TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na startu 15-mjesto , pa postepeni pad do 165-mjesta ! U međuvremenu ponovo 15- pa pad , pa 13 , onda 11 , te jučer najniže dosad 10- mjesto !
Sve dionice u portfelju i tablici fundamentalno podcjenjene ,a napredovanje na tablici najviše pridonijela Uljanik plovidba i Žitnjak / najmanje pale , odnosno minimalno porasle / Sve u svemu za daljni rast na tablici ima pouno ” Lufta “[smiley][smiley]

Zgubidane,Zgubidane bravooooooooooo nisi vise zadnji.Majstore[proud]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Zgubidane,Zgubidane bravooooooooooo nisi vise zadnji.Majstore[proud]

daj prikoci malo jos ces me proci[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

zgubidan10:

Zgubidane,Zgubidane bravooooooooooo nisi vise zadnji.Majstore[proud]

daj prikoci malo jos ces me proci[lol]


[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Ma ima kolega…[thumbsup] Čestitke kolegici ivana7.

odavno mi zapese za oko HUPZ i VERN u top10 cjenjene kolegice…zanimljivo
cestitam

nova tablica…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

…ivana…svaka čast…
…od početka se vidjelo da si faca…
…ali ovo sad je uvjerljivo…skoro cijeli postotak…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Kako je dobro vidjeti se opet! U top10! [smiley]

A di mi se super24 sakrio? [wink]

Iz nekog razloga ova zadnja tablica mi se ne otvara… piše samo promet i crobex.

Prozorčić mi nešto tumači da je security level previsok (do sada je isti otvarao !?) i nešto da “macros have not digitally signed” !? Nemam pojma o čemu se tu radi a na “help” se otvara cijeli tečaj za informatičare.

Ako me netko može pojednostavljeno podučiti, valjda nisam ni jedini koji to ne kuži ?
Unaprijed hvala za tumačenje. ( Windows, naravno.)

[color=black][/color]

Sefe ocel bit danas tabljica[smiley]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

tabljic

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Dobro veče gospodo !
Ovo je samo za početnike : Šestero / 6 / kolega prepoznalo je “Podravsku banku ” kao eventualni dobitak !
Mene je , a nije ni krenula , bacila na 3-mjesto / još je ispod startnih 1919-kuna / .
Kako se očekuje dokapitalizacija , nadam se daće nas biti više , koji će ju ” prepoznati ” ![smiley][smiley]

New Report

Close