TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hugo, sve OK
u svakom slučaju hvala na odgovoru




I zašto je to loša vijest za tebe? Mozda se covjek izbori za prava radnika? Ako ima pameti i muda. [proud]

Moš mislit kako će se taj boriti i izboriti za prava radnika! Za sada stanuje i klopa u hotelu "Bonavia", ubrzo će mu se na teret firme iznajmiti stan u Rijeci, vozi jednu od statusnih limuzina,što će reči da se odmah inkorporirao u TNSA kleptokraciju. Poslovnu sposobnost, pamet i muda ovog dugogodišnjeg sindikalog lidera ovom prigodom neću komentirati osim činjenice: da je toliko sposoban isplivao bi on i prije, u neko normalno vrijeme.
U svemu ovom bitno je samo to, da se čerupanje ono malo preostalih radnika i dioničara Transadrije nastavlja.
[/quote]
Šta se više nadmudrijete dajte ih na sud i dovedite na prosijački štap Ono što su uzeli nek daju vama
[/quote]
Kolega Miroic,
ne laprda se samo, radi se, radi. Prvo tužba za dionice, onda ovrha zbog love koju mi duguju i to na udjelima u povezanim društvima, pa onda…. ovisi o situaciji. U punom sam zamahu. Nema se više što čekati. Ne utvaram si da ću ih time dovesti na prosjački štap, jer su majstori previše toga maznuli, ali svakako ću se potruditi vratiti svoj pošteno zarađeni novac. Njih na prosjački štap trebaju dovesti institucije pravnog sustava.

Uf što je netko navalio ovo prodati. Pa gdje gori odjednom?

Počinje biti zanimljivo, živci popuštaju cijena se ruši…

To ovima iz uprave sa Ključarićekom odgovara.Srušiti cijenu čim niže pokupovati koliko se da i poslije dati ponudu za mali broj dionica.Stara škola hrvatskog uništavanja i bogačenja politički podobnih.


Počinje biti zanimljivo, živci popuštaju cijena se ruši…

Smiješno, živci mogu popustiti samo totalno neupucenim investitorima i spekulantima.
Sjetite se Ingre i izjava pojedinaca kako sa 11kn ide na 6kn ili niže…slicno kao i sa Validusom na 7kn da ide na "kunu"…ili Đuro na 25kn kad se pričalo o odlasku radnika u Zg na štrajk zbog zatvaranja pogona?
Samo strpljenja, po TA ova dionica treba ici do 2500-3000kn u prvom rastu…
Kada ce pojedinci kupovati?? kad se riješe problemi, postavi bolja uprava i objave profit? Ok, al tada je cijena prešla 5000kn… [proud]

Uglavnom, kad je najgore vrijeme teba kupovati i samo cekati…IMO ja uopce ne sumnjam kako ce uskoro ova dionica doseći cca 2500kn!


To ovima iz uprave sa Ključarićekom odgovara.Srušiti cijenu čim niže pokupovati koliko se da i poslije dati ponudu za mali broj dionica.Stara škola hrvatskog uništavanja i bogačenja politički podobnih.

Tješi se … Baš je jaka kupnja .. Svi znamo da je na Riječki Trgovački Sud stiglo još 3 nova prijedloga za pokretanje stečaja, po jedan iz ZG, šibenika i Rijeke , možete slobodno prošetati tamo do Suda, popeti se na prvi kat lijevo, naći sutkinju koja je držala posljednje ročište pa ju pitati ako ne vjerujete…

Kressho


Uglavnom, kad je najgore vrijeme teba kupovati i samo cekati…IMO ja uopce ne sumnjam kako ce uskoro ova dionica doseći cca 2500kn!

Jedn oje kad radnici štrajkaju,a drugo kada traže stečaj i nisu dobili devet mjeseci. Ja uopće ne sumnjam da će TNSA u stečaj. Što se tiče doktrine kupovanja u najgore vrijeme, DKVS nas poučava da je manjkava.


Pozdrav kolegama i ispravka kolegi Dionisu, djelatnicima TNSA Pula nije u cijelosti isplaćen dug (iako im je obećano), ali su ipak povukli zahtjev za stečaj. Sada se u TNSA igra nova (stara) igra, potkupljuju se sindikalisti i pojedini djelatnici koji
agitiraju za Upravu i NO, koji pričaju gluposti o oporavku, o "samo posuđenim poslovima" drugim špedicijama i sl.nebuloze.
Zna se, u TNSA se kao i puno puta do sada pojavljuju "ljudi" koji su za novac spremni prodati i sebe i sve svoje kolege. U ovoj situciji pojedinke dolaze do visokih pozicija (npr.direktorica i suradnica),iako nebi nikad zasjele na ta mjesta da su kriteriji : obrazovanje, stručnost, poznavanje posla. Dapače, neke su bile i pred otkazom od tih "vrlih" rukovodioca, koji ih sada koriste za svoje interese. Da ne duljim, ima dvije opcije : ILI SU JAKO ZLE ILI GLUPE KAO NOĆ.

Mene interesira kako to da Gđa.Deva nije postavljena za direktora GF Rijeka(onoga što je od nje ostalo) budući da je poznata kao vrlo stručna u svom poslu (kao uostalom i Gosp.Račić)?



Počinje biti zanimljivo, živci popuštaju cijena se ruši…

Smiješno, živci mogu popustiti samo totalno neupucenim investitorima i spekulantima.
Sjetite se Ingre i izjava pojedinaca kako sa 11kn ide na 6kn ili niže…slicno kao i sa Validusom na 7kn da ide na "kunu"…ili Đuro na 25kn kad se pričalo o odlasku radnika u Zg na štrajk zbog zatvaranja pogona?
Samo strpljenja, po TA ova dionica treba ici do 2500-3000kn u prvom rastu…
Kada ce pojedinci kupovati?? kad se riješe problemi, postavi bolja uprava i objave profit? Ok, al tada je cijena prešla 5000kn… [proud]

Uglavnom, kad je najgore vrijeme teba kupovati i samo cekati…IMO ja uopce ne sumnjam kako ce uskoro ova dionica doseći cca 2500kn!
[/quote]
Kako stvari stoje,ovdje neće biti nove uprave,nažalost….
Izgleda da Ključariček jr. smatra na je Transadria njegova privatna prćija,a očito u tome ima i podršku nekih institucija ove države.

[/quote]
Mene interesira kako to da Gđa.Deva nije postavljena za direktora GF Rijeka(onoga što je od nje ostalo) budući da je poznata kao vrlo stručna u svom poslu (kao uostalom i Gosp.Račić)?
[/quote]

Nego, ta gđa Deva, jel to ime ili prezime?



Mene interesira kako to da Gđa.Deva nije postavljena za direktora GF Rijeka(onoga što je od nje ostalo) budući da je poznata kao vrlo stručna u svom poslu (kao uostalom i Gosp.Račić)?
[/quote]

Nego, ta gđa Deva, jel to ime ili prezime?
[/quote]
Jel dvogrba ili jednogrba?
[lol]

New Report

Close