TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TISK-R-A
PTKM-R-A
BLSC-R-A
JDPL-R-A
HT-R-A
RIVP-R-A
SLRS-R-A
LRH-R-A
JDKM-R-A
JNAF-R-A

Evo i mojih

1.ADPL
2.ATPL
3.ATGR
4.ELKP
5.HDEL
6.HT
7.IGH
8.INGR
9.JDPL
10.TNSA

Evo i mene, a kad bih ponovio plasman i rezultat iz ovogodišnje igre bio bih prezadovoljan.

1. BCIN
2. ZVCV
3. IPKK
4. CEBA
5. KORF
6. HMAM
7. EIG
8. THMT
9. MIV
10. ELKL

Dejavue, je li itko stavio u portfelj HEP-R-A?
Bilo bi to riskantno, pošto HEP ne mora ove godine u ipo.

Ali, čisto da vidimo koliko ljudi je riskiralo sa HEP-om. [proud]


Mislim da se ne trebaju navoditi targeti; to pripada nekim drugim temama, a ovdje samo uzima prostor. Takodjer vidim da ima prijavljenih Top10 portfelja sastavljenih od forumasa sa 1 ili 2 posta; nadam se da to nisu neciji ‘alter ego’.

Samo da ti napomenem da npr. Brainman! nije ničiji alter ego. Stvarno ne bi bilo dobro kad bi ista osoba išla u natjecanje sa više imena jer joj se povećavaju šanse za bolji plasman. Slično kao kod lota – što više kombinacija to veće šanse…[cool][cool][thumbsup]

Evo što se meni snilo:

1. KOEI-R-A
2. KABA-R-A
3. JDPL-R-A
4. INA-R-A
5. HT-R-A
6.INGR-R-A
7.BLJE-R-A
8.PTKM-R-A
9.TISK-R-A
10.JDOS-R-A

LEDO
TISK
ATPL
MLNR RA
ZVZD
MIV
VDKT
KODT RA
PTKM
TNSA

IDEMO AP AP

evo i mojih

HT
LPLH
VIRO
IPKK
TISK
JMNC
PLVA
ZVCV
MIV
ZVZD


TISK-R-A TP 1900 VIRO-R-A TP 3600 IPKK-R-A TP 1800 THNK-R-A TP 25000 DLKV-R-A TP 4200 INGR-R-A TP 120000 HT-R-A TP 490 ATPL-R-A TP 9000 (u drugoj polovici godine) JDPL-R-A TP2600 (u drugoj polovici godine) SUNH-R-A TP 420

ne znam zašto ljudi reagiraju na ovu prognozu kao da je preoptimistična. a predviđa da će najboljih deset dionica ostvariti negdje 70-150% postotni rast!

u ovoj prilično nezgodnoj godini do sada imamo sigurno bar 20-ak dionica s više od 100% rasta, a 5-6 sa preko 200%. a čini mi se da N999 predviđa da će sljedeće godine samo jedna skočiti više od 200%, ispravite me ako griješim.

wunderkind, ovakav top 10 ne bi značio crobex na 20000 nego godišnji rast crobexa od otprilike 20-25%.

zasada pozdrav svima, a ja ću svojih top 10 dati zadnji dan!

Imam samo četiri od ovih, ali evo
LEDO
JDPL
ATPL
ULPL
IGH
INA
HT
PTKM
INGR
IPKK

Još nekoliko top lista s kojima imam 5 zajedničkih dionica! Ajde konačno nek se netko javi sa 6. Da vidim tko će biti moj pobjednik![proud]

Mrtvi se na kraju godine broje.
Kraj moze biti sasvim suprotan od pocetka godine.
Sta se desilo 2007 na pocetku, a sta je sad na kraju.


kolega dejavue jel mogu dodavat 3 pa 4 pa 3 dionice za top10 da budem u napadačkoj formaciji 3-4-3? [lol]

Naravno kolega, po mogucnosti u razmaku od 4 dana[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close