TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ova dionica mi je lijep podsjetnik kako se na burzi za čas pogube novci. Strašan druk je bio u rasponu od 2500 do 3000kn. A to je sve temeljeno na špekulaciji. Nema od toga ništa dok ne izađu neke konkretne vijesti, a ovdje bi stečaj bio konkretan



Jučer, kasno, u večernjim satima, u okviru emisije " Svijet profita" tema "Transadria". Stečajni upravitelj optimistički raspoložen, vjeruje u nastavak poslovanja i postizanje nagodbe s vjerovnicima; radnici i sindikalisti isto tako. Sve pet. Osim činjenice da je novinar Z. Kleva u uvodnom dijelu, kao uzrok situacije u kojoj se tvrka nalazi, naveo gubitak tržišta, nastao devedesetih godina, raspadom bivše države. Da čovjek ne povjeruje svojim ušima. Kao da mu je Ključariček osobno davao instrukcije za emisiju. O tom gubitku tržišta naslušali smo se zadnjih više od dvadeset godina. I drugi su gubili tržišta, ali su i pronalazili nova. Dečki to nisu mogli raditi jer su se isključivo koncentrirali na izvlačenje love iz tvrtke, koju su na kraju i upropastili.

I pred par mjeseci je na ovom forumu bilo sličnih optimističkih izjava pojedinih forumaša, a ondašnja uprava se također poslužila TV kamerom i bla bla epepeom. Mislili su da ćemo nakon onog nezaboravnog televizijskog nastupa i povijesnih izjava onih triju ljepotica iz Tnsa pasti u trans. Hm, možda da su izložili violu, još nekako, ….a sada je sve tak komično…
[/quote]
mislim da stečajni može realnije reći od bandita koji su je vodili dosad Ukratko dugovi malo veći od vrijednosti imovine Radnika malo ostalo pa mislim da postoji realna šansa da opstanu Rekao je da obnavljaju stare veze za poslove i koje lagano dobivaju a kako ide promjena vlasti a poznato je da riječka veza jaka pa im i to ide u prilog

Kolega Dionis, što je ta Viola doista tako neodoljiva, mislim lijepa? Ja sam stari esteta, pa ako je tome tako, nije mi žao stotinjak tisuća kuna koje sam ispušio u dionicama TNSA.


Kolega Dionis, što je ta Viola doista tako neodoljiva, mislim lijepa? Ja sam stari esteta, pa ako je tome tako, nije mi žao stotinjak tisuća kuna koje sam ispušio u dionicama TNSA.

Pa nek onda neko baci neku sliku da svi vidimo [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kolega Merčo, podsjećam da je upravo ta jaka riječka veza uvijek bila i jest na ruku tih bandita, koja im je držala štangu, zato i jesmo tu di jesmo.



Kolega Dionis, što je ta Viola doista tako neodoljiva, mislim lijepa? Ja sam stari esteta, pa ako je tome tako, nije mi žao stotinjak tisuća kuna koje sam ispušio u dionicama TNSA.

Pa nek onda neko baci neku sliku da svi vidimo [thumbsup]
[/quote]

Ajd` Tino, ti si stari esteta, a Ivan iz 1902.Bolje vam je da pripazite na svoje srčeko i pistolu [proud]

Kolega Dionis, sve sam vidio. Bolje bi bilo da nisam. U što sam ja utukao svoju lovu! Dođe mi da se ubijem.


Kolega Dionis, sve sam vidio. Bolje bi bilo da nisam. U što sam ja utukao svoju lovu! Dođe mi da se ubijem.

Do kada će se moć trgovat sa Tnsa na burzi

Do kada će se moć trgovat sa Tnsa na burzi


zadnji dan trgovanja je 18.siječnja 2012, ali to ne znači da je gotovo sa tnsa, naprotiv rasplet bi mogao biti neočekivan

Kolega mercedes, vidim da slabo pratite događanja glede i oko TNSA,vjerojatno se osjećate isto kao tino.[lol] Za vašu inform., eto već stare obavijesti s Burze:

18.10.2011 14:39:46

Prestaje uvrštenje dionica društva TRANSADRIA d.d. u stečaju iz Rijeke, Riva Boduli 1, uvrštenih u Redovito tržište pod oznakom TNSA-R-A, ISIN: HRTNSARA0003 dana 19. siječnja 2012. Zadnji dan trgovanja predmetnim dionicama je 18. siječanj 2012. godine.

Btw,
u svijetu profita na hrt od 31.10 bio je prilog o tnsa.Možete pogledati preko interneta samo idite na hrt.hr i naći ćete u prilozima na zahtjev.Prilog o tnsa je negdje pri kraju emisije


Btw,
u svijetu profita na hrt od 31.10 bio je prilog o tnsa.Možete pogledati preko interneta samo idite na hrt.hr i naći ćete u prilozima na zahtjev.Prilog o tnsa je negdje pri kraju emisije

Da, jako poučan i utemeljen prilog o jednoj tvrtki koja uzroke svojih problema nalazi u devedesetim godinama prošlog stoljeća. A taj neočekivani rasplet koji priželjkuješ, vjerojatno temeljiš na činjenici što je razvlašćeni predsj.uprave Tnsa nedavno navratio u firmu, potražujući od iste milijunsku svotu i kusur, valjda za pretrpljene boli [yawn]

New Report

Close