TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

e da , ovaj post je posvećen Zgubidanu10 koji se snažno odupire začelju tablice . Samo naprijed ..držim ti palčeve…[thumbsup]

na 4300 sve prodajem...

Mislim da je to odupiranje polako problem svih nas…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Mislim da je to odupiranje polako problem svih nas…

Niste Jamnicu dobro obracunali (ne morate ispravljati,samo prijavljujem krivu racunicu).

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!


e da , ovaj post je posvećen Zgubidanu10 koji se snažno odupire začelju tablice . Samo naprijed ..držim ti palčeve…[thumbsup]

nediraj mi zgubija nipošto

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Conan:

e da , ovaj post je posvećen Zgubidanu10 koji se snažno odupire začelju tablice . Samo naprijed ..držim ti palčeve…[thumbsup]

nediraj mi zgubija nipošto

Zgubidan je moj miljenik i ja navijam za njega…

p.s. potpis ti je strašan…još se smijem…[thumbsup]

na 4300 sve prodajem...

379 [lol] Ljudi, Saban svira-na lezernom………Ajd pocasticu vas svjezom vodom,toliko ce mi ostat[rolleyes]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Što je sa TLM-om hoće li se i on konačno početi kontat[cry]

346. mjesto sa 11,9 % – .
Stvarno sam krenuo ove godine bombastično !
A cijela prošla cca 112 % + .
Morat ću promijeniti strategiju – dosta investiranja – sve u shortanje .


346. mjesto sa 11,9 % – . Stvarno sam krenuo ove godine bombastično ! A cijela prošla cca 112 % + . Morat ću promijeniti strategiju – dosta investiranja – sve u shortanje .

Konačno si svatio bit. Kupiš po 20, prodaš po 18 i ostao si kraći (shorter) za 2.

Ej sta je ovo,nema nikog na temi[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

U blokadi sam

Stvari nisu onakve kakvima se čine...

a ja sam svojevremeno predložio da se igramo pogađanja koje dionice će najviše pasti pa sam bio proglašen ludim i odjeban po toj ideji!? [bye]

[smiley]

New Report

Close