TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

glavna skupština (malih) dioničara TNSA (i ne samo TNSA)

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Svega ima na ovoj TNSA, ali u svakom slučaju
Buona pasqua svima

Neukusno je stavljati ovakve stvari i povezivati ih s nečime što nije tema ovog podforuma, niste fer.

Hajde, pusti djecu ne znaju šta rade, nitkome nisu naudili. Dok nema materijalne, a ni druge štete, treba svaku budalu pustiti da ima svoje veselje[thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Sasvim je očekivano da se vlč. Sudac pojavio na ovom forumu. Naime, članovi uprave, a pogotovo N.O. religijski su osviješteni i bogobojazni ljudi. Eto, na veliki petak u Transadriji se radilo, odnosno sjedilo u kancelarijama, skraćeno, do 13h. Uprava se brine da radnici na vrijeme izvrše nabavke i pripreme za Uskrs. Kako i čime, kad nisu primili 6 plaća, nije ih briga.

Ak je to tako, uprava i NO sigurno su na ispovijedi, a ondak si budu ofarbali jajčeka
Frohe Oestern [proud]

joj, pa oni su tako potonuli da im i titanic zavidi [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Varate se, ti se ljudi sasvim dobro drže za nekoga tko je u dugovima, i koga blate sa svih strana a jos ne znamo konkretnu priču…

Špeditera se stvarno pojavila masa u posljednjim godinama u HR, država nije apsolutno ništa učinila da zaštiti svoju "industriju" na ovom polju, najnormalnije su pustili ovdje Njemce, Austrijance pa i Slovence da nam uzimaju posao, uz pomoc izmedju ostaloga i jake transportne mreze kojoj Transadria za neke zemlje nije mogla konkurirati , a na sve ovo jos je dosla i kriza cime je promet u ovoj bransh u najmanju ruku prepolovljen ..
Šta vi nikada niste čuli za Change Management, i koliko godina treba da se implementira, posebno ako imate radnike koji nisu ni pripremljeni ni voljni za neke promjene =?

Baš me zanima kako bi se bilo tko od vas snašao na čelu Uprave ove kompanije s obzirom na sve navedeno .. Najlakše je čitati novine, donositi zaključke naslijepo, drobiti ovdje parodiju i rušiti dionicu za dokup …

Pa to može svaka budala. Ajde se vi lijepo udružite svi zajedno, mali dioničari , sastavite prijedlog i sa HFP-om preuzmite TRANSADRIU, pa zasučite rukave i pokažite kako se izvlače firme iz krize.

[wink] [proud]

Kressho

Hrvatski Fond za Privatizaciju ima 27 % cca. Predlažem da se lijepo mali dioničari ujedine, formiraju ili reanimiraju postojeću Udrugu, i ja ću vam sastaviti kao jedan od dioničara kompletan petogodišnji plan za Oporavak Transadrije, uključujući izmjenjenu Viziju i Misiju kompanije, a koja je nužna s obzirom na mijenjajuće uvjete na tržištu…

Ako mali dioničari pokažu ozbiljnu inicijativu, kako na ovom polju, tako i na dogovaranju sa vjerovnicima po pitanju povlačenja stečajnih postupaka siguran sam da Vlada neće imati izbora u ovoj predizbornoj godini nego prepustiti kompaniju onoj grupi koja pokaže najbolju volju za njezin oporavak.

Koliko ja vidim na listi dioničara trenutna Uprava sa svojim vlasničkim udjelom ne može konkurirati malim dioničarima koji bi vjerujem potporu našli i kod gospodina Marijana Filipovića.

Prema tome, izbor vam je tu dragi moji kolege na ovom ovdje forumu – umjesto da blatimo ovu iznimno bogatu kompaniju možda bi pametnije bilo da ju jednostavno preuzmemo i ciao…

Ipak je ona i u našem vlasništvu zar ne ?

[wink]

Kressho

Srce mi puca kad čujem kako se brani “sirota” uprava TNSA. Da su manje krali, a više se brinuli o poslovima, bilo bi nam svima bolje. Sada bih ih trebalo žaliti kada su novce (koje su zaradili šljakeri) davali raznim TIP-ovcima, Vrni itd. Da ne bi. Ako su bili glupi za voditi firmu, trebali su zaposliti stručne ljude (pametne ekonomiste, komercijaliste ili menadžere), a ne razne Lepure
(inače ga zovu DDT za firme), Petkoviće, Deve i šanere. Na kraju konca, oni su se svi dobro “potkožili” i sigurno ne strahuju za
svoju buduđnost i egsistenciju. A što se tiče sukanja rukava i rada, pun mi je k izrabljivanja i čekanja nemogućeg.

Nista od moje inicijative za malo-dioničarskim preuzimanjem [wink]

A sta sad, onda cemo bar individualno dalje preuzeti to sto se jos nudi na burzi za ovako male pare ..
A kako se nizaju stečajni prijedlozi jedan za drugim, dok s druge strane određenim investitorima raste kreditna zaduženost, mogli bi ovu našu Transadriu još jednom kupovati i po 750 kn neko vrijeme.. Što normalno nije loše za nas koji vjerujemo, a paničari ionako nisu za burzu pa bolje da se riješe svojih papira sada po 1000, pa budu u miru nego da muku muču dok budu čekali njezin dvogodišnji oporavak…
Idemo opet dole u svakom slučaju ovih dana .. Interes je slab, čak ni džepovi napunjeni INOM ne žele primisirati ovoj našoj uzdanici [wink]

Kressho

portfelj raste [tongue]

New Report

Close