TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


moarat će bulat ili ona banka iz rijeke ili pik rijeka ili netko drugi podmetnuti leđa i popraviti sliku za skupštinu…pa dioničari bi ih na skupštini pojeli da ovakva cijena na burzi ostane…samo gledajte…još sedam dana mogu trgovati kako bi stekli dionice i iste im bile upisane kod skdd najmanje i na računu ih imali najmanje 21 dan prije održavanja skupštine, kako je uprava navela u pozivu.

Netko se vidim nakrcao malo skuplje pa okrenuo ploču … [wink]

E Dotture, Dotture, pa svi mi gubimo povremeno, šta sad … Treba ostati dosljedan i pisati istinu. A istina je da TNSA trenutno tone, i kupnja iznad 500 kn je visoko rizična.
Možda i bude kako vi sada pišete ali koja količina i koliko će se putnika uspjeti spasiti pri tom posljednjem iskrcaju je već pitanje …
Odnosno nije – 100 dionica max 200

Kressho


Kapitalizacija dobiti od nekih 70%. Bit će ovakvih valova još dosta. Ipak je keš, keš za one koji ovdje ne namjeravaju dočekati strateškog partnera! [rolleyes]

Kolega ovo ste napisali pred par tjedana pri cijeni od cca 1500 kn !!!

Da se niste možda zabunili i htjeli reći kapitalizacija gubitka od 70 % ??

Ajmo sada lijepo iskreno priznati – tko druka ?

Da čujem – tko druka ??

Na 1500 kn ste preporučivali svima kupnju TNSA za 70 % dobiti koja je samo par tjedana kasnije 700 kn

Drugi put pazi koga nazivaš drukerom kompa [cool]

Kressho



Kapitalizacija dobiti od nekih 70%. Bit će ovakvih valova još dosta. Ipak je keš, keš za one koji ovdje ne namjeravaju dočekati strateškog partnera! [rolleyes]

Kolega ovo ste napisali pred par tjedana pri cijeni od cca 1500 kn !!!

Da se niste možda zabunili i htjeli reći kapitalizacija gubitka od 70 % ??

Ajmo sada lijepo iskreno priznati – tko druka ?

Da čujem – tko druka ??

Na 1500 kn ste preporučivali svima kupnju TNSA za 70 % dobiti koja je samo par tjedana kasnije 700 kn

Drugi put pazi koga nazivaš drukerom kompa [cool]
[/quote]
A šta ćeš, burza je nepredvidiva! [cool]

"JOŠ NOVIH PRIJEDLOGA ZA STEČAJ TRANSADRIE ČEKAJU NA TRGOVAČKOM SUDU U RIJECI"…

Tako će otprilike izgledati veliki novinski naslov par dana uoči skupštine. I da – novinari vam namjerno čekaju skupštinu za objavu, čisto iz gušta kolko sam čuo.
Tako mi barem kaže novinarka koja je bila na posljednjem ročištu, kao da je najbolje objaviti članak pred SKupštinu ili dan prije nje da bude veća čitanost.
S obzirom da prijedlozi doista postoje, tko ne vjeruje neka nazove Trgovački Sud u RIjeci – šta vi mislite hoće li nakon takvog naslova u medijima cijena rasti ili padati ?

[wink]

U prijevodu , sve i da vrijedi 2000 kn a ne vrijedi ni blizu s obzirom na omjer zaduženosti , imovine i trenutnog (ne)poslovanja, dok god je bombardirana stečajevima TNSA će padati i dalje.
Pardon, prijedlozima za stečaj [wink]

Ovo cimanje naivaca da skinu s ASKa je prastara igra, fingira se interes Uprave da zadovolji dioničare pred SKupštinu povećanjem cijene …

Hahahaha .. Pa da Uprava mari i 1 % za dioničare ne bi TNSA pala sa 10 000 na 700 kn zar ne ?
Mislim da im je sasvim svejedno šta dioničari misle, žele i slično, posebno dok znaju da su totalno deorganizirani ili već – nestali s liste [cool]

TNSA je odlčan ubod ako preživi ali prije toga će biti još stotine dionica po 500 kn, čim mediji objave ponešto i o novim prijedlozima za stečaj a ne samo ovim povučenima

Kressho

http://www.poslovni.hr/vijesti/vjerovnici-povukli-prijedlog-stecaja-transadrije-178368.aspx

Koji točno vjerovnici ?

