TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Istina, dotični se pojavio s potraživanjem od oko 2 mil. kuna. On se rukovodi onom " ostani đ…e do kraja". Da stvar bude do kraja apsurdna tip je i dalje počasni mađarski konzul u RH. Očekujemo da ga nova vlast promakne u karijernog diplomatu.

On može biti počasni konzul kokošinjca(zna se i koje bi koke bile unutra),ali vjerovatno bi i to z….o. Normalno, ključić je radio i zaradio svoja potraživanja (od čega ljudi mislite da će živjeti, sada kada nema od kuda više krasti??). Krepala je kravica TNSA.
Još da spomenem direktoricu, koja je 2010. ljeto željno iščekivala katamaran s hranom (paprike), s Raba, jer para nije bilo,a ove godine kupuje stančić cca 150.000 EUR. Možete samo sanjati koju lovu je ova spodoba "splašila",ako do prije 18 mjeseci nije "imala gaća", a sada kupuje stan, a samo malo je bila na vlasti.
Uostalom. šta ona radi još u firmi, ako je bila direktor ? Ili je jako sposobna (moš’ mislit) ili ima neke
druge kvalitete (samo nekima znane).

Evo nešto o TNSA u novom broju Forbesa, nažalost naslov članka je: Tužna simbolika domaćeg tržišta kapitala! Zaista je tako!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


On može biti počasni konzul kokošinjca(zna se i koje bi koke bile unutra),ali vjerovatno bi i to z….o. Normalno, ključić je radio i zaradio svoja potraživanja (od čega ljudi mislite da će živjeti, sada kada nema od kuda više krasti??). Krepala je kravica TNSA.
Još da spomenem direktoricu, koja je 2010. ljeto željno iščekivala katamaran s hranom (paprike), s Raba, jer para nije bilo,a ove godine kupuje stančić cca 150.000 EUR. Možete samo sanjati koju lovu je ova spodoba "splašila",ako do prije 18 mjeseci nije "imala gaća", a sada kupuje stan, a samo malo je bila na vlasti.
Uostalom. šta ona radi još u firmi, ako je bila direktor ? Ili je jako sposobna (moš’ mislit) ili ima neke
druge kvalitete (samo nekima znane).

Kolega nipponmaru, suština je, dakle, u gaćama.Da, da…..

ima ključi od čega živjet,i on i unuci,a i konobarčica , i bez tih 2 miljončića,pa to su godine i godine mažnjavanja…a što se tiče kadrova koji su ostali u stečaju-živi dokaz da se ništa nije promjenilo, glavne nade su im vozači ,koji nemaju šta vozit,niti s čim niti za koga.a direktorica,šta će,vidjela da to ima tko platit,ko i ova u Big brotheru [wink]

nar10

Svaka čast direktorici, treba imat obraza i m… za svaki dan doći u TNSA, među malobrojene zaposlene i držat se bahato, a do neki dan je šurovala sa Lepurom, Miranom i Tonžetićem. Isto vrijedi i za Skominu. Ti ljudi imaju poremećen osjećaj za moral, poštenje…. Okreću se kako vjetar puše, i s tim treba živjeti. Neka samo znaju da nismu svi budale i bedaci. Nadam se da će jednog dana (dao Bog što prije), sve platiti.

Jutros bio u Tnsa podnijeti zahtijev za isplatu duga.
Cemo vidit oce li od toga biti ista. Volio bi da u tu zgradu vise ne moram ulaziti.

reko mi prijatelj koji ima veze u SDP da če kad stignu na vlast spasit propale firme pa i prodat da država zaradi navodno je u igri i transadria jel vi radnici imate konkretne podatke

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Meni je rekao poznanik da mu prijatelj ulaže u neke fondove te je prinos na razini godine 20%.
Dobio sam prinos za prva 2 kvartala..i odonda ni prinosa ni povrata glavnice.
Mislim da ova i priča iznad spadaju u okvirno isti koš..samo je moja na žalost istinita.

mislim da ce udio u Luci Sibenik biti prodan Petrokemiji,s ti ce se isplatit dio vjerovnika,manj dio radnika nastavit raditi…a kasnije…ko zna?

Meni je ovdje najgore to, što se nitko iz države nije obratio niti jednom jedinom riječi, a izgubili su ovdje milione imovine!!! Ne znaš tko je gori, smradovi svi zajedno!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Meni je ovdje najgore to, što se nitko iz države nije obratio niti jednom jedinom riječi, a izgubili su ovdje milione imovine!!! Ne znaš tko je gori, smradovi svi zajedno!

Možda se poslije izbora jave Slavko i Vojko [shocked]

New Report

Close