TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega tino70, jako dobro, ovo je već fukenzi [lol]

Hvala kolega Dionis,
Vi ste i inače moj najmiliji forumaš. [thumbsup]

kad ce vjest o stecaju i ovrhama i ostalo da cijena padne tamo gde hocu kupiti na 300-400kn a i manje TNSA sada ne vrjedi sa svim dugovoima 600kuna na kolko se trguje
[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

[lol] [lol] [lol]

koji likovi
TNSA-R-A 655,00 3 1.965,00 7.6.2011 11:02:45
TNSA-R-A 655,09 1 655,09 7.6.2011 11:02:45
TNSA-R-A 660,00 3 1.980,00 7.6.2011 11:02:45

Prodaje:

TNSA-R-A Količina Cijena
3 676,00
6 700,00
1 749,99
…..

Kupili i odma prodaju za burek [lol]
dobro je baarem ovako i rusite cjenu i prodaju i kupnju

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


Hvala kolega Dionis,
Vi ste i inače moj najmiliji forumaš. [thumbsup]

Blagodarim [pray]

[lol] [lol]

ipak su deca rusila cenu dionice

dobili novce za sladoled i odmah pobegli

[lol]

TNSA-R-A 676,00 1 676,00 7.6.2011 13:37:36
TNSA-R-A 676,00 2 1.352,00 7.6.2011 13:36:15

Prodaje: TNSA-R-A

Količina Cijena
2 749,98
1 749,99
1 799,99
…….

[lol]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Prestrašno … A TNSA dotle samo tone sve dublje i dublje .. 4 nova prijedloga za stečaj čekaju riješenja na Trgovačkom Sudu u Rijeci … PROVJERENO. TKO NE VJERUJE NEKA PROŠETA DO TAMO I UVJERI SE SAM … Ovo ide u stečaj bez daljenjega, a cifra će vam onda biti 500 kuna na niže, ovisno o konačnom ishodu. Pa ako doista želite špekulirati onda bolje sačekajte dno ovdje – po meni 250 kn, pa onda ubadajte i nadajte se sretnom završetku priče. Sumnjam da će cijena TNSA na burzi rasti kada se otvori stečaj jer to i nije neka reklama. A da će sadašnjim poslovanjem i politikom vraćanja dugova izbjeći pokretanje stečaja u sva ta 4 nova sluačaja … ne znam, teško, jako teško. Da ste bili na ročištu u Rijeci prije mjesec dana, malo više sve bi vam bilo jasno.

Odvjetnik TNSA se pobuni sutkinji nakon što ga je izvijestila da je prvi prijedlog za stečaj povučen od pokretača – radnika , i kaže : "A jel se možemo mi žaliti na to ?!" , žena ga zbunjeno pogleda, i kao da ne može vjerovati u toliku glupost pita ga "Pa na šta bi se više žalili ?? Zar protiv povlačenja stečaja??", a gospodin Ključariček ga samo gleda i sam ne može vjerovati šta mu ovaj valja pred nosom.
Teška , teška farsa.
Šteta, a da je okružen pravim ljudima možda bi se i počupali već

Kressho

Do sada smo culi 250kn i 500kn kao dno…moze li kakva analiza ili je to bacanje graha pokazalo?
[smiley]

Uh, pa ovdje ova farsa i dalje traje? Ima li kakvog izvješća u zadnje vrijeme ili se skriva ko zmija noge?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ide skupština i to ona odgođena od prošle godine.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=36094


Ide skupština i to ona odgođena od prošle godine.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=36094


Oni sada oće raspravljat o 2009g a od tada propali tri puta Sramota mjesto da se raspravlja o budućnosti oni idu ispravljat krive Drine iz 2009g

Da imaju automobil za "povratak u budućnost" nebi oni ništa ispravili, to su takvi ljudi!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close