TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Conan:

zgubidan10:

Di je onaj Conan ? Nabildani da te nisu neka sredstva za masu umorila[lol]

tu sam prijatelju …samo promatram , promatram i promatram…

Uf ,ja se zabrinuo[angry]

Polako ali sugurno prema vrhu !!!!!!! [thumbsup]

na 4300 sve prodajem...

LKPC me uništila. Loša su ovo pravila, sutrašnja dobra vijest bi se trebala uračunat.[angry]

pao za dvadesetak mjesta u danu, al nije lose nije proradio moj skriveni adut[proud]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Svaka čast Ivana i ja bih na tvom mjestu izabrao Todorića , ali zapanti vodećeg na mom TOP10 .
Možda nije popularan kao Todorić ali je siguran i prava prilika .[kiss][kiss][kiss]


Svaka čast Ivana i ja bih na tvom mjestu izabrao Todorića , ali zapanti vodećeg na mom TOP10 .
Možda nije popularan kao Todorić ali je siguran i prava prilika .[kiss][kiss][kiss]

– nisam te pronašla na tablici, gdje si se skrio ?
– i napiši koji je tvoj adut.
– a gospodin Todorić može biti i na zadnjem mjestu ali je ipak u stvarnost puno jači od nas svih zajedno i to punooooooo.
Pozdrav !

Otvori svoj profil i pročitaj.[kiss]

Oprosti Ivana u privatnim porukama je moj odgovor.[kiss]

Dvije stranice unazad na 130[kiss]

Dobro svi bumo išli gore dole po poziciji kak bude burza vozila sim-tam .
Ali analiza dionica pokazuje da su najmanje stradale tzv. nelikvidne dionice ili one na kojima nema velikog prometa ili nisu u fokusu najvećeg broja investitora .
S druge strane sve najlikvidnije ( građevinari, brodari , el. industrija ) i sa zapravo najvećim rastom u 2007. su dobro potonule ( 15-20 % ) .
I sad budi pametan!

Ivana gdje si se izgubila . Molim te javi se . Što misliš o mom favoritu .[kiss]


Ivana gdje si se izgubila . Molim te javi se . Što misliš o mom favoritu .[kiss]

Joj Ivana7……………Di si ?[kiss][lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Joj Ivana7……………Di si ?[kiss][lol]

– evo me vratila se iz noćnog provoda.
– kad na burzi ne ide, e onda se treba zabavljati s drugim stvarima.
– a i što će Vam puno novaca kad novac samo kvari ljude.
Pozdrav !

New Report

Close