Koji točno postupak ?

Nakon veljače je stiglo novih prijedloga, prema tome ima ih još. Toplo preporučam svim sadašnjim kupcima nazvati navedeni Sud i pitati je li nakon Veljače pristigao ijedan novi prijedlog za stečaj , npr iz Šibenika , Zagreba i slično …
Jer tijekom posljednjeg ročišta sutkinja je lijepo rekla predsjedniku Uprave da su stigli novi prijedlozi za stečaj u međuvremenu i da ih čekaju nova ročišta, na što je gospodin K kimnuo glavom u smislu da je tako nešto i očekivano i da je to u redu za sada.
Kažem , nema razloga za neko zabrinjavanje ali da neće biti novih ročišta i novih bombi u medijima o tome teško je očekivati.
Osim ako ja nisam sanjao čitavu stvar, wake me up people , please [wink]

Al onda su i svi ostali koji su čuli isto šta i ja taj dan sanjali .. A iako su djelovali pomalo odsutno i onako fjaka style, ne bi rekao da je itko sanjao te nove stečajne prijedloge spram kojih se onaj radnički činio poput dječje igre [cool]

AND BE AWARE – PLEJBOJ ALWAYS SPEAKS THE TRUTH . BIO SAM NA ROČIŠTU I OVO ŠTA PIŠEM OVDJE JE ISTINA.

Sve iznad 600 je pre, pre skupo dok se to ne riješi [wink]

Kressho

Dobro, shvatili smo, ima još prijedloga za stečaj, ti poznaš novinarku i bio si OSOBNO na zadnjem ročištu.

Zašto raste TNSA ?

Very Simple – Dete kupi po 670 kn, pa proda tj dana kasnije tatici po 850 do 900 kn i tako umjesto da tatica ubije dvije muve jednom šljagom – da detetu novčiće bez da itko to zna , pa i dete samo, a istovremeno digne cijenu dionice u koju je utukao nešto keša a nema kuda s njom… Jer nije slušao Plejboja kada je pisao o novim prijedlozima za stečaj [wink]

Koji ne samo da postoje, već ih treba shvatiti ozbiljno, jer sutkinja u Rijeci je bila ozbiljna tijekom ročišta.

TNSA – EXCELLENT BUY FOR PEOPLE LOVE THE "ALL or NOTHING" GAME [cool]

Kressho

E moj Plejboj, ja bih rekao da si se previše preokupirao ovom dionicom. Premlad si, i za nekoliko mjeseci sam ćeš se smijati svojim komentarima. Za sada se samo mi smijemo, ali uskoro budeš i sam! [smiley]


E moj Plejboj, ja bih rekao da si se previše preokupirao ovom dionicom. Premlad si, i za nekoliko mjeseci sam ćeš se smijati svojim komentarima. Za sada se samo mi smijemo, ali uskoro budeš i sam! [smiley]

Pa ko kaže da se i ja ne smijem dragi moj Bananjerosu [lol] [lol]

A najdraži su mi tvoji postovi između ona 3 dana kada je bila 1500 kn a ti lijepo svima predlagao ubod za 70 % dobiti …
Eto ti 70 % dobiti – moja ekipa se pošteno odvaljuje na to šta ste sve nadrobili ovdje ne bi li kome uvalili ovu pred-likvidušu u posljednji čas [lol] [lol]

Al kažem, kada se riješe svi prijedlozi za stečaj moglo bi to gore – pod uvjetom da se prijedlozi riješe u korist TNSA, a ne vjerovnika kojima je kompanija dužna [wink]

Kressho


Dobro, shvatili smo, ima još prijedloga za stečaj, ti poznaš novinarku i bio si OSOBNO na zadnjem ročištu.

