TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Mislim da ovdje prije svega pikiraju na razrjesnice jer bez njih nemaju legitimitet kao predstavnici Transadrije na skupstini Luke Sibenik.

Skupština Luke Šibenik se održava prije skupštine TNSA, tako da ova tvrdnja baš ne stoji. Jedino ako ne odgode skupštinu Luke Šibenik, ali ne vidim niti jedan razlog za to, jer tamo TNSA zakonski ima potrebnu većinu, a ove "lopurde" su i dalje predstavnici Transadrije.
P.S.
Bila bi najveća "fora" kada bi trezor počeo opet sa kupnjom tako da ostane što manje slobodnih glasačkih dionica. Znam da to zakonski više nije moguće, ali već se godinama dešavaju upravo "nemoguće" stvari. Dajem desnu ruku da će se ovdje slijedećih dana pojačati likvidnost. [wink]
[/quote]

Nema šanse da ti oni više kupuju za trezor. To bi već bio krimi noir film, sumnjam da si mogu to dozvoliti sada pod stečajnim prijedlozima. A i odmah bi netko reagirao i dao to u novine. Likvidnost bi se mogla pojačati, vrlo lako, ali pitanje je koliko će to imati utjecaja na cijenu … Moglo bi blago gore, pa još niže dolje…
Jer najmanje 3 stečajna prijedloga sada čekaju ročište, i ako dođe do pokretanja stečaja, čega se mnogi ulagatelji s razlogom boje, cijena će sasvim sigurno pasti debelo ispod 500 kn.

Nažalost, unatoč bogatoj imovini Transadria je pre, pre zadužena prema posljednjem izvješću. Ovo je moj EHR br. 2 – extreme hazard risk pick no. 2 na ZSE [thumbsup]

Očekujem daljnji pad cijene ali preporučam kupnju. Znam, čudno .. jbg, ipak je to Plejbojevski stil ulaganja [wink]

Kressho




Mislim da ovdje prije svega pikiraju na razrjesnice jer bez njih nemaju legitimitet kao predstavnici Transadrije na skupstini Luke Sibenik.

Skupština Luke Šibenik se održava prije skupštine TNSA, tako da ova tvrdnja baš ne stoji. Jedino ako ne odgode skupštinu Luke Šibenik, ali ne vidim niti jedan razlog za to, jer tamo TNSA zakonski ima potrebnu većinu, a ove "lopurde" su i dalje predstavnici Transadrije.
P.S.
Bila bi najveća "fora" kada bi trezor počeo opet sa kupnjom tako da ostane što manje slobodnih glasačkih dionica. Znam da to zakonski više nije moguće, ali već se godinama dešavaju upravo "nemoguće" stvari. Dajem desnu ruku da će se ovdje slijedećih dana pojačati likvidnost. [wink]
[/quote]

Nema šanse da ti oni više kupuju za trezor. To bi već bio krimi noir film, sumnjam da si mogu to dozvoliti sada pod stečajnim prijedlozima. A i odmah bi netko reagirao i dao to u novine. Likvidnost bi se mogla pojačati, vrlo lako, ali pitanje je koliko će to imati utjecaja na cijenu … Moglo bi blago gore, pa još niže dolje…
Jer najmanje 3 stečajna prijedloga sada čekaju ročište, i ako dođe do pokretanja stečaja, čega se mnogi ulagatelji s razlogom boje, cijena će sasvim sigurno pasti debelo ispod 500 kn.

Nažalost, unatoč bogatoj imovini Transadria je pre, pre zadužena prema posljednjem izvješću. Ovo je moj EHR br. 2 – extreme hazard risk pick no. 2 na ZSE [thumbsup]

Očekujem daljnji pad cijene ali preporučam kupnju. Znam, čudno .. jbg, ipak je to Plejbojevski stil ulaganja [wink]
[/quote]
Kolega i Vi čekate na bidu! Bit će gužva ovih dana, a cijena kakva bude bude. Bolje niže, stečaj je stečaj, tera strah u kosti. [smiley]




Mislim da ovdje prije svega pikiraju na razrjesnice jer bez njih nemaju legitimitet kao predstavnici Transadrije na skupstini Luke Sibenik.

