TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

najnovije

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

pretekao agrokor[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Hm… tonem i dalje u sve deblji minus!!!


pretekao agrokor[lol]

Ako ti je to utjeha—onda DOBRO…
Amerika se zelenila, Evropa zelena a u nas slabo.. Evo jedino Belex bi uskoro mogao biti gori od Crobex ako već nije…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Danas ću imati najveći pad.[pray]

e para mi se srce kad pogledan portfelj


e para mi se srce kad pogledan portfelj

Isključi srce iz igre

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

nova tablica, sve gore i gore

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Samo troje u jednoznamenkastom minusu. Do kada? [undecid]
Četvero preko 30% minusa…[undecid]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Prijatelju Krpa,

Ova tvoj konstatacija je samo djelomicno tocna..Sto zanci ovome na br. 2 kad ima 5 dionica koje nisu nista pale jer ih nikome ne moze ni prodati…njega bi trebalo diskvalificirati..

Dakle, trebalo bi izbaciti sve one dionice kojima se nije trgovalo tijekom 2008 jer one ne vrijede nista…nitko ih ne zeli…to ti je to…tko ce kupit HBAS po 530 kn a PBZ je kupio cijelu firmu po 113kn (i to nominalno..realno za 80kn jer su platiti pravima)…

Lijep pozdrav,


Prijatelju Krpa,

Ova tvoj konstatacija je samo djelomicno tocna..Sto zanci ovome na br. 2 kad ima 5 dionica koje nisu nista pale jer ih nikome ne moze ni prodati…njega bi trebalo diskvalificirati..

Dakle, trebalo bi izbaciti sve one dionice kojima se nije trgovalo tijekom 2008 jer one ne vrijede nista…nitko ih ne zeli…to ti je to…tko ce kupit HBAS po 530 kn a PBZ je kupio cijelu firmu po 113kn (i to nominalno..realno za 80kn jer su platiti pravima)…

Lijep pozdrav,

Oprosti ali pišeš gluposti. Onda bi i svaki od nas imao neku prijedlog. Ovako kako je, je najpoštenije


nova tablica, sve gore i gore

– ma kako sve gore i gore kada je Ivana7 stalno prva.
– pa tko još gleda te minuse ?[lol] [lol] [cool]
Pozdrav !


Samo troje u jednoznamenkastom minusu. Do kada? [undecid]
Četvero preko 30% minusa…[undecid]

– morati ćemo osnovati i novi klub 30%.
– tamo bi bio najbolji za glasnogovornika gospodin Von Braun.
Pozdrav !

New Report

Close