TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šta kažete kolege na prestanak uvrštenja dionice na burzi vi koji ste ostali unutra
kako čete se naplati možda od stečajne mase [shocked]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


šta kažete kolege na prestanak uvrštenja dionice na burzi vi koji ste ostali unutra
kako čete se naplati možda od stečajne mase [shocked]

A što će tek reći Bulat, veliki Tnsa dioničar? Koju je lovu taj ispušio. Koje će tu još borbe pijetlova biti.A od pistole više nema koristi…. [rolleyes]

pa ko da je bulat te dionice kupio lovom koju je pošteno zaradio???najobičniji polupismeni bahati šoferčina,koji je u suradnji s ostalima koji su mu pogodovali doveo Transadriju tu gdje je, da je svo zlo što su on i onaj svetac Račić izgubili dionice ni pol jada [sealed]

nar10

Nadam se da se to neće desiti nama na Magmi 🙁

"…jer "zločinačka organizacija" došla je do svog kraja. Nakrala se, iživjela, izguštala, uništila je i upropastila sve čega se dotakla, pa sada može mirno otići.

Zahvaljujemo joj što nam je čak i sada na samom kraju omogućila da je pamtimo upravo onako kako je zaslužila. Kao nešto najgore što nam se moglo dogoditi.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdz-je-ostao-djubre-do-kraja/578537.aspx

_______________________________

nadam se da neće stići i staklenike pokrasti i uništiti….pokušavaju, pokušavaju, al’ malo je vremena ostalo za to……….. [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


šta kažete kolege na prestanak uvrštenja dionice na burzi vi koji ste ostali unutra
kako čete se naplati možda od stečajne mase [shocked]

Možeš si misliti niti dioničari Kamenska ne mogu dobiti ništa iz stečajne mase tako će vjerovatno biti s Transadriom.

Kolegice Riječanko, ma se razme da taj polupismeni bahati šoferčina iz Šibenika nije kupio dionice Tnsa svojim novcem, već onim prljavim, koje mu je dala ekipa za onaj njegov obrt od dva kamiona. Sve ostalo je već zaboravljena povijest.Ostaje činjenica da novac koji je dobio u džep, umijesto u dionice, mogao je investirati u bolje, kupiti kvalitetne kamione i dati svojim ljudima dolje plaću, platiti doprinose, a mogao je štošta, ….no, barem je prvi počeo nositi špic postole od krokodilske kože.

dionis,previše ste od njega očekivali,hej 2 raz.škole i veliki odmor ! imao je 5 min slave ,doslovce…..ali nije se nebog on sam tamo doveo,postavili su ga veći……..strašno je to sve,a imao je on velike planove sa Tnsa,ali i pul i aluminij u Šibeniku….ma nije vrijedno

nar10


dionis,previše ste od njega očekivali,hej 2 raz.škole i veliki odmor ! imao je 5 min slave ,doslovce…..ali nije se nebog on sam tamo doveo,postavili su ga veći……..strašno je to sve,a imao je on velike planove sa Tnsa,ali i pul i aluminij u Šibeniku….ma nije vrijedno

Vidim da se danas trgovalo sa Tnsa šta nisu obustavili trgovinu sa spomenutom dionicom

Jučer, kasno, u večernjim satima, u okviru emisije " Svijet profita" tema "Transadria". Stečajni upravitelj optimistički raspoložen, vjeruje u nastavak poslovanja i postizanje nagodbe s vjerovnicima; radnici i sindikalisti isto tako. Sve pet. Osim činjenice da je novinar Z. Kleva u uvodnom dijelu, kao uzrok situacije u kojoj se tvrka nalazi, naveo gubitak tržišta, nastao devedesetih godina, raspadom bivše države. Da čovjek ne povjeruje svojim ušima. Kao da mu je Ključariček osobno davao instrukcije za emisiju. O tom gubitku tržišta naslušali smo se zadnjih više od dvadeset godina. I drugi su gubili tržišta, ali su i pronalazili nova. Dečki to nisu mogli raditi jer su se isključivo koncentrirali na izvlačenje love iz tvrtke, koju su na kraju i upropastili.


Jučer, kasno, u večernjim satima, u okviru emisije " Svijet profita" tema "Transadria". Stečajni upravitelj optimistički raspoložen, vjeruje u nastavak poslovanja i postizanje nagodbe s vjerovnicima; radnici i sindikalisti isto tako. Sve pet. Osim činjenice da je novinar Z. Kleva u uvodnom dijelu, kao uzrok situacije u kojoj se tvrka nalazi, naveo gubitak tržišta, nastao devedesetih godina, raspadom bivše države. Da čovjek ne povjeruje svojim ušima. Kao da mu je Ključariček osobno davao instrukcije za emisiju. O tom gubitku tržišta naslušali smo se zadnjih više od dvadeset godina. I drugi su gubili tržišta, ali su i pronalazili nova. Dečki to nisu mogli raditi jer su se isključivo koncentrirali na izvlačenje love iz tvrtke, koju su na kraju i upropastili.

I pred par mjeseci je na ovom forumu bilo sličnih optimističkih izjava pojedinih forumaša, a ondašnja uprava se također poslužila TV kamerom i bla bla epepeom. Mislili su da ćemo nakon onog nezaboravnog televizijskog nastupa i povijesnih izjava onih triju ljepotica iz Tnsa pasti u trans. Hm, možda da su izložili violu, još nekako, ….a sada je sve tak komično…

šta če bit sa transadriom vi radnici najbolje od sve nas znate ja bi uzeo po 100-200 kuna al zašto da gubim pare ako sve idu u krasan k….
hvala na odgovor [thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

New Report

Close