TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…Mislio sam čekati do zadnjeg dana da vidim kakve će biti startne pozicije, ali to je više-manje to i mislim da neće biti značajnijih promjena do 31.12. Evo mojih “bisera”:

1.ATPL
2.INGRA
3.DLKV
4.HT
5.TISK
6.DKVS
7.ADPL
8.IPKK
9.VIRO
10.KOEI
[thumbsup]

Naglasak na prve četri….


POZDRAV SVIM FORUMAŠIMA DOBITNA KOMBINACIJA JE TODORIĆ 2008 PRHRAMBENA INDUSTRIJA
1 BLJE+LEDO+…
2 HMAM-slijedi privatizacija
3 HT
4 VIRO- potpisivanje ugovora za priozvodnju tekućeg šećera za coca colu za cijelu europu
5 IGH
6 DDJH
7 IPKK
8 ATPL
9 DKVS
10 INA
[cool][cool][cool][cool]

nevjerovatno je da neki ljudi nisu u stanju čitati i držati se NAJJEDNOSTAVNIJIH uputa. koliko ja vidim naveo si 11 dionica + … što god bi to trebalo značiti. znači ni matematiku neznaš. ovo ti nije još jedan od foruma “što će najviše porast – moj portfelj i baš moje dionice”. malo zrelosti nebi škodilo.

BLJE-R-A
BZJK-R-A
DKVS-R-A
DDJH-R-A
DLKV-R-A
HT-R-A
JNAF-R-A
LRH-R-A
VIRO-R-A
TISK-R-A

Sretno svim ulagačima u novoj 2008.g. [thumbsup]

1.BLJE
2.HT
3.DIOK
4.HOMS
5.INA
6.DDJH
7.TISK
8.LVCV
9.VIRO
10.MAIS

LEDO
TISK
ATPL
MLNR RA
ZVZD
MIV
VDKT
KODT RA
VART
PTKM

1. DDJH
2. ATLN
3. HT
4. BPBA
5. ERNT
6. IGH
7. PODR
8. VDKT
9. VLHO
10. DLKV[wink][wink][wink]


Predlazem kolegu Dejavue za počasni doktorat iz informatičke analitike. Ako će obrađivati nekih 200 prtfelja, svaka mu čast.

Sve ti to kolega racunalo radi samo…a nekima je zabavno upisivati u tablice, pa eto [lol] [thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


POZDRAV SVIM FORUMAŠIMA DOBITNA KOMBINACIJA JE TODORIĆ 2008 PRHRAMBENA INDUSTRIJA 1 BLJE+LEDO+… 2 HMAM-slijedi privatizacija 3 HT 4 VIRO- potpisivanje ugovora za priozvodnju tekućeg šećera za coca colu za cijelu europu 5 IGH 6 DDJH 7 IPKK 8 ATPL 9 DKVS 10 INA [cool][cool][cool][cool]

Molio bi kolegu da se odluci kojih DESET dionica ce staviti!!!![yawn]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

BLJE-R-A
HT-R-A
INA-R-A
JDPL-R-A
KOEI-R-A
KORF-R-A
TISK-R-A
VIRO-R-A
HMAM-R-A
DLKV-R-A

Jos jedan zanimljivost 🙂
Ove godine je 306 dionica imalo promet.
U portfelje smo stavili 153 dionice, a nismo 153[cool][lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Sve ti to kolega racunalo radi samo…a nekima je zabavno upisivati u tablice, pa eto [lol] [thumbsup]

Jest, al ipak treba sve to posložiti, ja cijelo popodne upisivao u tablice, da bi onda zatvarajuci nagomilane tabove slucajno zatvorio i glavni, a kako stare tabove nisam zelio mjenjati nesvjesno kliknuo ne i tako ode 3-4h upisivanja u vjetar.. [embarass]

E, da ne budem ot, HT, INA, DLKV, ATPL, IGH, PTKM, VIRO, JDPL, DDJH, KODT-P

kolega dejavue jel mogu dodavat 3 pa 4 pa 3 dionice za top10 da budem u napadačkoj formaciji 3-4-3? [lol]

New Report

Close