TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kraj godine! Čestitke neuromance-u na pobjedi!
Sretna vam noga godina!

Iskrene pohvale i čestitke na izuzetnom trudu gospodinu Dejavue za sve što je napravio za boljitak [/b]foruma te svim sudionicima koji su ( pa malo i ja ) STRASTVENO ( komentarima i mišljenjima ) pristupili ovoj "igri" te nešto naučili tjekom godine što se tiće investiranja!
Ako smo imalo "pametniji" svi skupa nakon prošle godine znati ćemo "se postaviti" za ovu tekuću godinu koja će biti i dobra i loša!!!

Puno zdravlja, osobne sreće i ulagačkog znanja SVIM FORUMAŠIMA!!!!

Čestitke pobjednicima (i na vrhu i začelju [wink] ) . Stvarno je bila teška godina iza nas, oboreni su svi negativni rekordi. Svim forumašima, pogotovo onima koji su preostali iz "stare garde" želim sve najbolje u novoj godini, gora od prošle teško da može biti (barem na burzi). [thumbsup]

Želim svima čestitati novu 2009 ,poželjet Vam sve najbolje i mani te se braćo trgovine dionicama za neko vrijeme,nema tu više kruha za sitne i neinformirane igrače!!!!
Hakela9,Edo,Zoranko,ZlataBartl,Sandy,Koraće,Kan,Coca-Cola,Magnet
Ja sam se sa svojom plejadom nickova davno povukao!!!


Želim svima čestitati novu 2009 ,poželjet Vam sve najbolje i mani te se braćo trgovine dionicama za neko vrijeme,nema tu više kruha za sitne i neinformirane igrače!!!!
Hakela9,Edo,Zoranko,ZlataBartl,Sandy,Koraće,Kan,Coca-Cola,Magnet
Ja sam se sa svojom plejadom nickova davno povukao!!!

Šteta što cesce ne pišeš, hakela9 je moj omiljeni forumaš [thumbsup]


Želim svima čestitati novu 2009 ,poželjet Vam sve najbolje i mani te se braćo trgovine dionicama za neko vrijeme,nema tu više kruha za sitne i neinformirane igrače!!!!
Hakela9,Edo,Zoranko,ZlataBartl,Sandy,Koraće,Kan,Coca-Cola,Magnet
Ja sam se sa svojom plejadom nickova davno povukao!!!

pa je li Primorac rekao da je UČENJE cijelo-životni proces????
ovo više svaćam kao zabavu i hobi a lovicu bolje da sam uložio u dionice nego kupio neki bolji tutać ( koji mi uopće ne treba, jer stanujem u Centru a parkiranje katastrofa – i ovaj mi je sav izudaran nakon 23 godinica!!! ) [thumbsup]

Pridružujem se zahvalama kolegi Dejavueu i čestitam novu godinu svima.

Nadam se da če nam ova vratiti bar pola pada iz ove godine.

Pa hvala svima, koji pogledaju i dno ove tablice, i mjesto 389 , na čestitkama . Stvarno stanje vlastitog potfelja i pokazuje cca ovakav gubitak .
Za 2009. sam prijavio iste dionice čisto iz znatiželje kak će se ponašati u ovoj recesivnoj svjetskoj godini .
I ja čestitam 2009 . svima koji su iznad mene , haha .
Sada više nema spavanja – treba sa 20 doći natrag na 100 a to će biti prilično teško .
Samo igrom na nož .
I love this game .

Dobar sam, ipak sam završio godinu u prvih 200.

A što ne bi mogli sada pogađati top 10 u veljači?!

[color=blue][/color]vizionar

Pa do kad ce ova tema stajat ovdje na pocetnoj strani????? 2018???

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close