TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas će tablica biti vesela.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Samo 12 ljudi u plusu[angry]

SAM PROTIV SVIH

Bit ce na kraju tko 2008 zavrsi u plusu pobjednik.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

11 ljudi u plusu…
Sretno svima…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Našem kolegi Zgubidanu10 je napokon krenulo…čestitam čestitam….[thumbsup]

na 4300 sve prodajem...

Nisam ni u najcrnijim predviđanjima mislio da ću biti 3 puta bolji od Crobexa a ipak u debelom minusu…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Hvala dežavi što si skinuo Agrokor.

Također apeliram da me se gore ne uspoređuje sa nekim znancem kao najboljim prijateljom i to naročito s nekim tko je u minusu k tome i navlači.

Ulažite u znanje pa ćete biti u plusu.

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

popeo se za 50 mjesta i ostavio karojevog prijatelja iza sebe.. dolazim i po tebe karoje[cool]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Dejavue,daj mi formular za pokretanje stečaja….[lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

He he he!
Dam vam formular za prijepis dionica na moje ime…[lol] [thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


He he he!
Dam vam formular za prijepis dionica na moje ime…[lol] [thumbsup]
Moram u stečaj,ako ne odem smijati će mi se ljudi u selu…
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


He he he!
Dam vam formular za prijepis dionica na moje ime…[lol] [thumbsup]

sve moze osim lole ribara[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close