TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dežavi pa dobro jel se taj tvoj Agrokor natjecao ??? NIJE !!!
Pa izbriši ga ili dodaj Milan, MANCESTER, Porto pa igraj.
OĆU DA VIDIM I DA SVI ZNAJU ONO ŠTO JE BILO OD POČETKA JASNO !!! ULAŽITE U ZNANJE !!! S poštovanjem Karoje

Karoje ili ne, ali u pravu je.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


RIBosanac: ” Ja opet ne mogu odzipat. Isto problem kao onaj prvi put. ” skini winrar i probaj onda http://www.win-rar.com/downloadnow.html

Imam win-rar, a i opet sam ga sad instalirao preko tvog linka. I opet ne mogu “odzipat” – unknown file type. Inače mi odzipavanje radi bez problema…

P.S. Pozdrav superu24! [wink]

Što je ovo ????
– pa ima Vas na stotine u minusu.
Pozdrav !


RIBosanac: ” Ja opet ne mogu odzipat. Isto problem kao onaj prvi put. ” skini winrar i probaj onda http://www.win-rar.com/downloadnow.html

Ni ja ne mogu. Skinula sam i ovaj win-rar ali opet ništa. Ne znam u čemu je što. Očito da još moram ulagati u znanje kako Karoje kaže. No, dok naučim ono što sada neznam a trebam doći će nešto novo i tako ću stalo kaskati i kaskati i sve više zaostajati jer sam svaki dan starija i …… Zato molim pomoć. Hvala

[bye]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Ja ovo ne mogu otvorit, možda i bolje [undecid]

Što se mene tiče, ovo je postalo neupotrebljivo. Otvara mi se “Viev” sa milion hijeroglifa ili šarena ikonica “file” s upitom š čime ju želim otvoriti, ali kad probam s “excel” ili bilo kojim drugim programom, svaki put kaže da to ne može otvoriti ! Imam i zip i rar i kaže nešto raspakirati ali sve je to “useless”.
I spremao sam na disk i opet niš. Ako nebu starog dobrog “excela” onda ja ovo više nemrem pratiti.
Neki smješni čarobnjaci mi se smiju…

[color=black][/color]


Što se mene tiče, ovo je postalo neupotrebljivo. Otvara mi se “Viev” sa milion hijeroglifa ili šarena ikonica “file” s upitom š čime ju želim otvoriti, ali kad probam s “excel” ili bilo kojim drugim programom, svaki put kaže da to ne može otvoriti ! Imam i zip i rar i kaže nešto raspakirati ali sve je to “useless”. I spremao sam na disk i opet niš. Ako nebu starog dobrog “excela” onda ja ovo više nemrem pratiti. Neki smješni čarobnjaci mi se smiju…

Ja definitivno odustajem. Nemam vremena za zaj……ju


Koliko ja vidim, zazipan je ZIP file. 1. skini na disk 2. odzipaj 3. promijeni ekstenziju u .ZIP 4. opet odzipaj 5. otvori u Excelu Meni jedino tako radi. ___________________ “Smjesi se… sutra ce biti gore.”

Što to znači “zazipano” ? Koji je to jezik ? Kako se to “odzipa” ? Za “ekstenziju” znam samo da to žene nose u frizuri ! Kako sad da ja to promjenim, da je počupam ? A ništa onda …

[color=black][/color]


Koliko ja vidim, zazipan je ZIP file. 1. skini na disk 2. odzipaj 3. promijeni ekstenziju u .ZIP 4. opet odzipaj 5. otvori u Excelu Meni jedino tako radi. ___________________ “Smjesi se… sutra ce biti gore.”

Potvrđujem ovo, provjereno funkcionira! Hvala kolega! [thumbsup]


Xavier13: ” Koliko ja vidim, zazipan je ZIP file. 1. skini na disk 2. odzipaj 3. promijeni ekstenziju u .ZIP 4. opet odzipaj 5. otvori u Excelu Meni jedino tako radi. ___________________ “Smjesi se… sutra ce biti gore.”

” Što to znači “zazipano” ? Koji je to jezik ? Kako se to “odzipa” ? Za “ekstenziju” znam samo da to žene nose u frizuri ! Kako sad da ja to promjenim, da je počupam ? A ništa onda …

[/i]

Čovjek je htjeo pomoć a ti ga napao kao da je rekao ….! Možete probati i ovako
1. Označite file
2. Desni klik i OPEN
3. Označite 10_naj_2008_01
4.Stisnite gore ikonicu VIEW
5.Kad vam izbaci excel lijevi klik i snimite kad vam otvori s Save as
6.[pray]

nazalost, nekad mi prodje excel, nekad ne …pa moram poslati zip/rar.

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close