TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako napišem doslovno što mislim o tim spodobama, gosp.moderator mi neće objaviti poruku,zato neću.
Kao i prije više od godinu dana tvrdim, da nije kriv nama radnicima niti ključić (nema potrebe za velika slova),pistola,viola,tajči i ostali, kriva je ova država i vlada da je dozvolila i dozvoljava i dalje da pljačkaju i nisu i nikad neće odgovarati za učinjen kriminal.
Najapsurdnije mi je da sada velika tajči, uručuje otkaze djelatnicima koji su u TNSA radili kao mravi,
srcem i dušom vjerovali u tu firmu i rukovodstvo. Nemam riječi (odnosno imam ali ne smijem napisati),
za te stare-nove podobnike.
Samo mi (radnici), možemo ići uzdignute glave Korzom, a njima svima je bolje da se sakriju ispod nekog kamena ispod kojeg su isplazili.
[cool]

Evo malo novosti i o ovoj tuznoj i zalosnoj prici…http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Transadria-prodaje-Luku-Sibenik

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Koliko su ono bile procijene..?…od 15 do 75 mil…eto..prodaja ide po 24 mil…zainteresirana naravno petrokemija.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Koliko su ono bile procijene..?…od 15 do 75 mil…eto..prodaja ide po 24 mil…zainteresirana naravno petrokemija.

Pozdrav


Kolega prodaja idea al ne po 24 mil jer je to početna cijena.Konačna cijena zavisi od toga koliko će biti zainteresiranih kupaca i do koje su cijene spremni ići. Ja prognoziram u rasponu 40-50 mil kn.Mene više brine po kojoj će cijeni otići upravna zgrada ipak je tu 15000-16000m2 raspoređeni na koliko vidim 6 katova.Ako ovo u Sloveniji prodaju po 1500eu m2,ako to bude i cijena u Rijeci mogli bi uprihodovat 170-180 mil kn s kojim bi pokrili sve dugove.

Na jučerašnjem sastanku u TNSA, izneseni su neki podaci,koje bih želio podijeliti s Vama.Tajči sada im btto plaću 12.000,00 (a do sada "samo nebo zna"), leži i uživa. Njen muž i dalje isto tako leži na na granici.
Pitam se tko je tu socijalno osjetljiv ??? Kada su dobili otkaze gđa Novosel, gđa Mladenka nitko se nije ni stresao. Karinja "veliki referent" je voditelj sektora uvoz-izvoz (btto plaća 9.000,00 kn), i desna
ruka Tajči. Svi koji su radili u TNSA znaju tko i što su oni. Kriteriji gosp.Čupkovića su u najmanju
ruku "čudni", da ne kažem što gore. Ljenčine, neznalice, beskarakterne osobe još jednom uživaju u
neopravdanim plaćama i otpremnimama. Pošteni i vrijedni su na HZZZ, i u drugim firmama doprinose svojim znanjem i marljivošću. [sad]


Na jučerašnjem sastanku u TNSA, izneseni su neki podaci,koje bih želio podijeliti s Vama.Tajči sada im btto plaću 12.000,00 (a do sada "samo nebo zna"), leži i uživa. Njen muž i dalje isto tako leži na na granici.
Pitam se tko je tu socijalno osjetljiv ??? Kada su dobili otkaze gđa Novosel, gđa Mladenka nitko se nije ni stresao. Karinja "veliki referent" je voditelj sektora uvoz-izvoz (btto plaća 9.000,00 kn), i desna
ruka Tajči. Svi koji su radili u TNSA znaju tko i što su oni. Kriteriji gosp.Čupkovića su u najmanju
ruku "čudni", da ne kažem što gore. Ljenčine, neznalice, beskarakterne osobe još jednom uživaju u
neopravdanim plaćama i otpremnimama. Pošteni i vrijedni su na HZZZ, i u drugim firmama doprinose svojim znanjem i marljivošću. [sad]

Vidim da si iz kuće Tnsa ili blizu nje pa bih molio koliko po tebi vrijedi upravna zgrada i šta drugi pričaju o vrijednosti

Poštovani, ne znam koliko vrijedi zgrada, niti za koliko će se eventualno prodati. Zaposlenicima,
bivšim i sadašnjim je važno dokopati se mizernih isplata (neisplaćenih) plaća i otpremnina.
Naša poraživanja su "smiješna" u odnosu na razne Tajči, Karinje, Šegote, a da ne pričam o menadžerskim plaćama Ključića, Račića, Pistole, Lemura, Deve i sl. Nadam se da će to biti brzo, i da nam porez neće sve "pohapati".
Znam samo da niti ta isplata neće "isprati" gorčinu koju su gore navedeni svojim postupcima ostavili u nama.


Poštovani, ne znam koliko vrijedi zgrada, niti za koliko će se eventualno prodati. Zaposlenicima,
bivšim i sadašnjim je važno dokopati se mizernih isplata (neisplaćenih) plaća i otpremnina.
Naša poraživanja su "smiješna" u odnosu na razne Tajči, Karinje, Šegote, a da ne pričam o menadžerskim plaćama Ključića, Račića, Pistole, Lemura, Deve i sl. Nadam se da će to biti brzo, i da nam porez neće sve "pohapati".
Znam samo da niti ta isplata neće "isprati" gorčinu koju su gore navedeni svojim postupcima ostavili u nama.


i

Mišković, zvani Pistola /bivši direktor koperacijske sigurnosti TNSA/, će kazneno goniti odgovorne ljude iz Grada Rijeke i Riječkog sportskog saveza, jer je NK Orijent poslovao preko alternativnih računa ???? A šta je s Tnsa i isplaćivanjem preko Trans-Ri, i godinama legalnoj krađi radnika i imovine???
Prijedlog : neka se Pistoli vrate sve pare (i potraživanja od TNSA), a on neka oformi novi NK "Lopine s
Orijenta".Svakako centar neka bude Ključić, financijski kluba Tonžetić, krila Račić i Lepur, obrambeni
Skomina i Glažar, na golu Viola (sa svojim atributima) i na kraju Tajči neka bude Nives Celzijus.
Obavezano prisustvo na svim utakmicama svi bivši i sadašnji zaposlenici TNSA. Pa rajo uživajte [thumbsup]

Nippone, prva liga si, baš si me nasmijao. Nego, vidim da nisi uspio kompletirati nogometnu momčad, Dream team TNSA , a nije ni čudo, jer ono što je preostalo….. [lol]

Dobro je u tragediju TNSA unijeti malo šege i zahebancije. Kako možemo pročitati iz tiska, Pistola, pored pokretanja stečaja i kaznenog progona, ima namjeru s, kako on kaže, nekoliko svojih ljudi preuzeti NK Orijent. Zemljo otvori se! Nevjerijatna je činjenica da je taj neškolovani tip, poznati riječki šaner i razbijač, došao do pozicije tehničkog direktora jednog sportskog kluba s dugogodišnjom radicijom i savjetnika u nekad uglednoj špediterskoj kući. U oba slučaja su iza njega stajali Ključaričeki. Bogme je bratija dobrano zadužila i riječko gospodarstvo i riječki sport.

Ne mogu pronači na gledalici TNSA….kaj se više ne trguje s ovom hrtijom?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close