TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaobiđeni udjeličari

TNSA, kao 50-postotni vlasnik Luke Šibenik, organizirala je Skupštinu Luke a da o tome nije obavijestila ostale udjeličare. Ponajprije kutinsku Petrokemiju, koja ima 28 posto udjela Luke i najznačajniji je poslovni partner šibenskog poduzeća (60 posto poslova), a ni male udjeličare.

Zamjenik će biti Bulat?

U lučkim kuloarima spominje se da bi zamjenik potencijalno novog direktora Lepura trebao biti intrigantni Predrag Bulat, vlasnik TIP-a d.o.o., koji je pola tvrtke (s temeljnim kapitalom od 520 tisuća kuna) svojedobno prodao TNSA-i za basnoslovna 32 milijuna kuna, da bi potom postao jedan od glavnih suvlasnika “špedicije”!

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ovo postaje pravi triler! [rolleyes]

Ovo je fascinantna priča o bahatosti omogućenoj hrvatskim zakonima. Za Upravu Transadrije Sanader je mala beba. 😀


Zaobiđeni udjeličari

TNSA, kao 50-postotni vlasnik Luke Šibenik, organizirala je Skupštinu Luke a da o tome nije obavijestila ostale udjeličare. Ponajprije kutinsku Petrokemiju, koja ima 28 posto udjela Luke i najznačajniji je poslovni partner šibenskog poduzeća (60 posto poslova), a ni male udjeličare.

Zamjenik će biti Bulat?

U lučkim kuloarima spominje se da bi zamjenik potencijalno novog direktora Lepura trebao biti intrigantni Predrag Bulat, vlasnik TIP-a d.o.o., koji je pola tvrtke (s temeljnim kapitalom od 520 tisuća kuna) svojedobno prodao TNSA-i za basnoslovna 32 milijuna kuna, da bi potom postao jedan od glavnih suvlasnika “špedicije”!


Ovdje su ažurni u organiziranju skupštine a u Tnsa ništa već 1,5g Nadam se da sad dolaze bolji dani za Tnsa

@Miroic
[[/quote]
Ovdje su ažurni u organiziranju skupštine a u Tnsa ništa već 1,5g Nadam se da sad dolaze bolji dani za Tnsa
[/quote]

Kolega, bolji dani za Tnsa će biti eventualno samo onda kada se ovu krim-ekipu, upravu i NO, najuri iz firme i zatvori.


Ovdje su ažurni u organiziranju skupštine a u Tnsa ništa već 1,5g Nadam se da sad dolaze bolji dani za Tnsa

Pa oni nemaju pravo glasa na skupštini jer nisu ispoštovali javnu ponudu.



Ovdje su ažurni u organiziranju skupštine a u Tnsa ništa već 1,5g Nadam se da sad dolaze bolji dani za Tnsa

Pa oni nemaju pravo glasa na skupštini jer nisu ispoštovali javnu ponudu.
[/quote]
To je i glavni razlog zašto nema skupštine dioničara TNSA!


@Miroic
[

Ovdje su ažurni u organiziranju skupštine a u Tnsa ništa već 1,5g Nadam se da sad dolaze bolji dani za Tnsa
[/quote][/i]

Kolega, bolji dani za Tnsa će biti eventualno samo onda kada se ovu krim-ekipu, upravu i NO, najuri iz firme i zatvori.
[/quote]
Kolega Dionis,
sasvi ste u pravu. To je jedino pravo rješenje i spas za firmu, dioničare i radnike.

Rukovodioci TNSA imaju i mogu, kako oni hoće jer im je sve dopušteno. Ako im odgovara imaju skupštinu (pa gase svjetla) a ako im ne odgovara nemaju. Po potrebi. Samo u lijepoj našoj može doći gosp.”Lemur” u prostorije Luke Šibenik i reći : “Od danas sam ja vaš novi direktor”. A vi se sirotinjo čudite. Interesantno da je ta “akcija” izvedena u dan kada je gosp.Škugor bio odsutan.
Slažem se s kolegom Dionisom, po pitanju zatvora, ali samo jedna mala nadopuna. NEKA PRVO VRATE SVE ŠTO SU POKRALI, pa polako u Remetinac.


NEKA PRVO VRATE SVE ŠTO SU POKRALI, pa polako u Remetinac.

E hebiga, "oćeš" jare ili pare ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Slažem se s vama tino70 🙂

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Da, jako sam zahtjevan hoću i jare i pare, i zakon i pravdu, i moral i poštenje, a za kriminal bogami i dobru kaznu. Puno za ovo doba ??????

New Report

Close