Pa nije važno jeste li vi shvatili već da se to lijepo i objavi s obzirom da je posljednja službena vijest samo o onom povučenom prijedlogu …
To je kao da te ujede zmija pa otrov nekako iscuri a nakon toga te napadn još tri zmije a u medijima izađe "Preživio ujed prve zmije, otrov se povukao .."

A šta je s nove tri zmije ?

Hoće li i njih preživjeti ?

I koliko će ih se još pojaviti ako se poslovanje ovako ne – nastavi ?

Ajmo se sada malo uozbiljiti svi ovdje – 20 miliona kuna gubitaka u jednom kvartalu ????

Na koji način je TNSA napravila 30 000 kuna gubitaka mjesečno po zaposleniku ??

Zar ne bi bilo bolje onda da jednostavno svi primaju plaću i sjede kući kada očito dok rade prave 5 puta veće rashode nego da lijepo sjede po kavama a TNSA ne pravi nikakav promet ?

Mali dioničari – da sam vas ja vodio ne bi ni došlo do tih gubitaka, TNSA bi sada bila dobitaš, a dionica barem 6000 na burzi.
Raspali ste se jer ste bili preslabi a nasuprot sebe ste imali ljude baš poput vas – i to još u manjem broju.
Prema tome – bolje od ove cijene niste ni zaslužili.

AKo doista želite 2000 i preko za svoje pakete lijepo oformite Udrugu , sakupite dovoljno materijala i promijenite Upravu , to se tako radi .
A ne tu drobiti gluposti i mljeti o nekim desecima pokradenih miliona. Da je netko iz Uprave i Nadzornog pokrao tolike milione već bi se to po nečemu vidjelo, a ne vidi se.

Gubitke ste stvorili sami jer kao grupa imali ste veći udio u kompaniji nego gospoda koja ju vode, i da ste to doista željeli mogli ste ih smijeniti masu puta, a vi ste neke od njih čak i sami postavili.
I sad se žalite …

Ma daj ajde, o čemu pričamo .. Odo ja sa ove teme , ciaos [bye]

Kressho

http://www.novi-tjednik.hr/aktualnosti/aktualnosti/6981-branimir-lepur-nema-drame-ja-jesam-direktor-luke.html


Hrvatski Fond za Privatizaciju ima 27 % cca. Predlažem da se lijepo mali dioničari ujedine, formiraju ili reanimiraju postojeću Udrugu, i ja ću vam sastaviti kao jedan od dioničara kompletan petogodišnji plan za Oporavak Transadrije, uključujući izmjenjenu Viziju i Misiju kompanije, a koja je nužna s obzirom na mijenjajuće uvjete na tržištu…

Ako mali dioničari pokažu ozbiljnu inicijativu, kako na ovom polju, tako i na dogovaranju sa vjerovnicima po pitanju povlačenja stečajnih postupaka siguran sam da Vlada neće imati izbora u ovoj predizbornoj godini nego prepustiti kompaniju onoj grupi koja pokaže najbolju volju za njezin
oporavak.
Koliko ja vidim na listi dioničara trenutna Uprava sa svojim vlasničkim udjelom ne može konkurirati
malim dioničarima koji bi vjerujem potporu našli i kod gospodina Marijana Filipovića.
Prema tome, izbor vam je tu dragi moji kolege na ovom ovdje forumu – umjesto da blatimo ovu
iznimno bogatu kompaniju možda bi pametnije bilo da ju jednostavno preuzmemo i ciao…

Ipak je ona i u našem vlasništvu zar ne ?

[wink]


Nego kolega Plejboj jesi li uspio preuzeti ovu kompaniju?
[sad] [smiley]

New Report

Close