TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde Conan ne sexx,pusti ti zeljeznog, covjek igra za lovu za razliku od tebe

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


meni isto ne radi kak spada…rangiranje ne odgovara stvarnom stanju…ima gdje su oni s minusom ispred ovih s plusom…[huh]

samo sortiraš po koloni PRINOS i bit će ti dobro (data-sort)

tenkista:

Kaj je danas s tabelom. Nije valjda kolegu Dejavua kap![embarass]

Mora da ti je danas neka dionica išla dobro gore kad čekaš tako današnju tablicu…
Ajde ajde dobar si ….mislim bolji od Zgubidana10 ….[proud]


Veliki misici mali mozak…….Klasicni kompleksaš[lol] KRAJ RASPRAVE.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Tablicuuuuu…… TAAAAABLIIIIICUUUUUU…..[cry][undecid][pray][pray][pray]

[color=black][/color]


Ma kakva je ovo tabela ispred mene oni s većim minusom iza mene sa manjim, meni ništa nije jasno.
Ako može netko da pojasni.

selektiraj sve stupce , klikni Data/sort – by “prinos” …. i to bi trebalo riještiti problem … [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Nije mi jasno što ste zapeli svaki put za novu tablicu.

Pa svaki put kad se ponovo pokrene excelica, enabla se automatski refresh i automatski se učitaju podaci za tekući datum. CTRL+A i sortira se samo.

Čemu korist svaki dan od nove?

….

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Conan:

tenkista:

Kaj je danas s tabelom. Nije valjda kolegu Dejavua kap![embarass]

Mora da ti je danas neka dionica išla dobro gore kad čekaš tako današnju tablicu…
Ajde ajde dobar si ….mislim bolji od Zgubidana10 ….[proud]

Veliki misici mali mozak…….Klasicni kompleksaš[lol] KRAJ RASPRAVE.

Ajde ajde dobar si više nisi zadnji !!!![lol]

na 4300 sve prodajem...

sampras:

Ma kakva je ovo tabela ispred mene oni s većim minusom iza mene sa manjim, meni ništa nije jasno.
Ako može netko da pojasni.

selektiraj sve stupce , klikni Data/sort – by “prinos” …. i to bi trebalo riještiti problem … [proud]


Hvala [thumbsup]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

ne znam kak je ostalima, ali ja čim otvorim tablicu ona mi se zgasi??? Jel netko ima sličnih problema?[undecid]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


ne znam kak je ostalima, ali ja čim otvorim tablicu ona mi se zgasi??? Jel netko ima sličnih problema?[undecid]

Ne , meni radi bezprijekorno….

na 4300 sve prodajem...


ne znam kak je ostalima, ali ja čim otvorim tablicu ona mi se zgasi??? Jel netko ima sličnih problema?[undecid]

jel’ izađe iz excela ?

čuvaj svoju metlu

New Report

Close