TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bas citam mojnovac i tamo se admin pobrinuo za 3 prve nagrade od sponzora.. a buduci da je ovo ‘vodeci inv. forum’ u Hrvata…. tu bi trebalo bit bar prvih 5[thumbsup]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Evo da se i ja prikljucim forumu sa svojim favoriotima
– BZJK
– HDBK
– HMST
– PZC
– DKVS
– DDJH
– JDKM
– HPDG
– HTPK
– JLEN
Sve najbolje u 2008.
[rolleyes]

Evo i mojih

JDPL
ADPL
HT
DDJH
ERNT
DLKV
KOEI
KODT-p-a
BDSS
BD62

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

@Von Braun
Kolega, mislim da ste greskom stavili 2x JDPL.
@RealBear (medonja)[lol]
Mislim da bi trebalo naznaciti koji ADRS (P-A ili R-A); inace meni ce ici P-A, ali prijavljujem portfelj minut do ponoci.
Kolega VecVidjeno, jeli treba prijaviti laku konjicu do 24:00 srednje europskog vremena ili moze i po US East Pacific?[lol] [lol] [lol]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


imam jedan prijedlog… ne uvažiti prijedloge osoba registriranih nakon 01.12. razlog- ne treba ga pojašnjavati.[tongue]

kolega,opustite se i uzivajte u igri…..neki su tu par godina,uce,citaju,nisu zreli za rasprave,ali imaju natjecateljski duh…nhf[smiley]

DDJH-R-A
EIG-R-A
PTKM-R-A
VIS-R-A
ADPL-R-A
DIOK-R-A
BLJE-R-A
SNBA-R-A
KORF-R-A
VPIK-R-A
pozdrav dejavue……

trčanje je zakon :)


Te omogući igračima da tokom sutrašnjeg dana, 31.12.2007. , za dionice koje su van igre daju zamjenske dionice.

Slazem se!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


DDJH-R-A EIG-R-A PTKM-R-A VIS-R-A ADPL-R-A DIOK-R-A BLJE-R-A SNBA-R-A KORF-R-A VPIK-R-A pozdrav dejavue……

302 prijavljeni portfelj 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


@Von Braun Kolega, mislim da ste greskom stavili 2x JDPL. @RealBear (medonja)[lol] Mislim da bi trebalo naznaciti koji ADRS (P-A ili R-A); inace meni ce ici P-A, ali prijavljujem portfelj minut do ponoci. Kolega VecVidjeno, jeli treba prijaviti laku konjicu do 24:00 srednje europskog vremena ili moze i po US East Pacific?[lol] [lol] [lol]

Po mojoj “vekerici”
da ne bi bilo zabune, tocnija je od Sanaderove[lol] [lol] [lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Evo i mene:
1.VDKT
2.TISK
3.LEDO
4.MIV
5.DLKV
6.JNAF
7.TNPL
8.ZVZD
9.IGH
10.HT

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

…. a mislili ste da me nema….
1.BLKL
2.FNVC
3.TEP
4.HT
5.VERN
6.DKVS
7.KOSK-P-A
8.MAIS
9.DIOK
10.ATLN…
…pozdrav svima i sretno… !


borut70: ” DDJH-R-A EIG-R-A PTKM-R-A VIS-R-A ADPL-R-A DIOK-R-A BLJE-R-A SNBA-R-A KORF-R-A VPIK-R-A pozdrav dejavue…… ” 302 prijavljeni portfelj 🙂

legendo, ako styrija ovo preuzme, ti bi morao biti plaćeni vanjski suradnik [thumbsup]

New Report

Close