TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo mojih kandidata [pray] :

ADPL-R-A
DIOK-R-A
DKVS-R-A
DLKV-R-A
FNVC-R-A
HT-R-A
HUPZ-R-A
LRH-R-A
PTKM-R-A
ULPL-R-A

Svim forumašima želim uspješno trgovanje u 2008.! [smiley]

Evo mojih favorita

1. CROR-R-A
2. HDEL-R-A
3. CRAL-R-A
4. DDJH-R-A
5. IPKO-R-A
6. INDG-R-A
7. JDPL-R-A
8. ATPL-R-A
9. ISTT-R-A
10. HT-R-A

Među ovima tražim svoje konje za trku:

PTKM-R-A
PODR-R-A
ULPL-R-A
TNPL-R-A
DLKV-R-A
EIG-R-A
HT-R-A
LEDO-R-A
CROS-R-A
ATPL-R-A

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Malo bih prokomentirao.
1. Što se tiče nagrade za pobjednika bezveze je što neki spominju da svatko skupi po 5, 10 kuna. Pa nismo valjda djeca. Opet da se skuplja po 1000 kuna, ni to nebi bilo dobro jer mnogi nebi htjeli platiti. Dakle od novaca ništa. Fešta isto tako mi ne dolazi u obzir jer pitanje je tko će moći doći. Predlažem da se sa pobjednikom napravi intervju za novine i to će mu biti najveća nagrada pred cijelom Hrvatskom. Imamo Tomislava Birtića koji će to vrlo rado napraviti.
2. slažem se s nekima koji kažu da bi trebali otpasti neki forumaši, recimo koji imaju manje od 50 postova. S tim da takve može spasiti da ipak uđu u natjecanje ako su članovi foruma najmanje 6 mjeseci. A i ovi s 50 postova bi trebali biti minimalno 3 mjeseca članovi. Ukoliko se nešto slično ne primijeni , stvarno neće biti pošteno ako netko ima 5 nickova i daje 5 top lista i na kraju s jednim od njih pobijedi. Ovo gore bi u stvari trebao biti minimum što se traži ali sam i za strožiji režim. Nek da netko prijedlog.
Ispričavam se ljudima koji su tek postali članovi foruma ali to je jedini način “rezanja” ljudi sa više nickova. Inače nebi bio problem da se netko sutra učlani i da svoju top listu.

Jesus ljudi čime se vi bavite. Pa ovo je samo igra, a ako neko vara, a nema nikakve posebne nagrade, tada je totalni kreten, i njemu na savjest. Jedini koji ovdje zaslužuje nagradu je kolega dejavue, kojem bi morali platiti dobru večeru. Uvijek će biti ljudi koji će varati, na prijateljskom haklu u košarci ( ovo znam dobro he he ), na prijateljskoj beli …. čemu se nervirati oko toga, osim što kad ih otkriješ više ne igraš s njima. Zašto bi se ičiji portfelj brisao, osim što jedini kolega dejavue može ograničiti broj portfelja, jer mu je previše za ažuriranje.

SSNC-P-A1
HT-R-A
INA-R-A
ATPL-R-A
LEDO-R-A
LVCV-R-A
TISK-R-A
DLKV-R-A
SLDM-R.A
VIRO-R-A

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ima nas 196.
[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

@ mrklic


Malo bih prokomentirao. 1. Što se tiče nagrade za pobjednika bezveze je što neki spominju da svatko skupi po 5, 10 kuna. Pa nismo valjda djeca. Opet da se skuplja po 1000 kuna, ni to nebi bilo dobro jer mnogi nebi htjeli platiti. Dakle od novaca ništa. Fešta isto tako mi ne dolazi u obzir jer pitanje je tko će moći doći. Predlažem da se sa pobjednikom napravi intervju za novine i to će mu biti najveća nagrada pred cijelom Hrvatskom. Imamo Tomislava Birtića koji će to vrlo rado napraviti. 2. slažem se s nekima koji kažu da bi trebali otpasti neki forumaši, recimo koji imaju manje od 50 postova. S tim da takve može spasiti da ipak uđu u natjecanje ako su članovi foruma najmanje 6 mjeseci. A i ovi s 50 postova bi trebali biti minimalno 3 mjeseca članovi. Ukoliko se nešto slično ne primijeni , stvarno neće biti pošteno ako netko ima 5 nickova i daje 5 top lista i na kraju s jednim od njih pobijedi. Ovo gore bi u stvari trebao biti minimum što se traži ali sam i za strožiji režim. Nek da netko prijedlog. Ispričavam se ljudima koji su tek postali članovi foruma ali to je jedini način “rezanja” ljudi sa više nickova. Inače nebi bio problem da se netko sutra učlani i da svoju top listu.

Imam ovdje i za i protiv…naravno[lol]
Meni ne smetaju novi nickovi, sto se tice obrade…svejedno mi je ili tisucu ili 100, sve ionako radi program…
Sto se tice dupliranja nickova radi ove igre…mislim da je veci problem postojanje duplih nickova koji su stariji od pola godine i imaju i stotine postova[thumbsup]
Ja bi ostavio ovako kako je, jos 5 dana za prijavu portfelja…
Prijaviti se mogu svi koji su ulogirani.
Ali je odlicna ideja da nas nekim clankom poslovni prati svaki mjesec recimo[rolleyes]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Ima nas 196. [thumbsup]

J..te kolko nas ima…[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Dejavue: ” Ima nas 196. [thumbsup] ” J..te kolko nas ima…[lol]

Ima, ima 😉
Rekao ja da ce nas biti 300[thumbsup]
Jadan onaj koji bude zadnji[tongue]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

PTKM-R-A
BLJE-R-A
BD62-R-A
DIOK-R-A
DDJH-R-A
FNCV-R-A
LKRI-R-A
LRH-R-A
MGMA-R-A
TISK-R-A

1. INDG
2. TNSA
3. JNAF
4. DLKV
5.JDPL
6.HUPZ
7.BZJK
8.VIS
9.UNPP
10. PLJK

New Report

Close