TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zaludu rast kolege, kad je prosjek 700kn… a lijepo sam rekao mezit će se ovo i po 100kn….

Moguće, ako budete prodavali sami sebi kao do sada. Igrate igru koju, iz priloženog je vidljivo da, ne znate igrati, ostat će te ošišani. [rolleyes]

Istina kolega bananarama, ja svoje dionice ne mislim prodavati već naprotiv.Žao mi je samo što jučer nisao mogao pratiti burzu kod otvaranja pa sam teška srca gledao onu prodaju za bagatelu

Tip je prodavao za 550 kom. a prva kupnja je bila na 650. Prozirno da prozirnije ne može biti!
I da si pokušao kupiti netko bi te preskočio u posljednjim stotinkama.

Jednom će se netko od "igrača" preračunati i prenisko staviti na ask pa će poslije plakati od muke.Neće imati nit jare nit pare.Za rušiti cijenu treba imati dovoljno dionica a nas je na ovom forumu manje od prstiju jedne ruke

http://www.poslovni.hr/vijesti/prijeti-im-milijun-kuna-kazne-179579.aspx
A jel mora u financijskom izvješću pisati i stavka Pokradeno: xxxxxxxx,xx kuna
Možda im to predstavlja glavni problem u sastavljanju FI.

Zatišje, ništa nova, osim što se "kapo" krim ekipe šeće i šepuri po glavnoj riječkoj šetnici sa mađarskim veleposlanikom. Da li ovaj potonji uopće zna s kime se šeće? Vjerujem da je ovaj događaj bio tek ručak i kava (jer to ključaričeku najbolje i ide). O novim poslovima i naglom poslovnom usponu Tnsa zasad možemo tek sanjati. [undecid]


Zatišje, ništa nova, osim što se "kapo" krim ekipe šeće i šepuri po glavnoj riječkoj šetnici sa mađarskim veleposlanikom. Da li ovaj potonji uopće zna s kime se šeće? Vjerujem da je ovaj događaj bio tek ručak i kava (jer to ključaričeku najbolje i ide). O novim poslovima i naglom poslovnom usponu Tnsa zasad možemo tek sanjati. [undecid]

Molim da ako neko točno zna po kojoj cijeni je ekipa trebala dati ponudu za preuzimanje i gdje se to može saznati Molim samo točnu cijenu jer se pisalo od 6000 i nešto pa do 7900 i nešto

kolega Miroic
ponuda iznosi 7901,00kn


kolega Miroic
ponuda iznosi 7901,00kn

Hvala ja dao podatke odvjetniku za tužbu Pa što prije se krene prije i gotov kako se kaže ili bu ili ba

Kolega Miroic
trebate znati da bi se prvostupanjska i drugostupanjska presuda mogle otegnuti i do tri godine te nakon presude koja će vjerojatno biti dosuđena u vašu korist može doći do problema naplate, mada sa ovim novim ovršnim zakonom gdje se sjeda na imovinu i račune olako može postati lakše.Iskreno i ja već jedno vrijeme razmišljam o tužbi s obzirom da imam nemali broj dionica i zbog njihovog lopovluka(uprave) ne bi mi bilo žao da im tužbom uzmem i krov nad glavom

I dok su im prijatelji i suradnici u muljaži, bivši čelnici "Elektroluxa" d.o.o. Rijeka, konačno završili u istražnom zatvoru, uprava Transadrije i dalje"jaše na čelu kolone". Dapače, provodi kadrovsku konsolidaciju. Na mjesto komercijalnog direktora instaliran je Toš B., predstavnik Radničkog vijeća u N.O. firme, dakle čovjek koji, jelte, zastupa interese radnika. Radnici nisu dobili 7 plaća, ali to Tošu ne smeta. Pogotovo ne sada . kad je i on dočekao svojih pet minuta. Tako se to radi u Transadriji, sve i svatko može se kupiti.

I zašto je to loša vijest za tebe? Mozda se covjek izbori za prava radnika? Ako ima pameti i muda. [proud]

New Report

Close