TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još malo da konzum rokne, i eto me zadnji …[thumbsup][thumbsup]

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !


još malo da konzum rokne, i eto me zadnji …[thumbsup][thumbsup]

…ma nije ti konzum kriv…imaš još drugih 9…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Napredovao 105 mjesta love manje.[embarass]

Veliki pozdrav svima!

Ovako imam jedno pitanje vezano za ovu temu. Naime kak sam prilicno nov u svemu ovome, sa velikim entuzijazmom promatram i citam sve informacije vezane za burzu i dionice. Tako i takodjer pratim ovu temu.

Takodjer imam nesto iskustva u izradi weba, pa me zanima dali ste zainteresirani da pocnem izradjivati jedan web namijenjen ovoj temi…Top 10 dionica hrvatskih dionicara. Web bi sadrzavao razne tablice i statistike (flash,ajax) tak da mislim da bi izgledalo puno bolje i zanimljivije neg ovako u excellu, a i lakse bi bilo za odrzavati. Tam bi svaki korisnik mogao urediti sam svoje dionice i promatrati kako napreduje… naravno za ovo ce mi trebati vasa pomoc i primjedbe i ideje…

Eto pa me zanime vase misljenje! Hvala i pozdrav

Ne znam jel netko pitao, ali u slučaju neke korporativne akcije tipa stock split koja bi uzrokovala veliki pad cijene dionice (a time i poveći minus na ljestvici), oće li autor korigirati početne cijene primjenom odgovarajućeg omjera na te iste dionice?

Primjer: KNZM 180:1 -> 100000:180=555,55

Pa nemrem nikak krenut gore kad su mi neviđenim atakom uništili sve građevinare !
Dajte ljudi treba gradit , razvijat se , ajmo dizat cijene tih graditelja , šta se čeka ?

Može tabela da vidim koliko sam roknul. Mislim da oko 10-tak mjesta.[cool]

A ja mislio da sam nabrojao HR perjanice.[lol]

Ne znam jel netko pitao, ali u slučaju neke korporativne akcije tipa stock split koja bi uzrokovala veliki pad cijene dionice (a time i poveći minus na ljestvici), oće li autor korigirati početne cijene primjenom odgovarajućeg omjera na te iste dionice?

Primjer: KNZM 180:1 -> 100000:180=555,55

Onda se odma diže buna za dokap. dionice

Zašto nema tablice?

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Ma ima kolega…[thumbsup]
Čestitke kolegici ivana7.

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Cestitke kolegici!

New Report

Close