TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tu je i mojih top 10:

1. DDJH
2. EIG
3. FNVC
4. HTPK
5. JDOS
6. MIV
7. PIVK
8. PTKM
9. SLDM
10. VIR

Pozdrav svima i puno uspjeha u 2008!!! [thumbsup]

Evo moga prijedloga:

1. HT
2. ATGR
3. TNPL
4. ATPL
5. DLKV
6. IGH
7. DKVS
8. INA

i malo dark horseva

9. BZJK
10 ZVCV


Tko skuplja i unosi u excel za svakog korisnika???

Ja i mali patuljci 🙂
Za sad nas ima 228[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Jesu li svi različiti?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

E, nešto je uranio današnji rast na mojim faforitima. Morat ću razmisliti o mogućem ispravku ako kolega Dejavu dozvoljav ispravke prijavljenog portfelja?


Jesu li svi različiti?

Patuljci ili?[tongue]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


E, nešto je uranio današnji rast na mojim faforitima. Morat ću razmisliti o mogućem ispravku ako kolega Dejavu dozvoljav ispravke prijavljenog portfelja?

Pravila su bila jasna od pocetka..
Nitko nije nikoga tjerao da portfelj prijavi prije zadnjeg radnog dana burze[lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


misko: ” Jesu li svi različiti? ” Patuljci ili?[tongue]

Portfelji, naravno?!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Bok svima,

abecednim redom, suprotno od kazaljke na satu:

Atpl-r-a
Bzjk-r-a
Ddjh-r-a
Ht-r-a
Igh-r-a
Ina-r-a
Jdpl-r-a
Ptkm-r-a
Tisk-r-a
Tnsa-r-a

Sretno svima[thumbsup]
Kolega Dejavue hvala na trudu.[thumbsup]


Tko skuplja i unosi u excel za svakog korisnika???

Prijedloge skuplja i unosi Dejavue. Tko se želi natjecati, mora uplati 500kn.

Kune skupljaju patuljci..

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Dejavue: ” misko: ” Jesu li svi različiti? ” Patuljci ili?[tongue] ” Portfelji, naravno?!

Pa nema identicnih…ima dosta portfelja u kojima su neke od dionica…
Sve u svemu…niste neocekivano…mozda sam jedino ocekivao vise niskolikvidnih a po procjenama sa foruma podcjenjenih u portfeljima…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ja ću samo dvije dionice:

1. MRSK
2. ZVCV

To su dvije zvijezdice na nebu koje će zasigurno biti među prvih 10, a vjerujem i među prvih 5.
Mislite da sam nadobudan?

New Report

Close