TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moji nisu, nedaj Bože! Da nisu Plejbojevi, heheheh!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

U ovoj zadnjoj transakciji susreli se optimista i pesimista [sad] [smiley]


U ovoj zadnjoj transakciji susreli se optimista i pesimista [sad] [smiley]

Bolje rečeno: "Pojela maca miša!" [smiley]

trezor ne može kupovati, istina?


trezor ne može kupovati, istina?

Ono jučer nije kupio trezor,već netko drugi koji zna šta radi(znam i tko je)



trezor ne može kupovati, istina?

Ono jučer nije kupio trezor,već netko drugi koji zna šta radi(znam i tko je)
[/quote]
znaš ko je, al nam nećeš reći. jel tako ? [shocked]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...




trezor ne može kupovati, istina?

Ono jučer nije kupio trezor,već netko drugi koji zna šta radi(znam i tko je)
[/quote]
znaš ko je, al nam nećeš reći. jel tako ? [shocked]
[/quote]
Nemam razloga lagati, ali pošto se tu javljaju razni padobranci neću ni otkrivati tko je. U svakom slučaju svaki ask na cca 1000kn bit će poklopljen


Evo nam i priopćenja:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=34976

Prije svega, moramo pohvaliti ogroman korak u transparentnosti komuniciranja Uprave TNSA sa ZSE. Jer, sve do sada Uprava se javljala tek nakon što je to od njih zatražila ZSE. Upravi kao takvoj informacija o sudskom ročištu za pokretanje stečaja nije se činila od bitnog značaja za dioničare.

Što se sâmog priopćenja tiče, prešućeno je da odbijen tek prvi prijedlog, a da ih je još četiri te da će se sljedeće sudsko ročište održati u roku od mjesec dana. Te informacije Upravi očito nisu dovoljno bitne da bi se podijelile s dioničarima.

I za kraj, nijednom rječju, pa ni naznakom, ne spominje se eventualno rješenje katastrofalne situacije u TNSA. Zadnja plaća radnicima i dalje je isplaćena u rujnu, a danas je skoro kraj travnja.

Sve to trebao bi uzeti u obzir avanturist koji se odluči na kupnju dionica.

A inače, fascinantno mi je hrvatsko pravosuđe. Sudci su se toliko umorili od nenadane vijesti o povlačenju zahtjeva da nije bilo teorije da istog dana raspravljaju o idućem zahtjevu za stečaj.

Polako ćemo, ne gori voda…

Gle ovo, tip ponovi sve šta sam ja ovdje napisao još za vrijeme samog ročišta, 19.4. prije 11 h ujutro (pogledajte postove ovdje moje) , samo malo štreberskijim tonom, i dobije 100 % ..

Da, normalno da sam ljut i ogorčen [angry]

Kressho


Nemam razloga lagati, ali pošto se tu javljaju razni padobranci neću ni otkrivati tko je. U svakom slučaju svaki ask na cca 1000kn bit će poklopljen

Normalno, bolje po 1000 kn, nego po 6000 kn ili po koliko je ono obveza!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

to bi moglo značiti kako netko tko ima jako puno dionica TNSA, misli kako je danas prodati po 1000 kn dobar deal?



Nemam razloga lagati, ali pošto se tu javljaju razni padobranci neću ni otkrivati tko je. U svakom slučaju svaki ask na cca 1000kn bit će poklopljen

Normalno, bolje po 1000 kn, nego po 6000 kn ili po koliko je ono obveza!?
[/quote]
Vidjećemo tko će bolje proći,ti u KSST-u ili ja u TNSA.
Btw, s prekjučerašnjom kupnjom dobro sam nakrcan dionicama(normalno s diskontnim ulazom)
Hehehehee


to bi moglo značiti kako netko tko ima jako puno dionica TNSA, misli kako je danas prodati po 1000 kn dobar deal?

Otprilike. Razlog tome su novi pristigli prijedlozi za stečaj, kojih je barem jos tri, i ocekuju se nova rocista …

Treba pricekati i vidjeti koliko su ozbiljni ti novi prijedlozi za stečaj, o kojim je iznosima riječ …

Po ovome sto se sada desava vise je izvjesno da ce se svi ti prijedlozi nekako rijesiti , nego da ce TNSA otvoriti stečajni postupak .. No ne možemo to znati sa sigurnoscu ..

Jedno je sigurno – TNSA ima mnogo vrijednosti i mislim da moze rijesiti uspjesno sva dugovanja, jedno po jedno i bez nekih vecih rasprodaja nekretnina …

Vaznije je pitanje – sta nakon toga ?

Ipak je glavna poslovna djelatnost špedicija ovdje. Možda ne bi bilo loše da se jednim dijelom tranformira u fond za urpavljanje nekretninama, ili još bolje – da se prebaci na turizam, koji je ionako srodna grana sa transportom.

Zgrada u Rijeci ima izniman potencijal u ovom smislu, a tijekom vikenda cu ovdje napisati i zasto, te kolika joj je zaista vrijednost…

Kressho

New Report

Close