TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Conan: ” Ne ne …na dvije prethodne tablice te istim zahljučnim danom od 26.01 na jednoj sam 177 a na drugoj 103 …nije mi više ništa jasno…. ” Trenutno si 133 po mom izračunu ali neka još netko izbaci tvoj rezultat pa da vidimo slaželi se

po mojoj tablici 161. sa -7.67% ??????

sampras:

Conan: ” Ne ne …na dvije prethodne tablice te istim zahljučnim danom od 26.01 na jednoj sam 177 a na drugoj 103 …nije mi više ništa jasno…. ” Trenutno si 133 po mom izračunu ali neka još netko izbaci tvoj rezultat pa da vidimo slaželi se

po mojoj tablici 161. sa -7.67% ??????


Je ovo je conanOB ja sam zamjenio imaju sličan nick

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Conan:

Ne ne …na dvije prethodne tablice te istim zahljučnim danom od 26.01 na jednoj sam 177 a na drugoj 103 …nije mi više ništa jasno….

Nabildani,ljepo ti ide ……..mislim da si kratak..pice i marendu[smiley]

Nema nikakvih problema , dapače bit će mi drago da te mogu počastiti kad budeš prolazio kroz Poreč !

na 4300 sve prodajem...

Dobar ,dobar je ovaj Conan……………..

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

bit ce tu jos velikih promjena do kraja godine!

IDEMO AP AP

sto mislite jel su fond menageri pogledali tu tablicu pa nas sad namjerno malo[cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


ja u minus dodatnih 2% i gore za 20ak mjesta na listi [lol].. jos samo da prestignem ribosanca[pray]

I na koliko si se približio? Koji sam uopće? Neće mi refreshat…


sto mislite jel su fond menageri pogledali tu tablicu pa nas sad namjerno malo[cry]

E baš, to fond manager Karoje sebi naštimava! Ali barem znamo da je Zgubi čoek iz naroda!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Aprimorac: ” Ivana gdje si se izgubila . Molim te javi se . Što misliš o mom favoritu .[kiss] ” – ja ti slabo pratim te bisere od dionica. – namjerno neću napisati koje, najprije se mora puno toga nakupovati po jeftinim cijenama. – samo pisanje o toj dionici odmah bi ti diglo cijenu same dionice, pa znaš i sam kakvi su ovi forumaši, odmah idu u dizanje cijene, jednostavno ne znaju kupovati jeftino, polako i neprimjetno. – a o toj dionici ti ipak najviše zna mala Sarica. Pozdrav !

Hvala Ivana !
To upravo i radim . Samo sam htio neka iskustva podjeliti s tobom , jer sam uočio da imaš ,osim ljepote , i dobar njuh za dobro ulaganje .[kiss][kiss][kiss]


Ali barem znamo da je Zgubi čoek iz naroda!

Prije bi rekao da je Zgubi fond menager, po prinosima.[lol]


Evo i moje tablice. Neke imam neke ne pa bumo videli. I pretpostavljam da se od 1.1.2008. gleda rast. Da li se dogovorilo što o pokalu mreicha i onih 50 kn? 1. BZJK 2. PTKM 3. ATPL 4. JDPL 5. KODT-P 6. ELKL 7. LRH 8. JDOS 9. DKVS 10. DIOK

Ma ja to ne kuzim..Vidim da me opet jeb… izgleda sam opet zadnji[angry]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close