TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hajd lebowski, pusti nas da na miru kupujemo transadriju, šta s navalio na taj stečaj ko dete na dudu…ak možeš spusti joj cijeno na stotku, ak ne možeš opet dobro…nemoj poslije da kukaš da nisi ni luk jeo ni luk mirisao kad papir ode na soma kuna [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Hajd lebowski, pusti nas da na miru kupujemo transadriju, šta s navalio na taj stečaj ko dete na dudu…ak možeš spusti joj cijeno na stotku, ak ne možeš opet dobro…nemoj poslije da kukaš da nisi ni luk jeo ni luk mirisao kad papir ode na soma kuna [wink]

Otići će papir na Zewu…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Hajd lebowski, pusti nas da na miru kupujemo transadriju, šta s navalio na taj stečaj ko dete na dudu…ak možeš spusti joj cijeno na stotku, ak ne možeš opet dobro…nemoj poslije da kukaš da nisi ni luk jeo ni luk mirisao kad papir ode na soma kuna [wink]

Otići će papir na Zewu…
[/quote]
Taman da posluži ponosnim udjeličarima da se obrišu nakon mokrih snova o opstanku firme. 🙂

korisniče lebowski,
znao sam da ste svestrani ali nisam znao da možete biti i jako, jako dosadni i vrlo, vrlo neukusni…korisniče lebowski, odgovori na moje postove moraju biti puno bolji od samih mojih tekstova da bi mene ismijali, a dotičnog pisca uzdigli…korisniče lebowski, to se još nije dogodilo na ovome forumu. [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

miševi jeli sutra završno trgovanja sa ovim papirima ko je jamio je jamio [bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

[cry], Otkaz je dobila još nekolicina zaposlenih (dobrih) radnika.TNSA je spala na manje od 100 ljudi, ali naša Tajči i njezin muž još se drže, primaju plaću i imaju bezobrazno velika potraživanja.Očigledno su oni firmu najviše zadužili svojim radom i postupcima. Vjerovatno imaju i problema sa nalaženjem novog posla jer ih nitko normalan i informiran neće zaposliti. I oni će kao i mladi Ključić sada akumulirati love da mogu ostati ležati kod kuće.Sram i stid ih bilo(kao da oni znaju što je to).

Mene interesira kojim se kriterijima rukovodi stečajni upravitelj kad odlučuje kome će produžiti ugovor o radu, a kome neće. On će sigurno reči: stručnost i potrebe poslovanja, isključivo. Ali, na žalost, to nije tako. Tamo još uvijek sjede pojedini komercijalni i ini savjetnici, čiji je jedini komercijalni poduhvat posjet obližnjem kafiću. Veze i intervencije još uvijek funkcioniraju. Kod nas je to tako: i za "rad" u poduzeću u stečaju moraš potegnuti vezu. Prije se zvalo Ključaričeka, a sad stečajnog; eto u tome je razlika.


[cry], Otkaz je dobila još nekolicina zaposlenih (dobrih) radnika.TNSA je spala na manje od 100 ljudi, ali naša Tajči i njezin muž još se drže, primaju plaću i imaju bezobrazno velika potraživanja.Očigledno su oni firmu najviše zadužili svojim radom i postupcima. Vjerovatno imaju i problema sa nalaženjem novog posla jer ih nitko normalan i informiran neće zaposliti. I oni će kao i mladi Ključić sada akumulirati love da mogu ostati ležati kod kuće.Sram i stid ih bilo(kao da oni znaju što je to).

Kolega nipponmaru, taman htjedoh kupiti paketić ovijeh dionica po povoljnoj cijeni, a eto tebe,i to sa suznim očima. Kome vjerovati? [undecid]

[bye], dragi kolega dionis, šaka ljudi je ostala, prihod je cca 2500,00 kn u 3 sobe (sa po 3 čovjeka),
znači 7.500,00 kn dobiti za mjesec dana.(nema se ni za papar), još 3 mjeseca i neće biti nikoga.
Zgrada će teško biti prodana zbog cijene koju ima, a i kad se proda treba prvo namiriti sadašnje "majstore" koji su si "nagurali" plaće po 15.000 kn (Tajči,Viola,Šegi i ostali). Slažem se s kolegom tino70, i sada vrijede neke druge vrijednosti u TNSA. Igraju igrači koji se znaju pretvarati, koji su do jučer potkradali i govorili protiv firme (Tajči), a sve dobro i pošteno je potjerano na biro ili u druge firme.

Nisam prije, pa bi sada zahvalio na mnogobrojnim odgovorima na moje pitanje 🙂
Dijelom optimizmom, a dijelom pasivnošću bum ostao u te 2 dionice, pa da vidim kak to izgleda.
Ako tonem, nek potonem do kraja pa da se mogu pohvaliti onda sa -100%, to je isto nekakav achievement 😉

Drago mi je isto što se malo razradila rasprava ove zamrle teme.

Today – last day, until…


Today – last day, until…

Until što?
Pa nije valjda da se MTP-u nadate?

"Prilikom prijama u trgovinu na Domaći MTP, nad izdavateljem ne smije biti otvoren stečajni postupak ili postupak likvidacije te isti mora imati pravni oblik dioničkog društva najmanje 1 (jednu) godinu."

Ovo je mrtvac, a vjerovnici će rastrgati lešinu ko hijene na National Geographicu – svaki po komad pa bjež u svom pravcu. Za radnike bi možda od toga nešto i bilo da se stečaj pokrenuo pravovremeno, ali ovako teško. Za dioničare ništa, sigurno. Banke će zgrabiti komad koji će sigurno jednog dana nešto vrijediti.
Ako netko završi u zatvoru to će biti lijepo za vidjeti, ali je slaba utjeha onima koji su popušili.
Ako je netko pravovremeno tužio može se nečemu još nadati, no i to je nevjerojatno mršavo i dugotrajno, nadam se da ste mladi.
Linić kao spasitelj? Samo ću se nasmijati.
Vi koji ste radili tamo, napišite slobodno koju poruku ovdje, možete tu dogovarati i svoja okupljanja i kojekakve godišnjice, ovo je ionako postao radnički forum na ovoj temi.
Sretno!

New Report

Close