TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A gdje su čestitke plincezi mjeseca ? – pogledajte tablicu koji vodi moj omraženi lik Cartman na Mojnovac. – što reći, pa bolja sam od njihove Lige Prvaka 300%. – jeste li barem ponosni što imate najuspješniju predsatavnicu u cijeloj državi na svojoj tablici. Pozdrav !

Naravno da jesmo žene su naša snaga i glavni pokretač svaka čast kolegice Ivana[thumbsup]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Naravno da jesmo žene su naša snaga i glavni pokretač svaka čast kolegice Ivana[thumbsup]

– e tako treba, zahvaljujem se.
Pozdrav !

Ma da sam u svoj topić stavio Kordun d.d. bio bi to veliki skok na ljestvici.[lol]

Bok ljudi!
Jel možda sebi složio nekih Top 10 udavaća za Evropske preuzimaće i ulagatelje? Sad kad smo pred NATO-om INA bi mogla na kraju završit kod OMV-a ili HT kod DT-a i sl. Kakva su razmošljanja koje male[shocked] firmice na kotaciji mogu biti na odstrelnoj listi kao trofeji za velike ili male s lovom izvana. ?

KULEN NIJE SALAMA


Bok ljudi! Jel možda sebi složio nekih Top 10 udavaća za Evropske preuzimaće i ulagatelje? Sad kad smo pred NATO-om INA bi mogla na kraju završit kod OMV-a ili HT kod DT-a i sl. Kakva su razmošljanja koje male[shocked] firmice na kotaciji mogu biti na odstrelnoj listi kao trofeji za velike ili male s lovom izvana. ?

Hoteli, lupat ce po hotelima.


Bok ljudi!
Jel možda sebi složio nekih Top 10 udavaća za Evropske preuzimaće i ulagatelje? Sad kad smo pred NATO-om INA bi mogla na kraju završit kod OMV-a ili HT kod DT-a i sl. Kakva su razmošljanja koje male[shocked] firmice na kotaciji mogu biti na odstrelnoj listi kao trofeji za velike ili male s lovom izvana. ?

– pa za to je možda najbolje nova tema.
– ja nemam pojma koje bi to mogle biti firme.
– ali će ih svakako i biti.

– taj nato će ujedno biti i signal rasta burze.
– samo imamo i BF.
– e sada što će prevladati i što će još biti do tada, neznam.
Pozdrav !

nemreš vjerovatr 58-i![lol]

dan je pametniji od noći

Moje stanje je odraz trenutog stanja građevinara na burzi .
Ali niknut će feniks iz vatre .

evo i danasnjeg stanja

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Opaaa, rasturam i dalje.
– za danas čista petica,
– petica je u minusu, ali tko još gleda i takve sitnice.

– najbliža konkurencija,
– 6 – nema nikoga
– 7 – isto nema nikoga.
– 8 – najbliža konkurencija (3) ali još su daleko od mene.
– 9 – pa imamo 4 devetke
-10-iznenađujuće samo jedna.
Pozdrav, i puno sereće u ulaganjima !

Opaa, rasturam i dalje.

-za danas čista petica
-25 u minusu, ali tko to još gleda

-najbliža konkurencija

-24 (3)
-23(4)
-22(9)

-napeto je..
-čekam da pritajeni favoriti (INGR,KNZM, LEDO) eksplodiraju [thumbsup]

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

opaaa, i ja rasturam…

12 u minusu…
pogotovo svog prijatelja Pajdu…
pustim ga samo zadnja dva dana u mjesecu ispred sebe da ne mora platit cugu…sve ostalo mu bježim…

ljudi…ja sam proklet…dok se nisam pojavio na burzi i počeo ulagati…sve vrijednosti su samo rasle…
…već onog dana kad sam uložio prvu kunu sve je krenulo po zlu…
…istjerajte me odavde…

…e da…kad punt i hpdg odrade rast 50% biti ću daleko na prvom mjestu…možda i u plusu…
…a to će biti na sveto nigdarjevo…
…puk’o sam k’o kokica…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

New Report

Close