG-R-A
HT-R-A
JDOS-R-A
KABA-R-A
PODR-R-A
PTKM-R-A
SUNH-R-A
TNSA-R-A

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

u redu kolega dejavue, ali koja je onda i svrha i da netko sa svojim desetim nickom i desetim pokusajem da pobijedi, da li ce se kasnije otkriti, mozda predstaviti na nekom buducem okupljanju?
i nije bitno da li ima novi nick, nego da mi vec imamo stvorenu sliku o njemu, npr. kao o vama, ja vas na odredjeni nacin percipiram kako ste se predstavili na forumu, ali o ovima kojima je to prvi post nemam apsolutno nikakav dozivljaj, i da vi sada otvorite neki drugi nick i pobijedite u igri, i onda na kraju kazete da je to ipak svima poznati dejavue a ne neki xy…u tome je poanta, barem meni…

no, u svakom slucaju jos jednom pozdrav svim starim i novim forumasima…

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Uvaženi koelga dejavue evo mojih 10 favorita za 2008 godinu:

1. JNAF
2. SLDM
3. FNVC
4. THMT
5. SAPN
6. JDGT
7. TNSA
8. MLNR
9. KOSN-P
10. BRIK

Uz čestitke za Vaš trud srdačno Vas pozdravljam.[thumbsup]


u redu kolega dejavue, ali koja je onda i svrha i da netko sa svojim desetim nickom i desetim pokusajem da pobijedi, da li ce se kasnije otkriti, mozda predstaviti na nekom buducem okupljanju? i nije bitno da li ima novi nick, nego da mi vec imamo stvorenu sliku o njemu, npr. kao o vama, ja vas na odredjeni nacin percipiram kako ste se predstavili na forumu, ali o ovima kojima je to prvi post nemam apsolutno nikakav dozivljaj, i da vi sada otvorite neki drugi nick i pobijedite u igri, i onda na kraju kazete da je to ipak svima poznati dejavue a ne neki xy…u tome je poanta, barem meni… no, u svakom slucaju jos jednom pozdrav svim starim i novim forumasima…

Malo sam gledao…jako, jako malo nickova je otvoreno u zadnjem mjesecu…mozda 10 ak..
ja bi ih ostavio…jer kao sto kazem…netko sa 10 nickova nece biti bolji od mene sa jednim[thumbsup]
A i iskreno…sad da prelistavam sve…uf…ne mogu jos i to…
neka ostane ovako…lose je stalno mijenjati pravila, ostavimo to za sljedecu godinu…jer je ove samo igra…cilj je biti najbolji…i to je jedina nagrada..
Da ja pobjedim, pitanje je da li bi dosao i kao dejavue na okupljanje forumasa…da mi se otkriva tko sam…stavio bi ime i prezime tu…a tko je umjesan da me skuzi tko sam…svaka cast! i nek suti[lol] [thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Uvaženi koelga dejavue evo mojih 10 favorita za 2008 godinu: 1. JNAF 2. SLDM 3. FNVC 4. THMT 5. SAPN 6. JDGT 7. TNSA 8. MLNR 9. KOSN-P 10. BRIK Uz čestitke za Vaš trud srdačno Vas pozdravljam.[thumbsup]

Dobro dosli 😉
hvala![thumbsup]
Sretno svima![pray]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

evo jedna pocetnicka:

ADRS-P
LEDO
CROS-R
PODR
PBZ
PTKM
KRAS
ZLAR
VDKT
ATPL

svima sve najbolje zelim….

[center]za igru TOP 10

1. FNVC-R-A
2.HRDH-R-A
3.HTPK-R-A
4.INDG-R-A
5.JNAF-R-A
6.PIVK-R-A
7.PLJK-R-A
8.SLMK-R-A
9.TEP-R-A
10.TNSA-R
[/center]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

New Report

Close