TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ivana gdje si se izgubila . Molim te javi se . Što misliš o mom favoritu .[kiss]

– ja ti slabo pratim te bisere od dionica.
– namjerno neću napisati koje, najprije se mora puno toga nakupovati po jeftinim cijenama.
– samo pisanje o toj dionici odmah bi ti diglo cijenu same dionice, pa znaš i sam kakvi su ovi forumaši, odmah idu u dizanje cijene, jednostavno ne znaju kupovati jeftino, polako i neprimjetno.

– a o toj dionici ti ipak najviše zna mala Sarica.
Pozdrav !

ja u minus dodatnih 2% i gore za 20ak mjesta na listi [lol].. jos samo da prestignem ribosanca[pray]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Gdje je nestala tablica od jučerašnjeg dana???

na 4300 sve prodajem...


Gdje je nestala tablica od jučerašnjeg dana???

Da, gdje je tablica????[sad]


Gdje je nestala tablica od jučerašnjeg dana???

i ja se pitam…..mislila sam da sam nesto prespavala ili da je neki drugi sistem…..koristim priliku zahvaliti se na trudu oko formiranja tablice i azuriranja iste [bye]

Conan:

Gdje je nestala tablica od jučerašnjeg dana???

i ja se pitam…..mislila sam da sam nesto prespavala ili da je neki drugi sistem…..koristim priliku zahvaliti se na trudu oko formiranja tablice i azuriranja iste [bye]

vidi vidi … imaš samo 3 posta a jedan od tih si iskoristila za učestovanje u igri….[wink]

na 4300 sve prodajem...

Samo osvježite jednu od starih tablica i to je to.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ova zadnja tablica ne daje mi mogućnost ažuriranja !!! Ima li tko istih problema?

na 4300 sve prodajem...


Ova zadnja tablica ne daje mi mogućnost ažuriranja !!! Ima li tko istih problema?

ti si 133 sa -6,94

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ne ne …na dvije prethodne tablice te istim zahljučnim danom od 26.01 na jednoj sam 177 a na drugoj 103 …nije mi više ništa jasno….

na 4300 sve prodajem...


Ne ne …na dvije prethodne tablice te istim zahljučnim danom od 26.01 na jednoj sam 177 a na drugoj 103 …nije mi više ništa jasno….

Trenutno si 133 po mom izračunu ali neka još netko izbaci tvoj rezultat pa da vidimo slaželi se

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ne ne …na dvije prethodne tablice te istim zahljučnim danom od 26.01 na jednoj sam 177 a na drugoj 103 …nije mi više ništa jasno….

Nabildani,ljepo ti ide ……..mislim da si kratak..pice i marendu[smiley]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close