TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://danas.net.hr/novac/page/2011/09/18/0023006.html

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Po uzoru na “dinastiju” Ključaričekovih u TNSA, Lepur Luku Šibenik pretvara u obiteljski obrt?

PRODAJA

Količina Cijena
13 450,00
8 500,00
1 555,55
135 600,00

KUPNJA

Cijena Količina
220,00 3
200,02 5
200,00 11
101,10 10
101,00 10
40,00 5

[lol] [lol]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Konačno i svečano došao je kraj TNSA. Jako drago mi je čuti da će se službena vozila (mislim na peugeot 407, više komada)
koje su cijelo vrijeme koristili Ključići, Pistole-Viole, Petkovići, Pahljine dati na otkup prvo njima (pa Bože moj njima to i pripada, čemu se ja čudim ???? ).Najbolje bi bilo da im ih stečajni pokloni jer su svojim “radom” zaslužili. Kako se do sada nisu ničim okoristili, to bi bilo stvarno u redu. Najbolje da se otvori i neki žiro-račun za pomoć “posrnulim” rukovodiocima (da se malo pomognu), dok se ne uhljebe i ne z….. neku drugu firmu i stotine radnika. Jadna majka svima koji su imali, imaju i
imati će posla sa takvim spodobama.

pa znali su oni, kolega nipponmaru, zašto je dobro pristati na stečaj…


Konačno i svečano došao je kraj TNSA. Jako drago mi je čuti da će se službena vozila (mislim na peugeot 407, više komada)
koje su cijelo vrijeme koristili Ključići, Pistole-Viole, Petkovići, Pahljine dati na otkup prvo njima (pa Bože moj njima to i pripada, čemu se ja čudim ???? ).Najbolje bi bilo da im ih stečajni pokloni jer su svojim "radom" zaslužili. Kako se do sada nisu ničim okoristili, to bi bilo stvarno u redu. Najbolje da se otvori i neki žiro-račun za pomoć "posrnulim" rukovodiocima (da se malo pomognu), dok se ne uhljebe i ne z….. neku drugu firmu i stotine radnika. Jadna majka svima koji su imali, imaju i
imati će posla sa takvim spodobama.

Pa to je prestrašno! Pogoduje se tipusima koji su svojim lopovlukom i nesposobnošću poduzeće s tradicijom poslovanja dugom 64 godine doveli do stečaja. Zato se oni cerekaju i ležerno sjede u kafićima ispred zgrade. Jedino što se promijenilo je da više ne nose odijela, nego furaju casual stil.
Ima li tome kraja?

nema,šta im fali puni su love ,i unuci su im osigurani,a autiće će im dati ,uz otpremnine,naravno ,obraza nikad nisu imali,da su žene ,možda,barem kad bi puder stavljale bi se sjetile,ali ovako,dajte molim vas, ništa dobro od njih nemojte očekivati , sve što je nekad bilo dobro i mislilo za firmu je gore na trsatskom groblju…. [cry]

nar10

Draga riječanka, kralo se i prije, ili možda mislite da je Ključić uspio sve upropastiti za 9 mjeseci ?
Imam prijedlog : oduzeti im svu nezakonito stečenu imovinu (to je većina), zaposliti ih u neku firmu
da šljakaju, ali ne dati im plaću 10 mjeseci. Tek tada bi bili jednaki sa zaposlenicima TNSA. Ali to su samo snovi, jer živimo u državi bez pravde i reda.
Nakon što su "polapali" sve, bahate se, voze u službenim autima (gorivo, normalno na kartice), otvaraju
nove kafice, i idu po restoranima…..A vi jadnici TNSA čekajte cca 5 godina svoje pare.
Sad idem izračunati koliko radnika bi se moglo isplatiti s jednom menadžerskom plaćom od 9.000 eur,
koja se još uvijek isplaćuje !!!!! Živjeli lopovi, a vi ostali ko vas j…

dragi Nippon,nije to ključi jr. upropastio za 9 mj ! pa to je sustavni višegodišnji njegov trud ! a prije se kralo inteligentno,tako da nije sve krepalo ,nego je zlatna koka uvijek nosila,kom više kom manje ,nisi do kraja informiran,kartice im ne šljakaju već dugo,ali se pomažu kešom s granica .
a živimo u HR ,budimo realni, kakvo oduzimanje imovine ,još će ih nagraditi otpremninama prema tim menagerskim ugovorima ! a di bi vi njih zaposlili ? sjedenje u restoranima nitko ne plaća,ili bar ja ne znam.jedino u kamenolom ,ali onaj koji nema mehanizacije,nego " hand made " , a glavni logističar za prijevoz tog kamena onaj Bulat,samo ovaj put na svojim leđima,uprtila bi ga ko magarca , Račić bi im molitvom olakšavao muku,Pistola čuvao jedne od drugih da se ne kolju, i tako ,napravila bi kadrovsku križaljku …..imaš pravo ,to bi bila adekvatna kazna,i s tim da su ograđeni žicom pod naponom , i tu rade sve ,piju,jedu,ćore,wc,i svaki odmor dulji od 1 sat -strujni udar,koji Big brother ! i Viola,naravno,ko u svakom Big brotheru ,da poveća gledanost [thumbsup]

nar10

Usprkos stečajnom upravitelju, općenito teškom stanju u TNSA, još uvijek su svi djelatnici pod
"prismotrom" Pistole (normalno svima se prijeti). Ima i vesela vijest, konačno će svoju vezu
ozakoniti (i živjeti sretno do smrti), dotični gospodin i gđa Viola. Samo da mi je saznat gdje je
lista za mladence. Otrčao bih glavom bez obzira kupiti barem 5-6 sitnica (cca 50 tisuća kuna), tako da se makar malo oduži moja malenkost za sve što su napravili za mene.
Vjerovatno je kum Ključić, a bijednici iz TNSA mogu nositi veo i bacati rižu (jer nemaju za konfete).

Ovo je odlično! Ali "bijednici iz TNSA" ne trebaju trošiti ni na rižu budući mladenci imaju oko 6 banki, ne zajedno, nego svaki pojedinačno.

A morti je mlada betežna?

New Report

Close