TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta ima ovdje, odavno nisam pratio temu? Jesu ovi riješili kakav kredit za ovo ljeto? Mislim, skupo je ništa ne radit, a trošit! Sigurno treba malo poć i na jahticu kakvu, gorivo, jastozi, cigare, a sve na račun firme, normalno!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Šta ima ovdje, odavno nisam pratio temu? Jesu ovi riješili kakav kredit za ovo ljeto? Mislim, skupo je ništa ne radit, a trošit! Sigurno treba malo poć i na jahticu kakvu, gorivo, jastozi, cigare, a sve na račun firme, normalno!

Kolega, ekipica je nenadhebljiva, čak i u modnome izričaju: trenutno se furaju na visoku modu i nose se bijela odijela; da li Armanijeva, da li Pistola comerciale… Dobro pristaju uz cigare, jahte i autiće.Šta jest, jest, sve u stilu Al Capone.
Nosi mi se bijela boja…..

Baš me interesira koju će modnu kombinaciju odabrati za predstojeću skupštinu. Sigurno će biti nešto vrhunsko, jer oni imaju svoje modne stiliste i stilistice. Deva je jedbna od njih.
Inaće, Hypo leasing im je zbog velikog duga "zaplijenio" par Peugeotića. No, ništa strašno, auti za posao više im nisu potrebni, a njihove limuzine nisu ni nabavljene na leasing.

da da ,i tako u svim preostalim poslovnicama , ako se to tako može nazvat…….

nar10

ti "radnici " ti to ne vjeruju ,ovdje su se ipak uklopili ,a i dobiju keš ,posla nema ,hvala bogu,pa kažu da sve stižu ,ovi koji su otišli i tako su bili višak,pa su uštedjeli i na otpremninama a i plaćama koje im neće nikad isplatiti….

nar10

neće ona past ,duboko je uglavljena , lojalna ,svi će prije nje…..sigurno

nar10


neće ona past ,duboko je uglavljena , lojalna ,svi će prije nje…..sigurno

koja je to? Možda ona koja se vozika s Miškecom? he he [lol]

Pozdrav svima, trebam jedno objašnjenje…

Po rješenju HANFA-e, grupi koja vodi TNSA (Ključariček, Bulat, Petković…) zabranjeno je raspolaganje dionicama jer su preuzeli društvo bez prethodne najave. Nigdje nisam našao da je to rješenje ukinuto, a isto tako u najavama skupštine nigdje nisam pročitao da oni ne smiju glasati.

Jesam li ja krivo shvatio rješenje HANFA-e, ili sam nešto propustio?

Ovdje upišite svoj komentar… [wink]

nar10


Pozdrav svima, trebam jedno objašnjenje…

Po rješenju HANFA-e, grupi koja vodi TNSA (Ključariček, Bulat, Petković…) zabranjeno je raspolaganje dionicama jer su preuzeli društvo bez prethodne najave. Nigdje nisam našao da je to rješenje ukinuto, a isto tako u najavama skupštine nigdje nisam pročitao da oni ne smiju glasati.

Jesam li ja krivo shvatio rješenje HANFA-e, ili sam nešto propustio?


Rješenje je i dalje na snazi, ali to nažalost ne mijenja ništa. Ukoliko su uspjeli pridobiti bivši HFP na svoju stranu, i kada se odbiju trezorske dionice i one koje ekipa posjeduje a nemaju pravo glasa, ostaje da sa glasovima HFP-a mogu izglasati što požele. A da nemaju podršku HFP-a, ne bi ni sazivali skupštinu.

A tako znači… ja moram priznat da sam se nadao drugačijem scenariju. Da je upravo HFP prisilio upravu da konačno sazove skupštinu na kojoj će ih konalno skinuti.

Mislim, čak i u ovom dijelu svijeta čovjek se ima pravo nadati da predstavnici države ne mogu dati svoj glas onima koji javno i drsko, pred očima ljudi rade to što rade. Na koncu, ti ljudi su u ovih par godina stvorili ogromne dugove prema toj istoj državi. Nije baš da u potpunosti vjerujem u borbu protiv korupcije, ali vremena se mijenjaju. Ljudi padaju, događaju se hapšenja… i nikome više nije svejedno. Prije ili kasnije morat će nekome objasniti…

Ili samo maštam?

sumnjam , već je trebalo…

nar10

New Report

Close