Skupština Luke Šibenik se održava prije skupštine TNSA, tako da ova tvrdnja baš ne stoji. Jedino ako ne odgode skupštinu Luke Šibenik, ali ne vidim niti jedan razlog za to, jer tamo TNSA zakonski ima potrebnu većinu, a ove "lopurde" su i dalje predstavnici Transadrije.
P.S.
Bila bi najveća "fora" kada bi trezor počeo opet sa kupnjom tako da ostane što manje slobodnih glasačkih dionica. Znam da to zakonski više nije moguće, ali već se godinama dešavaju upravo "nemoguće" stvari. Dajem desnu ruku da će se ovdje slijedećih dana pojačati likvidnost. [wink]
[/quote]

Nema šanse da ti oni više kupuju za trezor. To bi već bio krimi noir film, sumnjam da si mogu to dozvoliti sada pod stečajnim prijedlozima. A i odmah bi netko reagirao i dao to u novine. Likvidnost bi se mogla pojačati, vrlo lako, ali pitanje je koliko će to imati utjecaja na cijenu … Moglo bi blago gore, pa još niže dolje…
Jer najmanje 3 stečajna prijedloga sada čekaju ročište, i ako dođe do pokretanja stečaja, čega se mnogi ulagatelji s razlogom boje, cijena će sasvim sigurno pasti debelo ispod 500 kn.

Nažalost, unatoč bogatoj imovini Transadria je pre, pre zadužena prema posljednjem izvješću. Ovo je moj EHR br. 2 – extreme hazard risk pick no. 2 na ZSE [thumbsup]

Očekujem daljnji pad cijene ali preporučam kupnju. Znam, čudno .. jbg, ipak je to Plejbojevski stil ulaganja [wink]
[/quote]
Da prezaduženi su 100i nešto mil kn a imovina 300 i nešto mil kn a cijela firma na cijeni dionice od 800kn vrijedi 20mil kn .20 a ne 200 mil kn koliko ostaje imovine kad se podmire svi dugovi Pametnom dosta pa drugovi dajte stečaj pa neka se proda i u pola cijene opet vrijedi 4000kn po dionici Ponavljam u pola cijene


Nema šanse da ti oni više kupuju za trezor. To bi već bio krimi noir film…

Aha, pa do sada su glumili u tom filmu najmanje 50 puta!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

moarat će bulat ili ona banka iz rijeke ili pik rijeka ili netko drugi podmetnuti leđa i popraviti sliku za skupštinu…pa dioničari bi ih na skupštini pojeli da ovakva cijena na burzi ostane…samo gledajte…još sedam dana mogu trgovati kako bi stekli dionice i iste im bile upisane kod skdd najmanje i na računu ih imali najmanje 21 dan prije održavanja skupštine, kako je uprava navela u pozivu.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ni ovdje nisam dugo pisao, danas je mi dan za updejte 😛

Evo ovako, ja sam još davno sebi ovdje zamislio da bi ovo u likvidaciji dioničarima vrijedilo oko 800 kn. Trenutno je cijena taman na 800 kn. Volio bih znati kako stanje stoji danas ali nažalost nemamo svježija izvješća. Stanje se moglo i popraviti i pokvariti, pitaj Boga što je, tako da sad iskreno rečeno nemam stav. Možda bih se mogao držati stare procjene, ali bez novih izvješća bilo bi to neozbiljno (teška špekulacija). U svakom slučaju nije firma u kakvu bih direktno poželio investirati, ali ne bih imao ništa protiv da jedna moja koju držim to kupi ako vidi poslovni interes u nekim dijelovima ovog biznisa, pitanje je samo po kojoj cijeni bi to imalo smisla, sada mi je teško reći kada već pola godine nemamo nikakve podatke a i sve je to jako otprilike jer procijeniti koliko imovinu precijenjuju te koliko će dodatnih dugova/gubitaka napraviti do okončanja likvidacije sve je samo ne "egzaktna znanost", to je ono metoda placa.

U svakom slučaju, još uvijek držim da je brza likvidacija jedino dobro, sve ostalo vodi u daljnje smanjenje vrijednosti jer poslovanjem ova firma samo stvara gubitke. Ili ne?? Zašto skrivaju izvješća??

Disclaimer: nemam TNSA-R-A, ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju.

Bit će i izvješće mislim i to prije skupštine. E sad tko će ga sastaviti, i kako, to je već dvojbeno!


Bit će i izvješće mislim i to prije skupštine. E sad tko će ga sastaviti, i kako, to je već dvojbeno!

Pa stečajni upravitelj, tko drugi [lol] [wink]

Kressho

http://www.poslovni.hr/vijesti/vjerovnici-povukli-prijedlog-stecaja-transadrije-178368.aspx

Da, a šta je s novim prijedlozima za stečaj, od kojih barem još tri stoje na Sudu u RIjeci ?

