TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trenutno je Samo Toda- Agrokor portfelj bolji od vrlog nam kolege karoja , koji je trenutno na drugom mjestu s zavidnih više od 9% + u portfelju….

Čovjek je očito dobro ulagao u znanje za razliku od nas smrtnika [lol] [lol] [lol] [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Trenutno je Samo Toda- Agrokor portfelj bolji od vrlog nam kolege karoja , koji je trenutno na drugom mjestu s zavidnih više od 9% + u portfelju…. Čovjek je očito dobro ulagao u znanje za razliku od nas smrtnika [lol] [lol] [lol] [lol]

nemoj zaboraviti da ova igra traje još oko 350 dana!!!
a vidjeli smo šta se za samo jedan dan može desiti.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Kolega pa nije valjda da nisi primjetio humor u mome postu [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

fyi

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Trenutno je Samo Toda- Agrokor portfelj bolji od vrlog nam kolege karoja , koji je trenutno na drugom mjestu s zavidnih više od 9% + u portfelju….

Čovjek je očito dobro ulagao u znanje za razliku od nas smrtnika [lol] [lol] [lol] [lol]

Ma di je taj karoje? Mala je razlika između drugog i trećeg mjesta… [proud]

43.mjesto djele cetvorica sa 1,16% + realno minus[cry]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

ja sam kojim cudom zahvaljujuci ptkm u plusu sitno ali bitno

Dežavi pa dobro jel se taj tvoj Agrokor natjecao ??? NIJE !!! Pa izbriši ga ili dodaj Milan, MANCESTER, Porto pa igraj.

OĆU DA VIDIM I DA SVI ZNAJU ONO ŠTO JE BILO OD POČETKA JASNO !!!

ULAŽITE U ZNANJE !!!

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

Ja opet ne mogu odzipat. Isto problem kao onaj prvi put.

napredovao jedno 150 mjesta … mozda i 200, nisam pratio bas najintenzivnije[lol]

pozdrav bosancu[wink]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ja opet ne mogu odzipat. Isto problem kao onaj prvi put.

skini winrar i probaj onda

http://www.win-rar.com/downloadnow.html

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Koliko ja vidim, zazipan je ZIP file.
1. skini na disk
2. odzipaj
3. promijeni ekstenziju u .ZIP
4. opet odzipaj
5. otvori u Excelu
Meni jedino tako radi.

___________________
“Smjesi se… sutra ce biti gore.”

New Report

Close