TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jučer pao cca 1,8% a popeo se za 23 mjesta, portfelj dobar otporan na nagle padove![thumbsup]

dan je pametniji od noći

Ma kakva je ovo tabela ispred mene oni s većim minusom iza mene sa manjim, meni ništa nije jasno.
Ako može netko da pojasni.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

ma kako može bit dobar sdp …daj malo prepravi to!!haha

Nakon puno petljanja ipak uspijem otvoriti i zip/rar, hvala kolegama koji daju upute, nemojte kaj zamerit…
Vidim da nisam jedini koji se muči s tom zagonetkom… s tim programom nikad nije bilo sreće.

U ove crne dane lijepo je ipak vidjeti da je većina nas bolja od crobexa.
Ako se sjetimo velikog rasta lanjskog proljeća, onda je za očekivati da će se fondovi sad morati jako potruditi da im prinosi u zadnjih 365 dana budu kakvi-takvi u %. Ako bi do ožujka ostali na ovim razinama tada bi im prinos 365 bio mizeran.

[color=black][/color]

Ja to ne gledam,da sam tako zaigrao u stvarnosti……………………………………………….bilo bi placa[cry]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Ja to ne gledam,da sam tako zaigrao u stvarnosti……………………………………………….bilo bi placa[cry]

Zadnja pozicija nije baš ugodno za oko.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Svaka čast skrbniku Igre! [smiley]
Ali baš šteta da ne možemo vidjeti jučerašnji poredak, da možemo pratiti napredovanje/nazadovanje…

meni isto ne radi kak spada…rangiranje ne odgovara stvarnom stanju…ima gdje su oni s minusom ispred ovih s plusom…[huh]

Kaj je danas s tabelom. Nije valjda kolegu Dejavua kap![embarass]

zgubidan10:

Ja to ne gledam,da sam tako zaigrao u stvarnosti……………………………………………….bilo bi placa[cry]

Zadnja pozicija nije baš ugodno za oko.


Al je stvarna pozicija ugodna za đep[lol] Za sada[undecid]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Pa čuj mogao bi djeliti savjete koje dionice kupiti tako da ih ne kupimo ….sigurna zarada [thumbsup]

na 4300 sve prodajem...


Kaj je danas s tabelom. Nije valjda kolegu Dejavua kap![embarass]

Mora da ti je danas neka dionica išla dobro gore kad čekaš tako današnju tablicu…
Ajde ajde dobar si ….mislim bolji od Zgubidana10 ….[proud]

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close