Nigde ni riječi o tome , a sve lijepo provjereno pišem ovdje , dojavljeno iz prve ruke – naime tako je rekla sutkinja tijekom posljednje rasprave. Sumnjam da je sutkinja lagala … a vi ?

Kressho


http://www.poslovni.hr/vijesti/vjerovnici-povukli-prijedlog-stecaja-transadrije-178368.aspx

Da, a šta je s novim prijedlozima za stečaj, od kojih barem još tri stoje na Sudu u RIjeci ?

Nigde ni riječi o tome , a sve lijepo provjereno pišem ovdje , dojavljeno iz prve ruke – naime tako je rekla sutkinja tijekom posljednje rasprave. Sumnjam da je sutkinja lagala … a vi ?


Vidi kolega, ako već drukaš onda to moraš raditi malo otmjenije i sa više stila. Onako da se baš ne primijeti. I sam sam na bidu, ali ipak treba imati malo profinjenosti i respekta prema ostalim dioničarima. Inače svi ti "stečajni prijedlozi" su "prazna puška". Ovdje politika vodi glavnu riječ, sve ostalo je čisto gubljenje vremena na sudu! Da su htjeli stečaj to bi bilo izvedeno još prošle godine.
Ne sekiraj se bit će još dionica po ovoj cijeni, samo kada malo zacrveni za koji dan!



http://www.poslovni.hr/vijesti/vjerovnici-povukli-prijedlog-stecaja-transadrije-178368.aspx

Da, a šta je s novim prijedlozima za stečaj, od kojih barem još tri stoje na Sudu u RIjeci ?

Nigde ni riječi o tome , a sve lijepo provjereno pišem ovdje , dojavljeno iz prve ruke – naime tako je rekla sutkinja tijekom posljednje rasprave. Sumnjam da je sutkinja lagala … a vi ?


Vidi kolega, ako već drukaš onda to moraš raditi malo otmjenije i sa više stila. Onako da se baš ne primijeti. I sam sam na bidu, ali ipak treba imati malo profinjenosti i respekta prema ostalim dioničarima. Inače svi ti "stečajni prijedlozi" su "prazna puška". Ovdje politika vodi glavnu riječ, sve ostalo je čisto gubljenje vremena na sudu! Da su htjeli stečaj to bi bilo izvedeno još prošle godine.
Ne sekiraj se bit će još dionica po ovoj cijeni, samo kada malo zacrveni za koji dan!
[/quote]

"Napad je najbolja obrana" kažeš a = ?
Ali na tvoju žalost ja ništa ne drukam kompa već sam OSOBNO BIO PRISUTAN NA POSLJEDNJEM ROČIŠTU i sutkinja je rekla da su stigla tri nova prijedloga za stečaj, dakle možemo očekivati i nova ročišta …
Kako će to utjecati na cijenu , još nakon skupštine i tijekom ljeta koje će donijeti kolaps mnogih napuhanaca vidjet ćemo ..
Isto tako ja mogu reći da ti drukaš rast da istovariš kome još to šta imaš jer očekuješ likvidaciju ili barem stečaj.
Na bid se ide s 500 kuna, ne s 800.
TNSA je zanimljiva još jedino sitnim daytraderima poput moje seke koja ubada po 650 i dila po 800..
Pogledajte malo izvješća, i kojim tempom se ovdje gomilaju dugovi.
Bilo bi dobro da netko nabroji šta sve TNSA posjeduje još osim zgrade u Rijeci u svojem vlasništvu, jer ona je jedva dovoljna da se pokriju sva dugovanja , podrazumijevajući da se proda po tržišnoj cijeni bez ikakvih muljaža, provizija i sličnih djetinjarija

Kressho


moarat će bulat ili ona banka iz rijeke ili pik rijeka ili netko drugi podmetnuti leđa i popraviti sliku za skupštinu…pa dioničari bi ih na skupštini pojeli da ovakva cijena na burzi ostane…samo gledajte…još sedam dana mogu trgovati kako bi stekli dionice i iste im bile upisane kod skdd najmanje i na računu ih imali najmanje 21 dan prije održavanja skupštine, kako je uprava navela u pozivu.

Netko se vidim nakrcao malo skuplje pa okrenuo ploču … [wink]

E Dotture, Dotture, pa svi mi gubimo povremeno, šta sad … Treba ostati dosljedan i pisati istinu. A istina je da TNSA trenutno tone, i kupnja iznad 500 kn je visoko rizična.
Možda i bude kako vi sada pišete ali koja količina i koliko će se putnika uspjeti spasiti pri tom posljednjem iskrcaju je već pitanje …
Odnosno nije – 100 dionica max 200

Kressho

New Report

Close