TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prodao si s gubitkom? zar ti od svih na forumu dejavue? što se dogodilo da nemaš dionice?

...povijest se ponavlja...

Dio love u posao koji donosi veci povrat nego dividenda i prosjecan godisnji rast vrijednosti dionica…
Ostalo je takodjer prodano proljetos…i ceka bolja vremena…nelikvidnost tjera fizicke osobe u ocaj…
zadrzao sam samo dionice koje nisam imao kome prodati… 🙂
Dakle, prodao sam sa minusom…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ovdje upišite svoj komentar…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

sto nize pada, to je tablica cesce 🙂
ima dinamike…adrenalina…a to nas drzi ovdje, jel tako?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Na tržištu je stvarno banana ako sam ja sa svojim virtualnim portfeljom od – ~30% ušao u TOP 10.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Još ima vremena do kraja godine :)))
Možda bude značajnih promjena

Stanje od jucer…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ajde barem još dvi tri godine krize

Stanje od petka…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Jucerasnje stanje…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Poštovana/Poštovani Dejavu….

Molim da u obzir prilikom odredivanja rankinga uzmete u obzir i neke druge pokazatelje…Primjer Areanaturist d.d. Pula – cijena dionice je 101kn no povrh toga ce vlasnici isplatiti 280kn po osnvou isplate veceg dijela kapitala…dakle realna cijena dionice je 381kn….itd…

@buffet – fali ti u prezimenu još jedno slovo "t".
Već sam pomislio, da si original.

New Report

Close