TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi moji, meni i dalje ne ide u glavu, da apsolutno nitko od državnih institucija ne reagira na ova događanja??? A, jesmo lopovska zemlja, mila majko!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

što ima u transu…

Pozdrav svima!
Kako nigdje nisam upio naći nikakvu temu gdje bi se (kao na većini foruma) mogao predstaviti, ovdje ću napisati prvi post. Kao bivši (ima već neko vrijeme,hvala B…) zaposlenik Transadrije mogu dati osobni osvrt.
Novo nema ništa, ostala je šačica ljudi koji mogu sjediti u Transadriji radeći malo ili ništa kao i doma, onda su odabrali ovo prvo uzgajajući, nazvati ću suludu nadu da će jednog dana dobiti nešto za to.
Bivši zaposlenici koji su mogli pokupili su klijente koje su mogli i prešli u druge špedicije ili otvorili svoje. Vjerojatno će agonija trajati još par mjeseci dok vjerovnici doslovce na cestu ne izguraju ovu jadnu šačicu utopista koji od rujna 2010.g. nisu dobili plaću.

Što se tiče odgovornosti za trenutno stanje, šačica uličnih razbojnika(stvarno sam se lijepo nasmijao na neke slikovite opise vijelih odijela, cigara, sjedenja u Phanasu, peugeotova i mazdi,…) nije mogla T dovesti nigdje nego upravo tu di ju je i dovela. Da ne zaboravimo, i djelatnici Transadrije snose manji dio odgovornosti. Strahujući za posao, potpisivli su svakojaka sranja koja im ju uprava servirala pod nos..
Uglavnom, kraj jedne velike firme.

Kolega Vladimire84, tek jedna mala opaska, zna se tko je toj šačici uličnih razbojnika uopće dopustio da uđu u firmu i da njome upravljaju nakon njega. Njegova je najveća odgovornost.Sad možemo svi puat u ……

bivši kolega Vladimire,oni su dobili i prv
u četvrtinu za 11.2010. zna se kako,samo mi pokvareni odmetnici,bivši radnici nismo

nar10

jel zna neko kojeg će stručnjaka dovesti u luku?

A jel zna netko što se dešava s ročištima za predstečajni postupak?

Uz sve te skandale i peripetije vezane uz tnsa, nikakve promjene u top 10 dugo vremana.Možda oni znaju nešto što mi ostali ne ili su samo mazohisti

Na ovu temu uvijek dolazim po opomenu za ulaganja. Najbolje je okrenuti par stranica nazad i vidjeti kolika se tu lova pogubila. Mnogo je druka bilo na razinama 2500-3000kn. A sad ju nemaš kome prodati


Na ovu temu uvijek dolazim po opomenu za ulaganja. Najbolje je okrenuti par stranica nazad i vidjeti kolika se tu lova pogubila. Mnogo je druka bilo na razinama 2500-3000kn. A sad ju nemaš kome prodati

Nikakav druk kolega, ovo je bila jedna opaska koja navodi na razmišljanje a ne nagovor na kupnju ili prodaju
btw: moj prosjek je 1200kn

i tako…proveli oni javni natječaj

Novi direktor Luke Šibenik – Darko Tonžetić

http://www.vjesnik.hr/ArticlePrint.aspx?ID=A74CD779-8A9F-4B5E-9347-6AEF2D19D86B

Spominje se Transadria.

New Report

Close